Kristýna Kubíková, adiktolog Praha

Individuální psychoterapie • 1 000 Kč

Psychotherapy in English (50 minutes) • 2 000 Kč +2 Více

Testování infekčních onemocnění • 850 Kč

Testování přítomnosti drogy v těle • 550 Kč

Vystudovala obor ošetřovatelství na VŠ zdravotní, poté obor adiktologie na 1.LF UK. Je absolventkou výcviků v motivační terapii, relaxačních technikác...

• Bulimie

• všeobecná sestra

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

1 000 Kč

Ostatní služby

1 000 Kč

2 000 Kč

850 Kč

550 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Terapeutické centrum

Jsem velmi spokojený, vše mi bylo srozumitelně vysvětleno – vím, na čem budeme pracovat a proč. Mohu jen doporučit.

Umístění: jiné místo Jiný

Ahoj všichni, rád bych se podělil o zkušenosti s paní Kubíčkovou... Po své 11leté kariéře na tvrdých drogách,alkoholu a hazardu jsem dokončil 2,5 měsíční pobyt v psychiatrické léčebně. S velkým ? nad mojí budoucností, v depresích a úzkostech jsem se trápil v nejmenovaném doléčovacím centru... Pak si mě vzala pod "svá křídla" právě paní Kubíčková. Pro mě naprostý profesionál ve svém oboru. Dokáže mě vyslechnout a dát mi zpětnou vazbu - na individuální psychoterapie se ní se těším. Vždy mi vyjde vstříc a především má o mě starost čehož si moc vážím.

V podstatě mi dala a stále dává můj život do pořádku a díky ní jsem se vydal správnou cestou za spokojeným normálním rodinným životem.

Opravdu jste mi pomohla a stále pomáháte způsobem, který se tu v pár větách těžko popisuje. Děkuji Vám za Váš přístup a zájem o mě a můj život. Pomohla jste mi najít spoustu odpovědí a díky Vám jsem se posunul tam kde jsem dnes.

Umístění: Terapeutické centrum

Rád bych se podělil o několik svých poznatků. Předem musím připustit, že jsem občas zaháněl deprese a chmurné myšlenky alkoholem. Měl jsem to štěstí, že jsem se odhodlal (na doporučení dcery), jít se svými depresními problémy k odborníkovi. Dostal jsem se do péče Mgr,.Krisrýny Kubíkové a považuji to za šťastné řešení. Svým přístupem okamžitě získala moji plnou důvěru a byl jsem plně ochoten se svěřit se svými problémy. Od července k ní docházím každý týden a postupně se stala mou "téměř kamarádkou", tj. velice si jí vážím jak pro její nevšední porozumění , tak i starostlivou péči (dokonce se například stará, jestli mám ještě dost léků apod).
Projevuje i zájem o mé koníčky, prohlédla si moji dost rozsáhlou sbírku známek, loutky vyrobené pro vnučku, modely letadel a vrtulníků, probírali jsme i společný zájem - pěstování kaktusů. Zkrátka umožnila mi cítit se jako hodnotný člověk - depresivní potíže zmizely a na alkohol už ani nepomyslím.
Obdivuji její péči a přístup a kdybych se chtěl stavět chytrým, doporučil bych ji každému, kdo se chce zbavit stereotypu dosavadního života najít novou motivaci a klid.

Umístění: jiné místo Jiný

Po negativních zkušenostech s 15 terapeuty jsem konečně našla někoho, kdo mi dokázal pomoci. Paní terapeutka je velmi sympatická, empatická, vstřícná, porozumí Vašim problémům, pomůže najít správné řešení, poradí, co dělat v určitých situacích, žádný problém nepodceňuje, jako to bylo u předešlých terapeutů. Za velmi krátkou dobu se díky ní z hodně uplakané zraněné holky stala sebevědomá a ŠŤASTNÁ holka s jasnými cíli.
Takže opravdu jen a jen doporučuji, nevytkla bych jedinou věc a za sebe mnohokrát děkuji.

Umístění: jiné místo Jiný

Paní magistra byla ve vztahu k rodiči jejího klienta velmi empatická s maximální snahou zvolit nejúčinnější společný postup v léčbě klienta ze závislosti na návykových látkách, v posílení jeho rozvoje a sebevědomí, v řešení sociálních vztahů klienta a vytváření objektivního názoru klienta
k problémovým osobám s negativním vlivem.

Umístění: jiné místo Jiný

Paní terapeutku znám z pavilonu 16 v Bohnicích, je to první člověk, kterému důvěřuji v doléčování. Empatická, věcná, zlomila můj odpor k terapii a každý týden se v podstatě těším na sezení.

Umístění: Terapeutické centrum

Ke Kristýně jsem docházel poměrně krátkou dobu...ne ale pro mojí nespokojenost, nýbrž pro rychlý posun, který jsem díky ní zažil. V minulosti jsem nikdy nenavštěvoval žádné jiné odborníky, a Kristýnka byla vlastně první, kdo mi pomohl mé pocity správně pojmenovat i lépe chápat. Z jejího přístupu jsem nadšený, mnohokrát jsme se na terapii zasmáli, což je pro mě důležité. Kristýna dokáže atmosféru odlehčit, ale když je třeba, aby si klient (jak já říkám) hrábnul do sebe, pomůže mu a podrží ho. Pokud hledáte osvěžující pocit pochopení, stavte se u Kristýny :)
Moc doporučuji, je skvělá psychoterapeutka s velmi laskavým a vřelým přístupem, přitom naprosto profesionální a soustředěná na cíl. Perfektně se dokáže přizpůsobit časovým možnostem klienta a
bez její pomoci bych se ve svých problémech nezorientoval tak rychle a nedokázal je tak úspěšně řešit. Pokaždé odcházím podstatně spokojenější se svým životem a jistější sám sebou.
Kristýnko, rád bych Vám, touto cestou, moc a moc poděkovat za pomoc..Sezení s Vámi mi moc pomohlo a pomáhá nabrat správný směr v mém životě.Ještě stále mám co řešit a vylepšit, tak jsi nemyslím, že jsme se viděli naposledy.

• Bulimie

• adiktolog
  • psychoterapie
  • všeobecná sestra

Stáže

• Terapeutická komunita Vršíček (Vršíček, 2017)
  • Sananim (Praha, 2018)
  • Drop In (Praha, 2018)