Květa Hlaváčová, ostatní Chrudim

Ostatní

Průmyslová 306, Chrudim
rehabilitační lékařka MUDr. Hlaváčová

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, + 3 Více

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

• bolesti zad
  • nohy
  • bolesti hlavy

• rehabilitační a fyzikální medicína

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

31 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Je mi 16 let a věnuji se zpěvu. Už dlouhou dobu mám ale problém. Během zpěvu mi vždy začne chraptit hlas a já si po té musím jakoby odkašlat. Poté to přestane a za chvíli zase začne. Tento problém pozoruji nejméně 4 roky. Už jsem byla i na foniatrii a tam mi jen řekli, ze mám ještě dětské hlasivky, jinak nic nenašli. Můj dětský lékař mě poslal na vyšetření ( chronické rýmy ) a ani ta se neprokázala. Užívala jsem už nějaké přípravky do nosu, kloktadla, ale nic nezabralo. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, zkuste ještě alergologii, zda produkci hlenu nevyvolává nějaký alergen. Nebo si zkuste aplikovat Fenistil kapky - dostupné v lékárně - v dávkování, které Vám určí lékárník - před zpíváním (aspoň půl hodiny v předstihu).
    S pozdravem MUDr. Květa Hlaváčová

MUDr. Květa Hlaváčová

• Dobrý den, uzivam lek Curacne Isotretinoinum, vim, ze nemohu darovat krev behem lecby, plati to same kdyz bych chtela darovat kostni dren ?
    Dekuji

Dobrý den, nejlépe by Vám odpověděli na tranfuzní stanici kterékoli nemocnice.
    Domnívám se, že pro darování kostní dřeně platí to samé.
    S pozdravem MUDr. Květa Hlaváčová

• bolesti zad