MUDr.

Kristýna Zaitsava

Zubař

10 názorů +přidat

Pracují v oboru zubní lékařství od roku 2001. Obsahem péče, kterou poskytujeme v naší zubní ordinaci je zhotovení "bílých" fotokompozitních výplní, moderní bezbolestné strojové oš... Více

Adresy

• Denta-Style Stomatologie s.r.o.

Dr. Hořice 691
    295 01 Mnichovo Hradiště, středočeský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Hotovost, Kreditní karta, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna Více

Služby

Metalokeramická korunka 5 000 Kč
    Zubní implantaty od 9 500 kč
    Běžný termín
    Fotokompozitní výplně od 1 000 kč
    Metalokompozitní korunka 3 000 Kč
    Inhalační analgetikum entonox 500 Kč

Informace o lékaři

Pracují v oboru zubní lékařství od roku 2001.
Obsahem péče, kterou poskytujeme v naší zubní ordinaci je zhotovení "bílých" fotokompozitních výplní, moderní bezbolestné strojové ošetření zubních kanálků, zavedení zubních implantátů systému Bioniq, vysoce estetické protetické práce , extrakce zůbů a mnoho dalších služeb.

• zubní lékař - stomatolog

Ukončené školy

• BĚLORUSKÁ STÁTNÍ LÉKAŘSKÁ UNIVERZITA 2001r.

Znalost jazyků

• ruština
  • čeština
  • angličtina

Stáže

• Implantologická stáž -Fakultní nemocnice Hradec Králové, 2014

• velmi dobrý

Paní zubařku může jen doporučit! Jedna z nejlepších, co můžete najít. Vysoká profesionalita, skvělý lidský přístup, vždy vše bezbolestné. Obrovská pečlivost, paní zubařka mi vždy pomohla od bolesti a nikdy jsem se nemusel bát, že mě něco bude znovu bolet. Takový přístup, jak k pacientovi, tak k práci je opravdu NADSTANDARTNÍ. Nesetkal jsem se nikdy s tak obrovskou pečlivostí a tak skvělým přístupem. Lepší zubařku bych už nenašel. A ani nehledal. Paní zubařka je navíc usměvavá, příjemná a díky tomu se necítíte jako u zubaře a nemusíte se bát, že by se něco pokazilo, protože paní zubařka je prostě PROFESIONÁL. Věrný pacient, Gajdošík J.

• velmi dobrý

K paní doktorce chodím již dva roky , celá má rodina a hodně známých a všichni se shodneme na jediném- nepoznali jsme lepšího zubaře a to kamarádka i s rodinou jezdila na kliniku GHC do Prahy . Oceňuje mě i nádherné prostředí, s veškerým vybavením. Nikam neběháte pro rentgenové nebo myslím, že správný název je OPG, všechno mají na místě a když měla paní doktorka dovolenou, zastupoval jí v budově jiný lékař. Všem vřele doporučuji, jen se budova huř hledá- je to za soudem směrem ke Štepánce, třetí ulice. Ještě jednou díky. Ing. Dana Pakostová

• velmi dobrý

Vždy příjemná a usměvavá profesionálka, která si na odborníka nehraje, ale skutečně jím je. Zákroky naprosto bezbolestné a pečlivé. Změnila mi od mala naučenou zkušenost bát se zubařů. Chodím k ní rád a bez stresu. Všem doporučuji. Nesmím zapomenout na usměvavou a příjemnou sestřičku.

• velmi dobrý

Nedá mi to,abych se nepodělila o zážitek z ošetření u pí.doktorky. Můj syn má od malička problémy se zoubky,špatnou sklovinu,vysokou kazivost.Od mala je v péči jedné zubařky ve škodovce. Bohužel, i když všude visí plakáty,že i mléčný chrup je třeba opravovat, Mudr.na to kašle a nechává díry do doby, než zub začne bolet a následně trhá.Po posledním trhání neumrtvené stoličky,za hrozného řevu dítěte, mi došla trpělivost a vyhledala jsem pí.dr.Zaitsavu. Objednala nás téměř okamžitě a nyní chodíme na vrtání zoubků. Bolavé zuby (mléčné)vrtá a léčí a co je podstatné,syn u ní ani nepípne. Strašně se bojí injekcí,ale paní doktorka mu zub umrtvuje tak, že ani netuší, že nějakou injekci dostal. Vše vysvětlí,ukáže a na "obyčejné" vrtání si nechává min.půl hodiny,aby se pacientovi mohla v klidu věnovat. Přístup lékařky i sestry, trpělivost,pečlivost i krátké obj.lhůty jsou pro mě nevídané. Jsem moc ráda, že existuje zubař,který nepřišel ze středověku a že v dnešní době lze zuby ošetřovat i bezbolestně. Děkuji.

• velmi dobrý

Zažil jsem v životě 2 skvělé stomatology, kteří byli klasa ve svém oboru, naposled po odchodu MUDr. Kučery z Ml. Boleslavi jsem dlouho váhal ke komu jít. Na jisté doporučení jsem zvolil paní doktorku Zaitsavu v krásné nové moderní ambulanci a jsem zatím velmi spokojený. Je velice milá, oceňuji že je pečlivá, zákroky nebolí, konzultuje s vámi všechno, oprava zubů je opravdu profesionální a ani po zákroku mě nic nebolelo. Také jsem byl mile překvapený poměrně krátkými objednacími lhůtami. Sestra taky příjemná, hezké prostředí. Zatím nejlepší zdravotní péče v oblasti stomatologie, kterou jsem zažil. Mohu vřele doporučit.

• velmi dobrý

Dnes jsem byla po půl roce znovu na prohlídce, paní doktorka je v novém, krásném prostředí, ošetřovala mi jeden kaz v takové pohodě a s pečlivostí, že jsem se rozhodla to napsat i ostatním. Ještě před rokem jsem chodila na ošetření se strachem z bolesti, čekala jsem i víc než půl hodiny po čase objednání a za čtvrt hodiny byla venku, plomba většinou brzy vypadla a tak pořád dál.. potom mi kamarádka doporučila paní doktorku, vše drží , nebojím se prohlídek a i ostatní, se kterými jsem mluvila jsou nadšeni. Ing. Jana Hauserová

• velmi dobrý

Mohu jen doporučit. Paní doktorka i sestra jsou příjemné, mají dobře vybavenou ordinaci a celé prostředí je opravdu hezké. Vždycky jsem se zubaře hrozně bála (špatná zkušenost s rodinou doktorů Nováků, kde mě bolelo opravdu vždy všechno), ale teď již strach nemám. Takže já jedině DOPORUČUJI

• velmi dobrý

K paní doktorce chodíme oba s manželem a jsme po špatných zkušenostech jinde velice spokojeni. Chválit musíme jak profesionalitu, tak i perfektní lidský přístup k pacientovi. Stále ji doporučujeme dál známým. A touto cestou děkujeme. Mgr. Eva Langerová

• dobrý

Jedním slovem LUXUS. Díky. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ```

• velmi dobrý

Paní doktorka je velice milá,příjemná a pečlivá. Bezbolestné ošetření. Profesionální péče, příjemné prostředí, vše je v jedné budouvě, nemusím nikam ještě chodit (například panoramatický rentgen nebo laboratoř). Doporučuji.

Zobrazit podobné lékaře: Plamen Nedyalkov - zubař