GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace
Jindřišská 18, Praha 1, asi 20 metrů do vnitrobloku-menší domek,2.patro, Praha 1

Gynekologická operace

Urogynekologie základní

1 200 Kč

3 000 Kč

GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace

Dovoluji si vám nabídnout možnost péče v naší ambulanci v Jindřišské ulici 938/18, Praha 1, více
na našem webu.

Vzdělání : Gy...

• gynekologie a porodnictví

Umístění: GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace preventivní prohlídky

Ztotožňuji se s další negativní recenzí, kde paní píše "Připadá mi, že pan doktor je milý a vstřícný jen do té doby, pokud platíte, se vším souhlasíte a příliš neremcáte" - mám identickou zkušenost. Po tom, co jsem nezaplatila nadstandard (z prostého důvodu, že ty služby nepotřebuji využít) se má preventivní prohlídka zkrátila na 5 minut, kdy jediným úkonem byl stěr z čípku (screening karcinomu děložního hrdla) a žádanka na mamograf. Nepadla jediná otázka (třeba na anamnézu), jediná edukace, nic. Rozhodně nedoporučuji.

MUDr. Konstantin Inkov

Dobrý den, děkujeme za názor. Jestli chápu recenzi správně, tak pacientka nečekala, vše proběhlo rychle a komfortně, nikdo na pacientku nebyl nepříjemný a provedli jsme úkony , které patří ke gynekologické prevenci.
S pozdravem MUDr. Konstantin Inkov

Umístění: GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace gynekologické konzultace

Pán doktor je velmi rozumný a přímý člověk. Při návštěvě se člověk cítí komfortně, odpoví na všechny dotazy. Pomohl mi víc krát a jsem mu velmi vdečná za jeho přístup. Ordinace je příjemná, jednoduchá, čistá. Pani sestřička je skvělá. Komunikace skrz sms- přijde rychlá a nezabere čas. Platba v hotovosti- pani sestřička Vás ale upozorní předem za co jsem vděčná. Čekací doby nejsou dlouhé, je vidět snaha o domluvu a přizpůsobení se Vašemu harmonogramu. Lokalita je vyhodná, blízko Václavského náměstí. Za mně jen pozitivní hodnocení.

Lékař odborník na svém místě, takových by mělo být více. Perfektní prostředí, moderní vybavení ordinace, milý a profesionální přístup pana doktora i sestřičky. Sympatická ordinace, lidé, kterým záleží na zdraví pacientů. Za mě 1* :-)

Výborný lékař. Odborník. Příjemné prostory ordinace v centru Prahy. Pravidelné prohlídky bez problémů, pan doktor s Vámi během návštěvy stále mluví, je empatický, dobře poradí, takže vše probíhá v pohodě a v klidu. Ráda ho doporučuji. Výhodou je možnost online objednávek návštěv.

MUDr. Konstantin Inkov

Děkuji za laskavé hodnocení.

Konstantin Inkov

K pánu doktorovi chodím už několik let na preventivní prohlídky a jsem velmi spokojená. Při každé návštěvě se ptá, zda nemám nějaké dotazy a když mám, ochotně zodpoví. Kvituji, že se se mnou během vyšetření baví - i když je vyšetření bezbolestné, čas rychleji utíká, když není v ordinaci ticho. V ordinaci jsem nikdy nemusela čekat, recepty posílá emailem a při objednávání jsem také nikdy neměla žádný problém. Doporučuji 10/10.

Velmi děkujeme.

Nejdřív pozitiva
- krátká objednací doba
- velmi hezká ordinace v centru Praha
- objednací systém online
- pan doktor zodpoví dotazy/dává prostor na dotazy

K panu doktorovi jsem přišla s opakujícími se záněty, které můj předchozí gynekolog nebyl schopen vyřešit.
Bohužel jsem měla při každé návštěvě pocit, že pana doktora obtěžuji/plýtvám jeho časem. Můj problém nevyřešil, jelikož podle výsledků "mi nic nebylo", přestože jsem si stěžovala na diskomfort a opakovaně jsem ordinaci navštívila - nebyla mi nabídnuta jiná alternativa než "se s tím smířit". Vzhledem k tomu, že jsem byla ze svého problému dlouhodobě nešťastná bych čekala trochu víc empatie (nikoli komentář typu "tohle není skutečný problém, mám pacientky se závažnějšími problémy" - tomu věřím, nicméně pro mě jako pacientku je podstatný můj problém).

Ordinaci doktora Inkova bych doporučila, pokud hledáte lékaře na prevenci/napsání antikoncepce - pokud máte problém, asi bych spíše šla jinam.

MUDr. Konstantin Inkov

Tady poctivě přiznávám, že jsem pacientce nedokázal pomoci. Objektivně jsem se snažil, měla u mě mnoho vyšetření a preparátů, bohužel subjektivně dle pacientky stále bez efektu.Přeju, ať jí někdo z mých kolegů / kolegyň pomůže s lepším výsledek.

S pozdravem
MUDr. Konstantin Inkov

Umístění: GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace vedení těhotenství

Pan doktor Inkov i sestřička jsou profesionální, vstřícní a velmi milí. Pan doktor rád zodpoví jakýkoliv dotaz a poradí. Oceňuji také rychlou komunikaci (přes emaily/sms) a krátkou čekací dobu v ordinaci. Moc děkuji za veškerou dosavadní péči.

Děkujeme za milé hodnocení

Umístění: GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace Jiný

V ambulancii u pána doktora som bola dnes po prvý krát. Priznám sa, že som návštevu gynekologa dosť odkladala, z čoho vznikla dlhoročná pauza. Do ambulancie som išla s obavami, pretože som sa sama pred sebou cítila nezodpovedne za to, ako dlho som už na prehliadke nebola. Privítala ma veľmi príjemná sestrička, dokonca ma vzala o 15min skôr než som bola objednaná. Pán doktor si moje vysvetlenie, prečo som nebola u gynekologa takú dobu vypočul a reagoval veľmi príjemne, čím ma uviedol do absolutnej pohody. Po celú dobu so mnou komunikoval, vysvetľoval, nebál sa ani zažartovať a bol naozaj veľmi milý. Ponúkol dokonca priestor pre moje otázky, čo sa v dnešnej dobe moc nevidí. Vyšetrenie bolo bezbolestné a jemné. Celú túto prehliadku hodnotím veľmi kladne a mrzí ma, že som nemala tú možnosť k nemu chodiť už skôr, to by som zaručene návštevu gynekológa neodkladala. Môžem vrelo odporučiť. 10/10

MUDr. Konstantin Inkov

Velmi děkujeme za laskavé hodnocení

Konstantin Inkov

Pan doktor je velmi pečlivý a ochotně odpoví na každý i úplně triviální dotaz. Díky jeho péči jsem se celé těhotenství cítila komfortně a jistě. Dokonce mi i dokázal pomoct s pásovým oparem během prvního trimestru od kterého dávali ostatní doktoři ruce pryč. Mimo svoji odbornost je i moc příjemný a nikdy jsem na vyšetření nečakala déle než 10 minut. Vřele doporučuju!

MUDr. Konstantin Inkov

Moc děkujeme za hodnocení.

Konstantin Inkov

Na pana doktora se mohu vždy spolehnout a jeden z mála lékařů, kterému opravdu důvěřuji. Když se zrovna nemohu dostavit osobně a mám nějaké zdravotní obtíže, dostanu rychlou odpověď s doporučeným řešením i přes e-mail. Více takových doktorů ve všech oborech! I sestřička je úžasná. Poradila mi na mé obtíže různé bylinky, a dodala i trochu té psychické podpory, což mě moc potěšilo.

MUDr. Konstantin Inkov

Děkujeme a popřejeme u vás hlavně hodně štěstí.

225 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,v 22+2 tt,mi byla v nemocnici namerena cervikometrie 45 mm,CS bylo 0.Dnes,25+2 tt,jsem byla u sveho gynekologa,ktery mi nameril delku cipku 30 mm,CS uvedl 0.Gynekolog se tvaril,ze je vse v poradku a nedoporucil mi ani zadna opatreni jako je klidovy rezim.Pouze mi naplanoval pristi kontrolu za 10 dni.Chtela jsem se zeptat na Vas nazor,zda je zapotrebi dodrzovaz nejaky klidovy rezim ci nikoliv?Nechapu,jak je mozne,ze za tri tydny se cipek tak zkratil nebo,zda mereni probihalo pokazde jinak?V nemocnici jsem si vedoma toho,ze jsem mela plnejsi mocovy mechyr.Nerada bych neco podcenila a zajima me Vas nazor.Dekuji.

Já bych dodal, držte se svého gynekologa.
Je opatrný, já bych postupoval zhruba stejně.
Dle mých zkušeností sice 30 mm je zcela v normě, ale čípky opravdu v tomto týdnu bývají delší. K. Inkov

MUDr. Konstantin Inkov

Dobrý den, jsem ve 14tt těhotenství a přišla jsem do styku s dítětem cca 7 dní po očkování mmr (což jsem se dozvěděla až při odchodu návštěvy ) holčička měla zvýšenou teplotu, o vyrážce nevím , byla u nás asi 3 hodiny, je nějaká šance, že bych se mohla nakazit, když se jedná o živou vakcínu? Jelikož jsem žádnou z dětských nemocí neprodělala? Děkuji za odpověď...

Rozhodně se nenakazíte, bát se nemusíte.
K. Inkov