Běžný termín

Dentální hygiena

Endodoncie ( ošetření a plnění kořenových kanálků) +12 Více

Estetická stomatologie

Extrakce zubu (vytažení zubů)

Konzultace

Tel.:

email: lada.mandlikova@seznam.cz

Absolvent LF UK v Plzni v oboru Stomatologie

Zaměření z...

Léčené nemoci

• Zubní kaz
  • Onemocnění dásní
  • • léčba zánětů dásní a parodontu
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Ordinace

Vyborna pani zubarka. Maximalni spokojenost, dala mi me zuby doporadku. Byla vzdy vstricna a ochotna.

Umístění: Ordinace

Najlepšia pani zubarka, čo poznám. Vždy všetko opravené, tak ako má byť. A s citlivosťou, na to som dosť háklivý :)

Precizní paní doktorka, která se vám skutečně věnuje, ochotně prokonzultuje všechny otázky, navrhne alternativy. Sestřička je taktéž výborná, moc milá, ochotná poradit po telefonu mnohdy i mimo ordinační hodiny. Příjemný lidský přístup k pacientům. Moc doporučuji. Monika

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Doktorka a sestřička mají úžasný vztah k pacientům a vše podrobně vysvětlují a jsem velice rád že jsem mohl navštívit tuto ordinaci. Moc děkuji za ošetření a těším se na další vyšetření v moderní lékařskou praxí. Jsou tam ochotní a vždy rádi pomohou se vším co může pacientům u lehčit trápení. Velice děkuji za pomoc a ošetření. Roman

S paní zubařkou veliká spokojenost. Původně byla chvilku na Kladně, ale když se přestěhovala do Prahy, šla jsem bez rozmýšlení za ní do Prahy. Vše vždy v pořádku a poradila si i s chybou původní paní zubařky. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Doktorka bola rýchla, všetko mi vysvetlila, do ordinácie ma vzala presne načas. Ordinácia je moderne vybavená. Osobitne musím vyzdvihnúť sestričku, ktorá bola super milá, ochotná a trpezlivá.

Absolvovala som za posledné tri mesiace vstupnú prehliadku a vŕtanie a plombovanie dvoch zubov. Keďže išlo u mňa vobec o prvé vŕtanie v živote, bola som trochu skeptická a značne nervózna. Dopadlo to ale veľmi dobre, takmer bezbolestne a vobec nevidno, že by som mala plomby. Pani doktorka aj pani sestrička sú milé, profesionálne, pracujú rýchlo a efektívne, zodpovedia vám všetko, čo budete potrebovať, nikdy som nemala problém ani s dovolaním sa do ordinácie. Možem odporúčať.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Podstoupil jsem vstupní prohlídku u paní doktorky. Vše probíhalo maximálně profesionálně. Velký rentgen, malý rentgen, zhodnocení nálezu, a následná konzultace zákroku včetně přibližné ceny. Vše v příjemné atmosféře a bez čekání. Není zatím co vytknout. Mohu jen doporučit!

Byli jsme u paní doktorky se čtyřletým synem, který se doma zubaře strašně bál. Při vyšetření a opravě dvou zubů nebyl vůbec problém, sestřička všechno synovi skvěle vysvětlila a ten odcházel s úsměvem. Můžeme jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Zatím jsem byla pouze na vstupní prohlídce. Paní doktorka i sestřička byly velice příjemné a vše vysvětlily. Manžel byl také u paní doktorky, tomu již zuby opravovala a byl nadmíru spokojen. j.š.