MUDr.

Kristýna Baudyšová verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog

Kontaktní informace

• A

Paní doktorku určitě doporučuji, velmi milá a vstřícná, příjemné prostředí, v blízkosti lze bez problémů zaparkovat, se sestřičkou je sranda :-)

• Zkušenosti a dovednosti

• PROSÍME PACIENTY, ABY SE OBJEDNÁVALI DO ONLINE KALENDÁŘE MINIMÁLNĚ NA TÝDEN DOPŘEDU. POKUD SE OBJEDNÁTE NA DŘÍVĚJŠÍ TERMÍN, JE PRAVDĚ PODOBNÉ, ŽE BUDETE PŘEOBJEDNÁNI. Kromě termínů, které jsou uvedené v kalendáři návštěv, je možné se telefonicky domluvit na jiném volném termínu.

• korektivní dermatologie

Kosmetologické poradenství
    Běžný termín
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• A

• S

Paní doktorka se v podstatě nedopustila žádné chyby, ale bohužel není ten, koho jsem hledala. Vadí mi přístup, že pokud se nezeptáte, tak nevíte. Honem nasadit léky, dát vzorečky různých přípravků (což oceňuji, bohužel jeden z nich byl po spotřební době) a tím je problém vyřešen. Hledám spíše přístup "zahnat příznaky, ale dohledat příčinu a tu léčit". Kdyby neexistoval internet, tak by jsem se asi nedozvěděla, že příčinou mých potíží můžou být klidně špatně fungující ledviny, překyselený organizmus nebo špatný jídelníček, který je nutno přizpůsobit, aby bylo dosaženo dlouhobějších zlepšení. Pokud si jdete k paní doktorce jen pro zjištění toho, co vám je (dozvíte se, pokud se zeptáte) a aby jste dostali recept, tak doporučuji, pokud se ale chcete opravdu vyléčit s nějakým trvajícím problémem, tak spíše nedoporučuji, pokud nemáte připravený seznam otázek, na které bude paní doktorka určitě schopna odpovědět. Já takový seznam bohužel neměla...

• K
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělý přístup, milé prostředí, příjemná paní doktorka i sestra mohu jen doporučit. Žádné dlouhé čekaní.

• L
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani doktorka je velmi mila, vstricna.Má pochopení pro pacienta.Navrhuje více možností jak postupovat.Poradila dobře a problém je vyřešen.Pani doktorku vřele doporučuji a moc děkuji za přijetí. Doporučuji všem.

• Paní doktorka je velmi příjemná. Není to ten typ lékaře, který se na vás podívá od dveří a hned něco naordinuje. Naopak, vyšetří, nabídne možnosti léčby a vybere to, co je pro pacienta to nejlepší řešení.
      Protože mám i problém s velmi suchou kůží, dostala jsem rovnou 2 vzorky emulze.
      Takže, paní doktorku vřele doporučuji a moc děkuji za přijetí. Poprvé jsem si nepřipadala jako pacient, který jenom obtěžuje. Velký DÍK!!!
      Zároveň chci poděkovat i velmi milé sestřičce.
      Danica

• H
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice příjemná a milá paní doktorka. Poradila dobře a problém je vyřešen.Skvělý lidský přístup.Jednoznačně doporučuji všem.

• Paní doktorka absolutně nepoznala co mám s jizvou a léčila mě velice drahým laserem, za jedno bliknutí 500,- nevytiskla mi ani potvrzení. Je povýšená, na otázky odpovídá velice stroze, jako šup šup už vypadněte! Návštěvu nedoporučuji.

Kristýna Baudyšová2015-10-19

Bohužel nerozumím zcela Vašemu dojmu, že "nevím, co máte s jizvou", vzhledem k tomu, že jste mi sama sdělila, že jde o jizvu po dřívějším zákroku, čili nebylo, " co nepoznat".
      To, že jste mé chování vnímala jako strohé, je mi líto, ale domnívám se, že
      to bylo způsobeno především tím, že jsem zvyklá sdělovat pacientům zcela
      napřímo nepříjemnou pravdu, že šance na vyléčení- resp. úplné odstranění
      jizvy není prakticky žádná.
      Cena zákroku se odvíjí od- bohužel velmi vysoké- ceny laserového přístroje.
      Naopak to, že je ošetření velmi rychlé, vnímám na rozdíl od Vás jako velkou
      výhodu!
      Platby za zákroky následně řeší sestra, která vytištění účtu sama běžně
      nabídne, či na požádání bez problémů provede.

• S
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka velice příjemná, vstřícná, poradila, jak problém vyřešit. Doporučuji návštěvu této lékařky.

• K
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka i setřička mají velmi příjemné a milé vystupování, a po vyšetření a vhodné léčbě problém zmizel.Tuto ordinaci určitě doporučuji

• P

Pani doktorka je velmi mila, vstricna, objednala jsem se k ni s osklivou alergickou reakci na ruce a do 2 dnu od navstevy u ni se muj stav velice zlepsil. Velke diky... Za plus beru moznost objednani se online pres znamylekar.cz. Na radu jsem prisla presne v objednanou dobu. Pani doktorku vrele doporucuji.