Kristýna Nováková, gynekolog Zlín

MUDr. Kristýna Nováková

Gynekolog Více

třída Tomáše Bati 5135, Zlín
Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.

Přijímám: dospělí

Mánesova 974, Bojkovice
MUDr.Kristýna Nováková

• gynekologie a porodnictví

Umístění: Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s. Jiný

Paní doktorka je bez pochyby ta nejlepší gynekoložka, kterou jsem kdy měla možnost navštívit. Je velmi milá a empatická. Dlouho mě trápily infekce a podráždění na které paní doktorka vyzkoušela snad všechny možné léky. Poslala mě i na konzultaci ke specialistovi do Brna, což se nakonec vyplatilo. Bylo na ní prostě vidět, že mě poslouchá a chce mi opravdu pomoci. Určitě doporučuji!

Umístění: MUDr.Kristýna Nováková Jiný

Skvělá Paní Doktorka, jsem ráda, že jsem ji objevila a rozhodně doporučuji, obzvlášť mladým slečnám, zakládá si na osobním přístupu a překonáte s ní strach.

Umístění: Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.

MUDr. Nováková je skvělá, sympatická a empatická lékařka. K pacientkám je milá, dovede uklidnit i před operací ty, které ze zákroku mají obavy. Zažila jsem ji na příjmu na klinice a díky ní jsem uvěřila tomu, že operaci (cysty, endometrióza) společně zvládneme. Operovala mne spolu s panem primářem a již třetí den po operaci jsem téměř bez bolestí. Takže ještě jednou moc děkuji za skvělý přístup! Díky MUDr. Novákové jsem vše zvládla i přes mou fobii z lékařů (běžně mi bývá zle i při odběru krve). Děkuji! :-) Iveta Heclová

Umístění: Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.

Pecliva, vnimava a uzasna lekarka s laskavym a lidskym přístupem. Clovek z ni vubec neciti pocit nadrazenosti (jako tomu byva u spousty jinych lekaru). Vse srozumitelne vysvetli.
Zazila jsem ji v ambulanci i na sale a za me vzdy plny pocet bodu.

Paní doktorku neznám přímo z ordinace, ale je to žena do deště. Příjemná, krásná, má ráda svoji práci.

Paní doktorka, je milá a příjemná

Paní doktorka má výborný přístup k pacientkám. V průběhu hospitalizace kdykoli cokoli ráda velmi srozumitelně vysvětlila, byla velmi ochotná. Se sestřičkami viditelně tvoří skvělý a spolupracující tým. Doporučuju !

• gynekologie a porodnictví