Kristýna Zavadilová, psycholog Praha

Mgr.
Kristýna Zavadilová verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

15 objednaných návštěv během 30 dní

Adres

Edisonova 86, Praha-Petrovice, Praha
Psychologická a psychoterapeutická praxe (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod
721 56.....

Psychologické poradenství (800 Kč)

Psychoterapie (800 Kč)

Partnerská psychoterapie (1 000 Kč) + 6 Více

Psychologické konzultace (800 Kč)

Krizová intervence (800 Kč)

Mediace (1 500 Kč)

Jsem psycholožka a psychoterapeutka. Nabízím pomoc lidem, kteří se ocitli v obtížné životní situaci, kterou je těžké vlastními silami řešit. Pomohu Vá...

• trauma
  • deprese
  • generalizované úzkostné poruchy

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina, Francouzština, Španělština, Ruština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická a psychoterapeutická praxe psychoterapie

Kristyna is a wonderful therapist, she is sympathetic, kind, understanding and professional. Her English is perfect, which was also important for me. All over all, she was a great help.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva mi velice pomohla, paní psycholožka mi pomohla uvědomit si několik věcí, dát do souvistlostí a také dobře poradit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Stručně a jasně mohu jen doporučit :-) Odbornice na svém místě. Lidské, slušné, nenásilné jednání.Děkuji..

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní magistra je velmi příjemná a sympatická dáma. Mou situaci rozebrala a dala mi svůj pohled na věc, celou dobu jednala přítelsky a bez odsuzování nebo snižováním mé situace. Celá návštěva na mě působila dojmem, jak kdybych si povídala s kamarádkou u kafe a moc jí děkuji za profesionalitu a pochopení.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní psycholožka nám velmi pomohla v manželské krizi, je nezaujatá, dokázala porozumět oběma stranám a nalézt s námi postupné konstruktivní řešení naší situace. Navíc nás objednala velmi rychle a dokonce v neděli, což bylo pro nás zásadní kvůli hlídání. Kéž by bylo víc takových lékařů.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Zavadilová je velmi empatická, pozitivní a na první pohled sympatická. Velmi rychle a nenásilně si získala mou důvěru, což u mě nebývá lehké. Dokázala se vžít do mé situace, pochopit můj problém a především klást otázky tak, abych ho pochopila i já. Terapie mi velmi pomohla v mnoha ohledech, mohu jen doporučit.

Psychologické poradenství

Psychoterapie