Kristýna Šorfová (Kubíková), adiktolog Praha

Jeremenkova 88, Praha 4, Praha

Přijímám: dospělí, děti od 12 let
Hotovost, Bankovní převod

Platba po konzultaci

U tohoto specialisty zaplatíte po konzultaci. Zobrazit více

Konzultace online • 1 000 Kč

Konzultace online VÍKEND • 2 000 Kč

Způsoby platby: Bankovní převod

Platíte po online konzultaci.

Info o platbě najdete na www.calmea.cz/cenik

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Vystudovala obor ošetřovatelství na Vysoké škole zdravotní, poté obor adiktologie na 1.LF UK. Je absolventkou výcviků v motivační terapii, relaxačních...

• Bulimie

• všeobecná sestra

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

2 000 Kč

1 500 Kč

Názory

Umístění: Online konzultace konzultace online

Paní Kristýnu Šorfovou (Kubíkovou) jsem poznal jako svou druhou terapeutku v problematice zabývající se úzkostnou i závislostní poruchou a už při první návštěvě na mě působila velice optimisticky s racionálním pohledem na věc. Po každém sezení se cítím velice dobře a mám zase chuť do života. Myslím, že Kristýna má velké zkušenosti z různých oblastí, které dokáže skvěle kombinovat a tak docílit kýženého výsledku. Z mého pohledu se jedná o skvělou terapeutku a všem mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Terapeutické centrum individuální psychoterapie

Vřele doporučuji.
Byla jsem již na několika místech, ale nikdo se mnou nepracoval takto skvěle.
Chápající a lidská.
Všechno mi perfektně vysvětlila i zpětně.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Terapeutické centrum Individuální sezení

Uz jsem byla dva krat na terapii a vzdy kdyz odchazim tak mam motivaci se sebou neco delat a energii.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Terapeutické centrum

Jsem velmi spokojený, vše mi bylo srozumitelně vysvětleno – vím, na čem budeme pracovat a proč. Mohu jen doporučit.

Umístění: jiné místo Jiný

Ahoj všichni, rád bych se podělil o zkušenosti s paní Kubíčkovou... Po své 11leté kariéře na tvrdých drogách,alkoholu a hazardu jsem dokončil 2,5 měsíční pobyt v psychiatrické léčebně. S velkým ? nad mojí budoucností, v depresích a úzkostech jsem se trápil v nejmenovaném doléčovacím centru... Pak si mě vzala pod "svá křídla" právě paní Kubíčková. Pro mě naprostý profesionál ve svém oboru. Dokáže mě vyslechnout a dát mi zpětnou vazbu - na individuální psychoterapie se ní se těším. Vždy mi vyjde vstříc a především má o mě starost čehož si moc vážím.

V podstatě mi dala a stále dává můj život do pořádku a díky ní jsem se vydal správnou cestou za spokojeným normálním rodinným životem.

Opravdu jste mi pomohla a stále pomáháte způsobem, který se tu v pár větách těžko popisuje. Děkuji Vám za Váš přístup a zájem o mě a můj život. Pomohla jste mi najít spoustu odpovědí a díky Vám jsem se posunul tam kde jsem dnes.

Umístění: Terapeutické centrum

Rád bych se podělil o několik svých poznatků. Předem musím připustit, že jsem občas zaháněl deprese a chmurné myšlenky alkoholem. Měl jsem to štěstí, že jsem se odhodlal (na doporučení dcery), jít se svými depresními problémy k odborníkovi. Dostal jsem se do péče Mgr,.Krisrýny Kubíkové a považuji to za šťastné řešení. Svým přístupem okamžitě získala moji plnou důvěru a byl jsem plně ochoten se svěřit se svými problémy. Od července k ní docházím každý týden a postupně se stala mou "téměř kamarádkou", tj. velice si jí vážím jak pro její nevšední porozumění , tak i starostlivou péči (dokonce se například stará, jestli mám ještě dost léků apod).
Projevuje i zájem o mé koníčky, prohlédla si moji dost rozsáhlou sbírku známek, loutky vyrobené pro vnučku, modely letadel a vrtulníků, probírali jsme i společný zájem - pěstování kaktusů. Zkrátka umožnila mi cítit se jako hodnotný člověk - depresivní potíže zmizely a na alkohol už ani nepomyslím.
Obdivuji její péči a přístup a kdybych se chtěl stavět chytrým, doporučil bych ji každému, kdo se chce zbavit stereotypu dosavadního života najít novou motivaci a klid.

Umístění: jiné místo Jiný

Po negativních zkušenostech s 15 terapeuty jsem konečně našla někoho, kdo mi dokázal pomoci. Paní terapeutka je velmi sympatická, empatická, vstřícná, porozumí Vašim problémům, pomůže najít správné řešení, poradí, co dělat v určitých situacích, žádný problém nepodceňuje, jako to bylo u předešlých terapeutů. Za velmi krátkou dobu se díky ní z hodně uplakané zraněné holky stala sebevědomá a ŠŤASTNÁ holka s jasnými cíli.
Takže opravdu jen a jen doporučuji, nevytkla bych jedinou věc a za sebe mnohokrát děkuji.

Umístění: jiné místo Jiný

Paní magistra byla ve vztahu k rodiči jejího klienta velmi empatická s maximální snahou zvolit nejúčinnější společný postup v léčbě klienta ze závislosti na návykových látkách, v posílení jeho rozvoje a sebevědomí, v řešení sociálních vztahů klienta a vytváření objektivního názoru klienta
k problémovým osobám s negativním vlivem.

Umístění: jiné místo Jiný

Paní terapeutku znám z pavilonu 16 v Bohnicích, je to první člověk, kterému důvěřuji v doléčování. Empatická, věcná, zlomila můj odpor k terapii a každý týden se v podstatě těším na sezení.

Umístění: Terapeutické centrum

Ke Kristýně jsem docházel poměrně krátkou dobu...ne ale pro mojí nespokojenost, nýbrž pro rychlý posun, který jsem díky ní zažil. V minulosti jsem nikdy nenavštěvoval žádné jiné odborníky, a Kristýnka byla vlastně první, kdo mi pomohl mé pocity správně pojmenovat i lépe chápat. Z jejího přístupu jsem nadšený, mnohokrát jsme se na terapii zasmáli, což je pro mě důležité. Kristýna dokáže atmosféru odlehčit, ale když je třeba, aby si klient (jak já říkám) hrábnul do sebe, pomůže mu a podrží ho. Pokud hledáte osvěžující pocit pochopení, stavte se u Kristýny :)
Moc doporučuji, je skvělá psychoterapeutka s velmi laskavým a vřelým přístupem, přitom naprosto profesionální a soustředěná na cíl. Perfektně se dokáže přizpůsobit časovým možnostem klienta a
bez její pomoci bych se ve svých problémech nezorientoval tak rychle a nedokázal je tak úspěšně řešit. Pokaždé odcházím podstatně spokojenější se svým životem a jistější sám sebou.
Kristýnko, rád bych Vám, touto cestou, moc a moc poděkovat za pomoc..Sezení s Vámi mi moc pomohlo a pomáhá nabrat správný směr v mém životě.Ještě stále mám co řešit a vylepšit, tak jsi nemyslím, že jsme se viděli naposledy.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, moje vnučka, 22let, má těžké psichické problémy, začalo to poruchou příjmu potravy, zdravou výživou, velkým tréninkem. Nenį úplně hubená, ale má špatnou pleť, je smutná, skováva se i doma.Studuje vysokou školu,učį se neustále, z výborných výsledků se neraduje. Nechce o svých problémech s nikým mluvit.

Dobrý den. Dokud vaši vnučku neuvidim, nejsem schopna posoudit závažnost jejího stavu. Pokud se ale trápí, potřebuje odbornou pomoc. Zkuste ji motivovat k návštěvě psychiatra nebo psychoterapeuta. Přesvědčete ji o tom, ze jedna návštěva odborníka ji nijak nezatizi. Jedna se většinou o hodinovou návštěvu. Pokud chcete, ozvěte se, zodpovim vam, co budete potřebovat.

Mgr. Kristýna Šorfová (Kubíková)

Dobrý den, včera jsem zde položila dvě otázky. Pokud to bude možné, byla bych moc ráda, kdyby vzhledem k mým úzkostem nebyly otázky zveřejněny na webových stránkách, ale obdržela bych odpověď pouze na e-mail. Pokud to možné nebude a odpověď by nebylo možné zaslat na e-mail, přesto bych Vás poprosila o nezveřejňování mých otázek na webu. Moc Vám děkuji za pochopení a přeji hezký den.

Dobrý den, Vaše otázky jsem nečetla, ale pokud trpíte uzkosti, zavolejte nebo napište. Snad Vám poradím.

• Bulimie

• adiktolog
  • psychoterapie
  • všeobecná sestra

Stáže

• Terapeutická komunita Vršíček (Vršíček, 2017)
  • Sananim (Praha, 2018)
  • Drop In (Praha, 2018)