Dobrovského 40, Praha
COOL LOOK s.r.o. (mapa)

Ano je to pravda,arogantní doktorka,která se neumí chovat k pacientovi,navíc špatně odvedená práce u dvou zubů šetřila výplní,tak že jsem musel na opravu a jeden zub byl špatně zabroušen.Nerada po sobě opravuje svoji právi a je nepříjemná.Takto mi popsal její práci zubař,který mi ošetřil zuby po paní doktorce.Tuto doktorku rozhodně nedoporučuji.Práci udělá,ale odflákne ji,tak že problém se ozve znovu!

Bohužel nemohu souhlasit . Jednání i chování arogantní, nerespektující osobnost člověka. To, jak se chovala, chtělo se mi brečet. Ke studentům zubního lékařství též šílený přístup. Musím zdůraznit, že jsem prevenci ani léčbu nezanedbávala a dbala vždy na doporučení lékaře. K této paní doktorce jsem se dostala jednou a doufám, že naposled. Dělá velmi špatnou pověst fakultě.