Kristina Gomolová, zubař Kladno

Ošetření zubního kazu

Preventivní prohlídky

Zubní vyšetření

Stomatologie Kladno s.r.o.

Umístění: Stomatologie Kladno s.r.o.

Milá a šikovná zubařka, vše vysvětlí, zákrok vždy rychlovka, jinam mě už nedostane nikdo ani heverem. Konečně zubařka, které důvěřuju.

První zubařka ke které se těším, nic není problém, vše vysvětlí, a potom bezbolestně opraví. Hlavně se mě líbí pečlivost s kterou vše provádí, a dává si na všem záležet. Díky ní zase začnu snad věřit českému zdravotnictví.

Skvělý přístup k dětem - čtyřletému synovi trhala v celkové anestezii 6 zubů (a další spravila). Měli jsme z toho všichni strach, ale ona (stejně jako sestřičky a anesteziolog) byla naprosto úžasná.

V Jihlavě nám první zubař řekl, že mléčné zuby nemá smysl vůbec ošetřovat.
Pak malému jeden zkažený zub v Brně otevřeli a měsíc nato vytrhli.
Mezitím nás na jihlavské pohotovosti vyhodili s tím, že je syn nevychovaný - když nechtěl na křesle spolupracovat (jen nám předepsali antibiotika na zánět).
V Brně - Černopolní byli sice moc fajn, ale objednali nás na zákrok v CA víc jak 5 měsíců dopředu (což by znamenalo dávat dál denně na bolest s panadol nebo nurofen).

K paní doktorce jsme přijeli a za čtrnáct dní (20.12.) zdárně ukončila naše víc jak půlroční trápení...
Má laskavý přístup k dítěti, nám vše vysvětlila a navrhla optimální řešení. Moc děkujeme.