Kristýna Zavadilová, psycholog Praha

Kristýna Zavadilová

Psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

28 objednaných návštěv během 30 dní

Edisonova 86, Praha-Petrovice, Praha
Psychologická a psychoterapeutická praxe (mapa)

Další dostupný termín:

Partnerská psychoterapie • 1 000 Kč +6 Více

Psychologické konzultace • 900 Kč

Krizová intervence • 900 Kč

Mediace • 1 500 Kč

Jsem psycholožka a psychoterapeutka. Nabízím pomoc lidem, kteří se ocitli v obtížné životní situaci, kterou je těžké vlastními silami řešit. Pomohu Vá...

• trauma
  • deprese
  • generalizované úzkostné poruchy

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina, Francouzština, Španělština, Ruština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe psychologické poradenství

Velmi prijemna navsteva,pani doktorka mi pomohla vse usporadat a ujasnit si, co je dulezite.Diky jejimu rychlemu a flexibilnimu jednani pomohla velmi brzy.Doporucuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe psychoterapie

Paní doktorka Zavadilová dokáže svým naprosto báječným přístupem ulevit snad každé osobě. Mockrát děkuji! Vrátím se. S pozdravem, Lucie.

Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe

I visited Mgr. Zavadilová twice and I'm planning to arrange more meetings, our discussions were very helpful and she was really nice

Kristyna is a wonderful therapist, she is sympathetic, kind, understanding and professional. Her English is perfect, which was also important for me. All over all, she was a great help.

Návštěva mi velice pomohla, paní psycholožka mi pomohla uvědomit si několik věcí, dát do souvistlostí a také dobře poradit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Stručně a jasně mohu jen doporučit :-) Odbornice na svém místě. Lidské, slušné, nenásilné jednání.Děkuji..

Paní magistra je velmi příjemná a sympatická dáma. Mou situaci rozebrala a dala mi svůj pohled na věc, celou dobu jednala přítelsky a bez odsuzování nebo snižováním mé situace. Celá návštěva na mě působila dojmem, jak kdybych si povídala s kamarádkou u kafe a moc jí děkuji za profesionalitu a pochopení.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní psycholožka nám velmi pomohla v manželské krizi, je nezaujatá, dokázala porozumět oběma stranám a nalézt s námi postupné konstruktivní řešení naší situace. Navíc nás objednala velmi rychle a dokonce v neděli, což bylo pro nás zásadní kvůli hlídání. Kéž by bylo víc takových lékařů.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Zavadilová je velmi empatická, pozitivní a na první pohled sympatická. Velmi rychle a nenásilně si získala mou důvěru, což u mě nebývá lehké. Dokázala se vžít do mé situace, pochopit můj problém a především klást otázky tak, abych ho pochopila i já. Terapie mi velmi pomohla v mnoha ohledech, mohu jen doporučit.

Psychologické poradenství

Psychoterapie