Květuše Mašová, praktický lékař Zlín

MUDr. Květuše Mašová

Praktický lékař

tř. Tomáše Bati 3910, Zlín
Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorka je velmi příjemná, ochotná, pečlivá ... Má všechna nej, která člověk může od lékaře očekávat.

Příkladny přístup k pacientum.Pečliva,příjemna a vždy ochotna pomoci.

Paní doktorka je k nám, pacientům,úžasně citlivý člověk a s každým našim problémem a neduhem si dovede poradit.Bylo by dobře nemocným, kdyby všichni lékaři by byli takoví odborníci.

Sedím v čekárně, přede mnou spousta lidí, není mi dobře, mám špatnou náladu a jsem nevrlá. Příjemná sestřička zavolá mé jméno a jdu dál.V předpokoji ze mně spadne špatná nálada, potom jdu dál do příjemné a s vytříbeným vkusem zařízené ordinace. Přivítá mně paní doktorka Mášová- příjemná, velmi pečlivá a starostlivá k zdraví všech svých pacientů. Skutečně neznám člověka, který by ji nechválil. Jsem ráda, že mám obálku zrovna v její kartotéce, že je mojí lékařkou a nikdy bych ji nevyměnila za jiného lékaře. Ostatní nám, jejím pacientům, mohou jenom závidět.

Příjemná, pečlivá, velmi dobrá diagnostička.

Velmi příjemná paní doktorka, vždy ochotná ona i sestra.

S paní doktorkou Mášovou jsem velmi spokojená. Má velmi dobrý přístupk pacientům a je velmi pečlivá, svědomitá a ochotna pomoci. Kéž by takových lékařů bylo více...

Naprostá spokojenost, paní doktorka se každému velice pečlivě věnuje.

naprostá spokojenost - jediné mínus jsou velké řady v čekárně - ale to na druhou stranu svědčí o kvalitách paní doktrorky :-)

Paní doktorka Mášová je velmi pečlivá a starostlivá ke všem svým pacientům. Přála bych všem nemocným, aby měli takovou lékařku a péči, jako máme my.