GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace
Jindřišská 18, Praha 1, asi 20 metrů do vnitrobloku-menší domek,2.patro, Praha 1

Gynekologická operace

Urogynekologie základní

1 200 Kč

3 000 Kč

GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace

Dovoluji si vám nabídnout možnost péče v naší ambulanci v Jindřišské ulici 938/18, Praha 1, více
na našem webu.

Vzdělání : Gy...

• gynekologie a porodnictví

S panem doktorem jsem naprosto spokojená, je strašně milý, dokáže poradit i uklidnit. Dokonce se i omlouvá za to, když náhodou delší dobu čekáte v čekárně :). Od jiných doktorů odcházím většinou s výrazem zpráskaného psa, ale od pana doktora, i přes všechny mé problémy, vždy s úsměvem :).

K panu doktorovi jsem přešla ve 3. měsíci těhotenství od gynekologa, který se mi nechtěl pořádně věnovat, mé dotazy zesměšňoval, pokaždé jsem od něj odcházela skoro s pláčem. Pan doktor Inkov mě naopak pokaždé vyzval, abych se na vše ptala, vždy poradil, a když jsem mu během těhotenství napsala v případě nějaké pochybnosti SMS, okamžitě odpověděl. Rovněž se sestrou Katarínou jsem velmi spokojená.

Výborný lékař. Velmi milý a kompetentní. Sestřička Katarínka též úžasná. Už je navštěvuji několik let a jsou sehraný tým. Nečekám déle jak 20 min. Akutně mě vždy vezmou v ten samý den a preventivky stačí objednat několik dní dopředu a ne jako jinde 2 měsíce. Tudíž na to nemusím myslet a plánovat bůhví jak dlouho dopředu.

Přišla jsem za panem doktorem s problémem bolestivého pohlavního styku, který trval již 7 měsíců, poté, co jsem tuto záležitost řešila s jeho kolegyní (též poliklinika I.P. Pavlova) s tím, že paní doktorka od září min. roku stále nic nenašla. Chtěla jsem znát ještě jiný názor, vzhledem k tomu, že mi moje problémy rozhodně nepřišly subjektivní (na což bylo poukazováno). Na kontrole u pana Inkova jsem se dozvěděla, že mi podle něj opravdu nic není (resp. že to z výsledků nevidí) a pokud budu mít nadále tyto problémy, mohlo by se jednat jedině o endometriózu, u které je ale třeba, aby se potvrdila, provést laparoskopii (břišní chirurgie). O tom, že existují i jiné způsoby, jak endometriózu potvrdit (ultrazvuk např.) se již nezmínil. Doslova řekl, že laparoskopie je poněkud drsná metoda, že by k tomu hned nehnal ani svou ženu, a ať se na ní nechám objednat, až mě můj problém bude opravdu hodně obtěžovat. Následně mi bez jakékoli diskuze předepsal na potenciální endometriózu antikoncepci, kterou už 5 let neužívám, protože mi nedělá dobře (na což se ale nezeptal). Na závěr mi doporučil koupit si nějakou sexuální pomůcku, kterou se před stykem připravím a vagínu pomůckou roztáhnu, aby mě samotný styk tak nebolel, případně ať si před stykem dopřeji dvě deci červeného vína a s tímto mě propustil. Po dalším měsíci jsem se odhodlala k novému gynekologovi, který na základě výsledků stěrů diagnostikoval velmi rozsáhlý zánět celého močového ústrojí, který už probíhá pravděpodobně od minulého září, kdy jsem prošla jedním silným zánětem močového měchýře, na což jsem ale pana Inkova upozornila a on se vyjádřil tak, že můj současný problém s tím nemá rozhodně nic společného. Mimo jiné nový gynekolog také hned po prvním sezení vyloučil endometriózu s tím, že projevy má úplně jiné.
Boušková

MUDr. Konstantin Inkov

Tato pacientka byla kompletně vyšetřena už mou kolegyní- ( ultrazvuk a vyšetření na zánět ) a není úplné správná informace, že by nic nenašla, dle zápisu měla také podezření na endometriózu a napsala, že laparoskopická diagnostika je na zvážení. Následně pacientka byla jedenkrát u mě a nezávisle na své kolegyni jsem měl stejný názor ( opět vyšetřena včetně ultrazvuku ). Ač pacientka píše svůj příspěvek vysoce kriticky, jsme velmi rád, že sama nepřímo popisuje, že jsem rozhodně její problém nebagatelizoval a snažil jsem se jí vše podrobně vysvětlit. Protože rozhodně neposílám pacientky alibisticky na vyšetření , které jsou zatěžujcí, třeba ta laparoskopie, snažil jsem se jí nabídnout i alternativy, včetně "babských rad" , které třeba můžou zafungovat a nemusela by na složitější vyšetření či léčbu. Jestli jsme s kolegyní spíše měli pravdu či ne, to pozná pouze pacientka v delším časovém horizontu, jestli bude mít dále potíže či ne. S pozdravem Inkov

chodím k panu doktorovi na polikliniku IP Pavlova v Praze.předtím jiná dr jinde, nespokojenost takže když sem byla opět těhotná začala jsem chodit k panu doktorovi a jsem ráda že jsem změnila. Vždy milý, usměvavý, vše vysvětlí, stále se ptá jestli nemám dotaz a člověk má tedy možnost se zeptat a "nevnucovat" se s dotazy jak to je někdy jinde.a velice oceňuji i to že se u něj nečeká, v objebnanou hodinu jdete bud k sestře nebo už i k dr. Sestra také velmi milá! za mě mohu určitě DOPORUČIT!!!

Nemůžu si pomoct, ale pro mě je pan doktor velmi slabý - vystřídala jsem kvůli stěhování více gynekologů a z pana doktora Inkova jsem dosti zklamaná. U druhého porodu jsem měla nepříjemné komplikace, dceru mi hned první den po porodu převezli do Motola, kde podstoupila operaci a pokud při návštěvě na pokoji, kdy se chodí lékaři ptát na stav pacientky panu doktoru zazvonil mobil, odešel vyřídit hovor a už se nevrátil. Pokud ho "vylosuji" při prohlídce v gynekologické ordinaci (střídá se více lékařů), jsem velmi rychle vyřízená, pan doktor nevěnuje dostatečnou pozornost, podává úsečné informace a hlavně nechce o ničem diskutovat. (např. lajdácky vyplněná žádanka na odběr krve na trombofilní mutace, při které museli na gynekologii volat z pražské laboratoře, cože se to má vlastně vyšetřit - bohužel to již za pana doktora musela řešit jiná lékařka, neaktuální informace o tom, kde mi krev odeberou, rozloučení stylem vstanu a pacientce otevřu dveře:-). Je mi moc líto, že panu doktorovi kazím tak krásný profil, musí to nutně vypadat, že jsem příšerná ježibaba:-), ale nějak mi to prostě nedá - dobré zkušenosti s ním nemám. Katka Soběslavská, Sedlčany

MUDr. Konstantin Inkov

Dobrý den, tady došlo k velkému nedorozumění. Dle počítačového systému v nemocnici jsou tuto pacientku nikdy neošetřoval. Byla opakovaně u mého kolegy. Není mi jasné, jak došlo k záměně jména, ale došlo. S pozdravem Inkov.

Chodím do ordinace na Polikliniku I.P.Pavlova a pan doktor i sestřička jsou úžasní. Pan doktor vše vysvětlí, sestřička vždy ochotná. Když jsme potřebovala akutně přijmout, vyhověli mi. Mohu jenom doporučit!

Doktor Inkov je moc milý a díky tomu, že je velmi komunikativní, dokáže dobře vysvětlit daný problém nebo léčbu. Sestřička v ambulanci je taky moc příjemná. Též musím zmínit, že se v ambulanci dlouho nečeká, příjdete a za chvíli jdete na řadu. Ambulance vypadá dobře vybavená a je v centru, což je pro mě plus. Jediná nevýhoda pro někoho může být, že pan doktor je tam jenom ve středy.

Já jsem měla pana doktora u porodu a byl to pro mě úžasný zážitek. I když jsem měla rizikový konec těhotenství a porod, vše proběhlo krásně hladce, rychle a bolesti jsem skoro necítila. Doktor Inkov je fakt sympaťák se smyslem pro humor, velmi citlivě mě vyšetřoval a skoro se mi přitom omlouval, jestli mi nezpůsobuje bolest. Následně mě krásně zašil ( to už vůbec nebolelo ) a po šestinedělí to vypadá jako dřív. Během celého porodu byl úžasně klidný a velmi mě povzbuzoval, když jsem na závěr rodila svého broučka. Manžel byl s ním taky fakt spokojený a na závěr probrali velikost kufru u našeho auta a jestli se tam vejde kočárek a autosedačka :-). Prostě profík.

Moc milý doktor a poradí se vším na co se zeptáte :) Doporučuji!

225 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,v 22+2 tt,mi byla v nemocnici namerena cervikometrie 45 mm,CS bylo 0.Dnes,25+2 tt,jsem byla u sveho gynekologa,ktery mi nameril delku cipku 30 mm,CS uvedl 0.Gynekolog se tvaril,ze je vse v poradku a nedoporucil mi ani zadna opatreni jako je klidovy rezim.Pouze mi naplanoval pristi kontrolu za 10 dni.Chtela jsem se zeptat na Vas nazor,zda je zapotrebi dodrzovaz nejaky klidovy rezim ci nikoliv?Nechapu,jak je mozne,ze za tri tydny se cipek tak zkratil nebo,zda mereni probihalo pokazde jinak?V nemocnici jsem si vedoma toho,ze jsem mela plnejsi mocovy mechyr.Nerada bych neco podcenila a zajima me Vas nazor.Dekuji.

Já bych dodal, držte se svého gynekologa.
Je opatrný, já bych postupoval zhruba stejně.
Dle mých zkušeností sice 30 mm je zcela v normě, ale čípky opravdu v tomto týdnu bývají delší. K. Inkov

MUDr. Konstantin Inkov

Dobrý den, jsem ve 14tt těhotenství a přišla jsem do styku s dítětem cca 7 dní po očkování mmr (což jsem se dozvěděla až při odchodu návštěvy ) holčička měla zvýšenou teplotu, o vyrážce nevím , byla u nás asi 3 hodiny, je nějaká šance, že bych se mohla nakazit, když se jedná o živou vakcínu? Jelikož jsem žádnou z dětských nemocí neprodělala? Děkuji za odpověď...

Rozhodně se nenakazíte, bát se nemusíte.
K. Inkov