třída Tomáše Bati 5135, Zlín
Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.

Umístění: Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.

MUDr. Nováková je skvělá, sympatická a empatická lékařka. K pacientkám je milá, dovede uklidnit i před operací ty, které ze zákroku mají obavy. Zažila jsem ji na příjmu na klinice a díky ní jsem uvěřila tomu, že operaci (cysty, endometrióza) společně zvládneme. Operovala mne spolu s panem primářem a již třetí den po operaci jsem téměř bez bolestí. Takže ještě jednou moc děkuji za skvělý přístup! Díky MUDr. Novákové jsem vše zvládla i přes mou fobii z lékařů (běžně mi bývá zle i při odběru krve). Děkuji! :-) Iveta Heclová

Umístění: Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.

Pecliva, vnimava a uzasna lekarka s laskavym a lidskym přístupem. Clovek z ni vubec neciti pocit nadrazenosti (jako tomu byva u spousty jinych lekaru). Vse srozumitelne vysvetli.
Zazila jsem ji v ambulanci i na sale a za me vzdy plny pocet bodu.

Paní doktorku neznám přímo z ordinace, ale je to žena do deště. Příjemná, krásná, má ráda svoji práci.

Paní doktorka, je milá a příjemná

Paní doktorka má výborný přístup k pacientkám. V průběhu hospitalizace kdykoli cokoli ráda velmi srozumitelně vysvětlila, byla velmi ochotná. Se sestřičkami viditelně tvoří skvělý a spolupracující tým. Doporučuju !