Průmyslová 306, Chrudim
rehabilitační lékařka MUDr. Hlaváčová

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, + 3 Více

Zobrazit ostatní ostatní v okolí

• bolesti zad
  • nohy
  • bolesti hlavy

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den potřeboval bych poradit když mám perianalni ekzém tak k jakému doktorovi mám zajít děkuji za odpověď Jaroslav R.

Dobrý den, zajděte nejprve za praktickým lékařem, on by měl pak rozhodnout, kam Vás poslat - nejspíš na kožní.
    S pozdravem Dr. Hlaváčová

MUDr. Květa Hlaváčová

• Dibrý den,nevím jestli jsem se špatně hýbla apod.Začalo mě tlačit u pravé lopatky při rúžných pohybech,tlačí mě trochu u žeber když se zhluboka nadechnu a když polykám,tlačí mě trochu v krku.Může jít pouze o skříplý nerv?Kroužím rameny už pár hodin a nic nepomáhá.Je to nepříjemné.Děkuji.

Dobrý den, bolesti v oblasti lopatky bývají v důsledku poruchy svalů podél páteře a i v okolí lopatky. Mohla by Vám ulevit hloubková masáž stranou páteře v oblasti hrudní a bederní (zvl. sval, který spojuje kost kyčelní a žebra) a v oblasti lopatky, prohřátí, vyhnutí se chladu. Pokud to nepomůže, doporučuji navštívit rehabilitačního lékaře nebo fyzioterapeuta.

S pozdravem Dr. Hlaváčová

MUDr. Květa Hlaváčová

• bolesti zad
  • nohy
  • bolesti hlavy

• rehabilitační a fyzikální medicína