Dr. Hořice 691, Mnichovo Hradiště
Denta-Style Stomatologie s.r.o. (mapa)

Hotovost, Kreditní karta, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 4 Více
731 31.....

Běžný termín

Fotokompozitní výplně • od 1 000 kč

Inhalační analgetikum ENTONOX • 500 Kč +6 Více

Keramická korunka • 7 000 Kč

Metalokeramická korunka • 5 000 Kč

Metalokompozitní korunka • 3 000 Kč

Pracují v oboru zubní lékařství od roku 2001. Obsahem péče, kterou poskytujeme v naší zubní ordinaci je zhotovení "bílých" fotokompozitních výplní, m...

• nemoci zubů

Ukončené školy

• BĚLORUSKÁ STÁTNÍ LÉKAŘSKÁ UNIVERZITA 2001r.

Znalost jazyků

od 500 kč

Zubní implantaty

od 9 500 kč

Denta-Style Stomatologie s.r.o.

Umístění: Denta-Style Stomatologie s.r.o.

Paní doktorka je vážně výborná - jsem ráda, že jsem se k ní dostala. Po zkušenostech s jinými zubaři, kdy byly ošetření utrpením jsou návštěvy u ní relax .

Umístění: Denta-Style Stomatologie s.r.o.

Paní doktorka je výborný, chodíme k ní celá rodina již několik let. Umí a je příjemná. Díky za ni.
Langerovi

Super paní zubařka i sestřička.Profesionální a hlavně i lidský přístup.kvalitně odvedená práce,ochota, a jak už jsem psala,lidskost. Nejlepší péče,jakou jsem kdy zažila. Olga K.

Zatím jsem byla u paní nebo slečny zubařky 3x a jsem velmi spokojená. Injekci na umrtvení jsem skoro necítila, škoda,že nepřibírá nové pacienty, byla bych ráda,kdyby k ní mohla chodit celá moje rodina i s vnoučaty.

Paní zubařku může jen doporučit! Jedna z nejlepších, co můžete najít. Vysoká profesionalita, skvělý lidský přístup, vždy vše bezbolestné. Obrovská pečlivost, paní zubařka mi vždy pomohla od bolesti a nikdy jsem se nemusel bát, že mě něco bude znovu bolet. Takový přístup, jak k pacientovi, tak k práci je opravdu NADSTANDARTNÍ. Nesetkal jsem se nikdy s tak obrovskou pečlivostí a tak skvělým přístupem. Lepší zubařku bych už nenašel. A ani nehledal. Paní zubařka je navíc usměvavá, příjemná a díky tomu se necítíte jako u zubaře a nemusíte se bát, že by se něco pokazilo, protože paní zubařka je prostě PROFESIONÁL. Věrný pacient, Gajdošík J.

K paní doktorce chodím již dva roky , celá má rodina a hodně známých a všichni se shodneme na jediném- nepoznali jsme lepšího zubaře a to kamarádka i s rodinou jezdila na kliniku GHC do Prahy . Oceňuje mě i nádherné prostředí, s veškerým vybavením. Nikam neběháte pro rentgenové nebo myslím, že správný název je OPG, všechno mají na místě a když měla paní doktorka dovolenou, zastupoval jí v budově jiný lékař. Všem vřele doporučuji, jen se budova huř hledá- je to za soudem směrem ke Štepánce, třetí ulice. Ještě jednou díky. Ing. Dana Pakostová

Vždy příjemná a usměvavá profesionálka, která si na odborníka nehraje, ale skutečně jím je. Zákroky naprosto bezbolestné a pečlivé. Změnila mi od mala naučenou zkušenost bát se zubařů. Chodím k ní rád a bez stresu. Všem doporučuji. Nesmím zapomenout na usměvavou a příjemnou sestřičku.

Nedá mi to,abych se nepodělila o zážitek z ošetření u pí.doktorky. Můj syn má od malička problémy se zoubky,špatnou sklovinu,vysokou kazivost.Od mala je v péči jedné zubařky ve škodovce. Bohužel, i když všude visí plakáty,že i mléčný chrup je třeba opravovat, Mudr.na to kašle a nechává díry do doby, než zub začne bolet a následně trhá.Po posledním trhání neumrtvené stoličky,za hrozného řevu dítěte, mi došla trpělivost a vyhledala jsem pí.dr.Zaitsavu. Objednala nás téměř okamžitě a nyní chodíme na vrtání zoubků. Bolavé zuby (mléčné)vrtá a léčí a co je podstatné,syn u ní ani nepípne. Strašně se bojí injekcí,ale paní doktorka mu zub umrtvuje tak, že ani netuší, že nějakou injekci dostal. Vše vysvětlí,ukáže a na "obyčejné" vrtání si nechává min.půl hodiny,aby se pacientovi mohla v klidu věnovat. Přístup lékařky i sestry, trpělivost,pečlivost i krátké obj.lhůty jsou pro mě nevídané. Jsem moc ráda, že existuje zubař,který nepřišel ze středověku a že v dnešní době lze zuby ošetřovat i bezbolestně. Děkuji.

Zažil jsem v životě 2 skvělé stomatology, kteří byli klasa ve svém oboru, naposled po odchodu MUDr. Kučery z Ml. Boleslavi jsem dlouho váhal ke komu jít. Na jisté doporučení jsem zvolil paní doktorku Zaitsavu v krásné nové moderní ambulanci a jsem zatím velmi spokojený. Je velice milá, oceňuji že je pečlivá, zákroky nebolí, konzultuje s vámi všechno, oprava zubů je opravdu profesionální a ani po zákroku mě nic nebolelo. Také jsem byl mile překvapený poměrně krátkými objednacími lhůtami. Sestra taky příjemná, hezké prostředí. Zatím nejlepší zdravotní péče v oblasti stomatologie, kterou jsem zažil. Mohu vřele doporučit.

Dnes jsem byla po půl roce znovu na prohlídce, paní doktorka je v novém, krásném prostředí, ošetřovala mi jeden kaz v takové pohodě a s pečlivostí, že jsem se rozhodla to napsat i ostatním. Ještě před rokem jsem chodila na ošetření se strachem z bolesti, čekala jsem i víc než půl hodiny po čase objednání a za čtvrt hodiny byla venku, plomba většinou brzy vypadla a tak pořád dál.. potom mi kamarádka doporučila paní doktorku, vše drží , nebojím se prohlídek a i ostatní, se kterými jsem mluvila jsou nadšeni. Ing. Jana Hauserová

• nemoci zubů

Ukončené školy

• BĚLORUSKÁ STÁTNÍ LÉKAŘSKÁ UNIVERZITA 2001r.

• zubní lékař - stomatolog

Stáže