Jeremenkova 88, Praha 4, Praha

Od 2 500 Kč

Od 1 990 Kč

Od 1 900 Kč

Terapeutické centrum Calmea, pobočka Jihlava

Jsem zakladatelkou terapeutického centra Calmea, které poskytuje komplexní péči lidem, které trápí psychické problémy. Já osobně jsem vystudovala obor...

Ukončené školy

• 1.LF UK, obor adiktologie
  • Vysoká škola zdravotnická, obor ošetřovatelství

Ceny ZnamyLekar.cz

• adiktolog
  • psychoterapie
  • návykové nemoci
Zobrazit více

Stáže

• Terapeutická komunita Vršíček (Vršíček, 2017)
  • Sananim (Praha, 2018)

Znalost jazyků

• Angličtina

Účty sociálních médií

Umístění: Terapeutické centrum Calmea, pobočka Praha Jiný

Paní Kristýna je za mě bezkonkurenční psychoterapeut. Je to odbornice na svém místě, která vždy rozklíčuje každý komplexní problém.
Skvěle naslouchá a zároveň aktivně radí jak situaci řešit.Nemám ráda příliš ,,strojené” psychology, kteří používají uhlazená a učebnicová slova. Přijde mi to nepřirozené a necítím se pak komfortně. Naopak paní Kristýna je velmi lidská a cítím, že se s ní mohu bavit přirozeně a často se v průběhu i zasmějeme. Mám tak pocit, že jí mohu otevřeně říct svoje myšlenky a nebojím se jí cokoliv sdělit. Už jako člověk, svým vystupováním, je pro mě doslova vzorem a inspirací ženy, jaké se i s pomocí psychoterapie snažím být. Učí mě nastavovat si osobní hranice a v každodenním životě se snažím aplikovat její rady. Je schopná řešit celou škálu problému a diagnóz a do hloubky najít kořeny vzniklých problémů.
Za mě je terapie u paní Kristýny ta nejlepší volba ať už jde o cokoliv.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Rozhodně doporučuji. Na každou terapii se moc těším. Paní Šorfová mi velmi pomohla a pomáhá dále, kdykoli se ozvu mimo termín online terapie, okamžitě pomůže, poradí a vždy najde termín co nejdříve. Sedí mi jako psychoterapeut, ale také hlavně jako člověk, to je podle mě důležité. Velmi příjemná, milá a ochotná

Umístění: Terapeutické centrum Calmea, pobočka Praha individuální psychoterapie

Dnes jsem prvně navštívila paní Kristýnku. Hned mi padla do oka svým jednáním. Milá, vtipná, přesně pojmenuje věci, jak jsou. Šla jsem k ní ve staženým žaludkem, ale po hodině jsem odcházela plná odhodlání, že všechno bude lepší.

Umístění: Terapeutické centrum Calmea, pobočka Praha individuální psychoterapie

Paní Kateřina je velmi chápavá a vnímavá, její rady mi velmi pomohly. Skvělý přístup. Budu se těšit na další setkání.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Paní Kristýnu Šorfovou (Kubíkovou) jsem poznal jako svou druhou terapeutku v problematice zabývající se úzkostnou i závislostní poruchou a už při první návštěvě na mě působila velice optimisticky s racionálním pohledem na věc. Po každém sezení se cítím velice dobře a mám zase chuť do života. Myslím, že Kristýna má velké zkušenosti z různých oblastí, které dokáže skvěle kombinovat a tak docílit kýženého výsledku. Z mého pohledu se jedná o skvělou terapeutku a všem mohu jen doporučit.

Vřele doporučuji.
Byla jsem již na několika místech, ale nikdo se mnou nepracoval takto skvěle.
Chápající a lidská.
Všechno mi perfektně vysvětlila i zpětně.

Umístění: Terapeutické centrum Calmea, pobočka Praha

Uz jsem byla dva krat na terapii a vzdy kdyz odchazim tak mam motivaci se sebou neco delat a energii.

Umístění: Terapeutické centrum Calmea, pobočka Praha

Jsem velmi spokojený, vše mi bylo srozumitelně vysvětleno – vím, na čem budeme pracovat a proč. Mohu jen doporučit.

Ahoj všichni, rád bych se podělil o zkušenosti s paní Kubíčkovou... Po své 11leté kariéře na tvrdých drogách,alkoholu a hazardu jsem dokončil 2,5 měsíční pobyt v psychiatrické léčebně. S velkým ? nad mojí budoucností, v depresích a úzkostech jsem se trápil v nejmenovaném doléčovacím centru... Pak si mě vzala pod "svá křídla" právě paní Kubíčková. Pro mě naprostý profesionál ve svém oboru. Dokáže mě vyslechnout a dát mi zpětnou vazbu - na individuální psychoterapie se ní se těším. Vždy mi vyjde vstříc a především má o mě starost čehož si moc vážím.

V podstatě mi dala a stále dává můj život do pořádku a díky ní jsem se vydal správnou cestou za spokojeným normálním rodinným životem.

Opravdu jste mi pomohla a stále pomáháte způsobem, který se tu v pár větách těžko popisuje. Děkuji Vám za Váš přístup a zájem o mě a můj život. Pomohla jste mi najít spoustu odpovědí a díky Vám jsem se posunul tam kde jsem dnes.

Umístění: Terapeutické centrum Calmea, pobočka Praha

Rád bych se podělil o několik svých poznatků. Předem musím připustit, že jsem občas zaháněl deprese a chmurné myšlenky alkoholem. Měl jsem to štěstí, že jsem se odhodlal (na doporučení dcery), jít se svými depresními problémy k odborníkovi. Dostal jsem se do péče Mgr,.Krisrýny Kubíkové a považuji to za šťastné řešení. Svým přístupem okamžitě získala moji plnou důvěru a byl jsem plně ochoten se svěřit se svými problémy. Od července k ní docházím každý týden a postupně se stala mou "téměř kamarádkou", tj. velice si jí vážím jak pro její nevšední porozumění , tak i starostlivou péči (dokonce se například stará, jestli mám ještě dost léků apod).
Projevuje i zájem o mé koníčky, prohlédla si moji dost rozsáhlou sbírku známek, loutky vyrobené pro vnučku, modely letadel a vrtulníků, probírali jsme i společný zájem - pěstování kaktusů. Zkrátka umožnila mi cítit se jako hodnotný člověk - depresivní potíže zmizely a na alkohol už ani nepomyslím.
Obdivuji její péči a přístup a kdybych se chtěl stavět chytrým, doporučil bych ji každému, kdo se chce zbavit stereotypu dosavadního života najít novou motivaci a klid.