GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace
Jindřišská 18, Praha 1, asi 20 metrů do vnitrobloku-menší domek,2.patro, Praha 1

Gynekologická operace

Urogynekologie základní

1 200 Kč

3 000 Kč

GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace

Dovoluji si vám nabídnout možnost péče v naší ambulanci v Jindřišské ulici 938/18, Praha 1, více
na našem webu.

Vzdělání : Gy...

• gynekologie a porodnictví

Umístění: GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace

Pán doktor je jednoznačne najlepší, akého som kedy mala. Super starostlivosť, profesionálny a zároveň priateľsky prístup, človek sa nebojí na čokoľvek opýtať. Starostlivosť počas celého tehotenstva bola úžasná. Veľkým plusom je rýchla komunikácia aj cez e-mail. Určite doporučujem!

MUDr. Konstantin Inkov

Děkujeme za krásné hodnocení.

Umístění: GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace

K pánovi doktorovi som chodievala niekoľko rokov, bol mojim oštrujúcim doktorom počas jedného úspešného tehotenstva, ale aj pri predošlom potrate. Vždy bol profesionálny, veľmi ľudský a empatický. Sám sa pýtal, či mám nejaké otázky, na ktoré ochotne odpovedal. Tiež mi dal sám rady, bez toho, aby som sa musela na všetko sama pýtať.
Rozhodnutia vždy robil s ohľadom na pacientku, aby všetko prebehlo pokiaľ možno najhladšie. Nikdy ma netlačil do nejakých liekov, či operácii.UZ spravil bez problémov pri každej návšteve v tehotenstve, dokonca mi ponúkol aj jedno vyšerenie na viac, pre ukludnenie, že je všetko v poriadku.
Objednať sa dalo na ďalší termín priamo pri poslednej návšteve, alebo telefonicky a to kľudne aj mesiac dopredu.
Ja som bola s pánom doktorom veľmi spokojná a keby sme sa nepresťahovali, určite by som k nemu chodila naďalej.

Moc děkujeme.

Umístění: GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace Pregnancy

An amazing doctor! Very patient, polite and considerate of the patient. I have a big fear of doctor’s so there is a lot of patience needed to deal with me.I went to Doctor Inkov throughout my whole pregnancy and was very happy, he was always flexible and ready to answer all my questions. I can certainly recommend!

MUDr. Konstantin Inkov

Thank you for your a very nice review.

Konstantin Inkov

Umístění: GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace vedení těhotenství

Musím pochválit pana doktora i sestřičku. Super péče. Vše v klidu. Příjemné. Sestřička milá. Úžasná. Pan doktor pohodář, hodný. Vše krásné vysvětlí. Ukáže. Vzdy je čas na pacientku její dotazy. Jsem nadšená a spokojena. Hrozně moc.

Moc děkujeme.

Konstantin Inkov

Umístění: GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace Gynekologie, těhotenství

Pan doktor Inkov je nejlepší doktor, jakého jsem kdy potkala. Poprvé se nemusím stydět /cítit se nepříjemně zeptat se na všechny problémy, které mám. A v těhotenství jich není málo... Chodím k němu cca 3 roky. Pan doktor je pečlivý, příjemný. Kdyby takoví doktoři byli všichni...???? A sestřička, to je to samé. Velmi příjemná, chápavá. Super je že pokud něco potřebuju, mohu volat, psát SMS, napsat email. Odpověď dostanu vždy téměř obratem, ať píšu na Dr. či sestřičce. Paráda.

MUDr. Konstantin Inkov

Děkujeme :-) . A popřeji momentálně ještě hodně štestí.

Umístění: GYNNO GROUP s.r.o.-gynekologicko-porodnická ordinace

Velice doporučuji, vstup do ordinace vzdy na cas (nekdy dokonce drive), velice mily pan doktor, vysetreni nebolestive, clovek ma pocit, ze se muze zeptat na cokoli a neobtezuje. Komunikace i po emailu. Velmi mila a ochotna je i sestricka!

Děkujeme za hodnocení.
Konstantin Inkov

Super pristup, skvela pece, ma reseni za kazdy pripad a navic ma perfektni sestricku, muzu jen doporucit *****

MUDr. Konstantin Inkov

Děkujeme za krásné hodnocení.
Konstantin Inkov

Od mých 15 let jsem už pár ordinací navštívila a doktor Inkov je bezesporu ten nejlepší lékař.
No a sestřička je prostě TOP! :-)
Děkuji za skvělou péči a úžasný přístup.

Velmi děkujeme.
Konstantin Inkov

MUDr. Inkov je nejlepší lékař, kterého jsem doposud měla. Je ke mně velice vstřícný, vše vysvětlí, trpělivý a zodpoví Vám veškeré dotazy. Začala jsem k němu docházet kvůli nespokojenosti s předešlým lékařem, který se ani nesnažil mi pomoci s mými problémy. MUDr. Inkov se mi věnuje vždy na 100%. Vřele doporučuji všem.

Pana doktora jsem si vybrala zde na základě hodnocení jiných pacientek. U bývalého gynekologa jsem byla velmi nespokojená, i když se o něm říkalo, že je specialista ve svém oboru. Možná ano, ale každá návštěva u něj byla spojená s negativní náladou - navzdory objednání na konkrétní hodinu dlouhé čekání, sestra součást ordinace, neochoten napsat doporučení atd.
Pan doktor Inkov je dle mého odborník na svém místě, velmi příjemný, odpoví na všechny dotazy, vysvětlí, ukáže, je příjemný a vyšetření je u něj bezbolestné. Všem ženám, které uvažují, zda se svěřit do jeho rukou, vzkazuji, ať to určitě zkusí.

225 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,v 22+2 tt,mi byla v nemocnici namerena cervikometrie 45 mm,CS bylo 0.Dnes,25+2 tt,jsem byla u sveho gynekologa,ktery mi nameril delku cipku 30 mm,CS uvedl 0.Gynekolog se tvaril,ze je vse v poradku a nedoporucil mi ani zadna opatreni jako je klidovy rezim.Pouze mi naplanoval pristi kontrolu za 10 dni.Chtela jsem se zeptat na Vas nazor,zda je zapotrebi dodrzovaz nejaky klidovy rezim ci nikoliv?Nechapu,jak je mozne,ze za tri tydny se cipek tak zkratil nebo,zda mereni probihalo pokazde jinak?V nemocnici jsem si vedoma toho,ze jsem mela plnejsi mocovy mechyr.Nerada bych neco podcenila a zajima me Vas nazor.Dekuji.

Já bych dodal, držte se svého gynekologa.
Je opatrný, já bych postupoval zhruba stejně.
Dle mých zkušeností sice 30 mm je zcela v normě, ale čípky opravdu v tomto týdnu bývají delší. K. Inkov

MUDr. Konstantin Inkov

Dobrý den, jsem ve 14tt těhotenství a přišla jsem do styku s dítětem cca 7 dní po očkování mmr (což jsem se dozvěděla až při odchodu návštěvy ) holčička měla zvýšenou teplotu, o vyrážce nevím , byla u nás asi 3 hodiny, je nějaká šance, že bych se mohla nakazit, když se jedná o živou vakcínu? Jelikož jsem žádnou z dětských nemocí neprodělala? Děkuji za odpověď...

Rozhodně se nenakazíte, bát se nemusíte.
K. Inkov