L. Podéště 12/1971, Ostrava

Aplikace náušnic klasickou formou i nastřelením

Crp

Homeopatická konzultace +5 Více

Možnost zapůjčení kojenecké váhy

Nácvik kojení

Nácvik koupání miminek v kyblíku TUMMY TUB

L. Podéště 12/1971, Ostrava

Promovala jsem v roce 2003 na Lékařské fakultě v Olomouci. Mám 2 atestace - Dětské lékařství, Praktické lékařství pro děti a dorost.
Neustále ...

Umístění: Dětský lékař - Poruba MUDr. Květoslava Kacířová ,Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorku rozhodně nedoporučuji! Měli jsme u ní obě děti - u obou podobná zkušenost.
Bohužel lékařka nikdy neřešila příčinu problému, nýbrž pouze jeho následky… Dcera má kvůli toho “zapinkané” zdraví.
Tuto doktorku rozhodně ne!

Paní lékařky si velice vážím, je to odborník na svém místě. Nejsem velice duveriva k lékařům, nicméně paní doktorka si získala mou absolutní důvěru, vím, že s ní můžu cokoliv probrat, vyslechne si můj názor, sdělí mi svůj, aniž by mi ho nutila a vždy se na všem rozumně domluvíme. Veškere úkony mi vždy podrobné vysvětlí, zajímá se o stav děti a souvislosti, probere s rodiči možnosti a nemáte pocit, že ji zdrzujete. Nepíše antibiotika už ve dveřích a když už jsme je dostali napsané, bylo to opravdu až ve chvíli, kdy nebyla jiná možnost. Kéž by bylo více takových lékařů, odborníků. A nesmím zapomenout ani na sestřičku, která je také velice milá a empaticka, obě mají úžasný přístup k dětem a jsou skvělý tým.

Paní doktorka i sestřička jsou vstřícné, citlivé a pomohou a poradí. Žádný stav nezanedbají. Vše vysvětlí. Uklidní i přecitlivělou maminku. Obě jsou sympatické a empatické odbornice.

Chodíme k paní doktorce se synem od narození na doporučení kamarádky a jsme moc rádi,že nás paní doktorka vzala do své péče. Paní dr. i sestřička jsou moc milé,ochotné a vstřícné. Vždy vše vysvětlí, chovají se pěkně k dětem i k rodičům. Paní dr. je velmi zkušená, pečlivá a ochotná pomoci. Líbí se mi,že propaguje homeopatika. Velká spokojenost...Chtělo by to více takových lékařů!

Vynikající pokroková pediatrička, nadstandardní péče. Velmi doporučuji lidem, kteří chtějí mít hlavně zdravé děti ne pouze medikované děti.

Naprosto doporučuji.
Několikaleté pozitivní zkušenosti. Odborník na svém místě. Takové profesionály si naše zdravotnictví zaslouží.

Umístění: Dětský lékař - Poruba MUDr. Květoslava Kacířová ,Praktický lékař pro děti a dorost Nemocné dítě

Po dnešní zkušenosti musím konstatovat, že jsem velmi zklamán přístupem k pacientům. Dnes jsem jel přes celé město ráno s nemocným 4-letým klukem, který má horečky skoro 39, vstávali jsem kvůli tomu brzy ráno a v 7:40 a.m. jsme byli posláni z ordinace domů (nepřijmuti), protože dostali přednost objednaní (ne akutně nemocní) pacienti. Takový přístup pokládám za nepřípustný a s největší pravděpodobností přejdeme k jinému dětskému lékaři.

Vřele doporučuji ordinaci paní doktorky. Společně s vždy usměvavou sestřičkou tvoří skvělíý tým dokáží poradit a mají rozumný a lidský přístup. Ordinace je k dispozici i na telefonu a o víkendech, takže rady poskytují takměř non-stop. Jsme maximálně spokojeni.

K paní doktorce s naší holčičkou docházíme už 4 měsíce a jsme velmi spokojeni. Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé, pozorné, člověk se nemusí bát se na cokoliv zeptat. Kladně hodnotím kombinaci klasické léčby a homeopatie. Zatím jsme neřešili žádný větší zdravotní problém, ale věřím, že pokud taková situace nastane, paní doktorka nic nezanedbá. Kromě výše uvedeného se mi také velmi líbí, že v ordinaci bývá legrace a to je při práci s dětmi velmi důležité. Ordinaci paní doktorky můžu vřele doporučit!

Tuto ordinaci navštěvujeme od začátku tohoto roku a jsem vděčná, že nás paní doktorka se sestřičkou přijaly.Při příchodu se na nás usměje sestřička, která vnímá i dítě jako takové ... Není problém se ji na cokoliv zeptat od termínů dalších očkování až po preventivní prohlídky..vždy nám vstřícně a ochotně odpovídá :-) . Co se týká paní doktorky, s tou jsem měla již zkušenost v porodnici, kdy se mi starala o staršího syna se stejnou péčí, jako to dělá dnes. Je velmi ochotná, nejde daleko od pohlazení, kterým dítě povzbudí, věnuje dostatek času při vyšetření, s dítětem komunikuje a nemáte pocit, že tzv. jedete na běžícím páse. Vysvětlí dávkování, varuje např. při očkování, jak máte reagovat na to či ono.. Opravdu s čistým svědomím mohu tuto lékařku ohodnotit jako velmi velmi dobrou.

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, syn 24. 7. 2014 byl 13.4. 2017 na první dávce Priorixu. Pár dní před očkováním jsem synovi podávala Mollers- rybí olej s Omega 3, vit. A a vit. D. Jinak vitm. C i D bral celou zimu. Po očkování jsem nasadila ještě ke všemu hořčík 50g a na Vaše doporučení homeopatika na střídačku ob den Thuya occidentalis a silicea vzdy 5kuliček denně. Po týdnu od očkování se objevily silné záškuby, když usínal, asi prvních 20min. Poté během noci občas, nyní zhruba měsíc a půl po očkování je téměř bez záškubů či má takové jak starší bratr, že občas sebou trhne, když usíná. Ale předtím to opravdu bylo děsivé, vyletěla celá noha, ramínko, druhá ruka...Přes den jsem si záškubů nevšimla. Mám samozřejmě strach podat druhou dávku. Myslíte si paní doktorko, že to mohlo být způsobené vakcínou? Jak mám prosím postupovat dál? Děkuji

nechala bych dítě vyšetřit dětským neurologem vč EEG, poté bych udělala celkový závěr, jakým způsobem pokračovat v očkování. Nejlépe Vám poradí Váš dětský lékař, který zná Vaše dítě nejlépe. Souvislost zde může i nemusí být. Na 2. dávku očkování máte ještě spoustu času.
Zdravím a přeji ať vše dobře dopadne.
Kacířová

MUDr. Květoslava Kacířová

Dobrý den, je mi 16 let a stále mám malý penis a varlata, Ochlupení mám. Co mám dělat ?

určitě je potřeba navštívit svého pediatra a já bych preferovala endokrinologické vyšetření na základně zhodnocení situace vašim pediatrem. Je potřeba vyšetřit zda je v pořádku hormonální osa hypotalamus, hypofýza, varlata.

MUDr. Květoslava Kacířová