Mgr.

Kristýna Zavadilová

Psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

5 názorů +přidat

Objednat se 14 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Jsem psycholožka a psychoterapeutka. Nabízím pomoc lidem, kteří se ocitli v obtížné životní situaci, kterou je těžké vlastními silami řešit. Pomohu Vám problém najít, pojmenovat a nalézt… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxeSlužby: psychoterapie

Návštěva mi velice pomohla, paní psycholožka mi pomohla uvědomit si několik věcí, dát do souvistlostí a také dobře poradit.

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Stručně a jasně mohu jen doporučit :-) Odbornice na svém místě. Lidské, slušné, nenásilné jednání.Děkuji..

• M

Paní magistra je velmi příjemná a sympatická dáma. Mou situaci rozebrala a dala mi svůj pohled na věc, celou dobu jednala přítelsky a bez odsuzování nebo snižováním mé situace. Celá návštěva na mě působila dojmem, jak kdybych si povídala s kamarádkou u kafe a moc jí děkuji za profesionalitu a pochopení.

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní psycholožka nám velmi pomohla v manželské krizi, je nezaujatá, dokázala porozumět oběma stranám a nalézt s námi postupné konstruktivní řešení naší situace. Navíc nás objednala velmi rychle a dokonce v neděli, což bylo pro nás zásadní kvůli hlídání. Kéž by bylo víc takových lékařů.

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Zavadilová je velmi empatická, pozitivní a na první pohled sympatická. Velmi rychle a nenásilně si získala mou důvěru, což u mě nebývá lehké. Dokázala se vžít do mé situace, pochopit můj problém a především klást otázky tak, abych ho pochopila i já. Terapie mi velmi pomohla v mnoha ohledech, mohu jen doporučit.

Zkušenosti a dovednosti

• Jsem psycholožka a psychoterapeutka. Nabízím pomoc lidem, kteří se ocitli v obtížné životní situaci, kterou je těžké vlastními silami řešit. Pomohu Vám problém najít, pojmenovat a nalézt takové řešení, aby byl váš život opět radostný a plnohodnotný. Jsem tu od toho, aby vás vyslechla, podpořila a nasměrovala. Nesoudím Vás ani nehodnotím. Cokoli mi sdělíte, zůstává pouze mezi námi, diskrétnost a zachování mlčenlivosti jsou v mé práci samozřejmostí. Díky tomu, že si o těžkých tématech promluvíme, dostaneme se k jejich hlubším souvislostem, dají se lépe pochopit, přijmout a nalézt vhodná vysvětlení nebo řešení.

Vystudovala jsem psychologii a andragogiku, absolvovala jsem mediační výcvik u Asociace mediátorů ČR a mnoho dalších výcviků a seminářů se zaměřením na krizovou intervenci, trauma, úzkostné poruchy a vztahové krize. Svou soukromou praxi vykonávám od roku 2013, dále pracuji jako firemní psycholog. Nabízím také párové terapie, manželské poradenství, mediace a řešení vztahových krizí.

Nabízím také telefonické konzultace, a to 24 hodin denně. Po domluvě a stanovení času konzultace volám klientovi já na své náklady. Tyto konzultace jsou hrazeny převodem na účet.

Na konzultaci je třeba se objednat předem, a to telefonicky, SMS zprávou nebo e-mailem. Čas a den konzultace je přizpůsoben klientovi, pracuji včetně víkendů a státních svátků i mimo standardní pracovní dobu. Objednací doba do mé praxe je zhruba týden, ale často to může být i rychleji.

• psychoterapie

Znalost jazyků