Květa Hlaváčová, ostatní Chrudim

Ostatní

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Průmyslová 306, Chrudim
rehabilitační lékařka MUDr. Hlaváčová

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

• Bolesti zad
  • Nohy
  • Bolesti hlavy

• rehabilitační a fyzikální medicína

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

58 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den již osmý rok mám problém se sluchem od rána do rána mám pískání hučení a jiné zvuky sice jsem dostala naslouchadlo ale když si ho dám mám bolesti v uchu a bolí mě hlava hodně špatně slyším já vím že mluví ale špatně rozumím dekuji

Dobrý den, s tímto problémem Vám může poradit jen lékař ORL. Doporučuji zkusit zaslat dotaz na tinnitus.cz.
    S pozdravem MUDr. Hlaváčová

MUDr. Květa Hlaváčová

• Dobrý den pane doktore, je mi 14 let a mám strašně bolesti kolena hodně často sportuji poraďte mi co mám dělat

Dobrý den, doporučuji vám navštívit ortopeda nebo rehabilitačního lékaře. Přes internet se ve zprávách koleno nedá vyšetřit. Určitě koleno nepřetěžujte (dlouhé pochody, skoky, doskoky), zkusit můžete aplikovat chlad (chladný zábal). Je třeba ale zjistit příčinu a dle toho stanovit léčbu.
    S pozdravem MUDr. Hlaváčová

• Bolesti zad