Umístění: MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc.

Pan doktor Siala je člověk na svém místě, stejně tak jeho sestřička - je to sehraný tým. Nemohu si vynachválit jeho péči, zdravý názor na rozvoj a stravu dítěte a v neposlední řadě jeho všímavost. Ordinace je navíc velmi pěkná, akvárko s rybičkami a různé hračky na stole při vyšetřování mohou skvěle rozptýlit malé mimčo.

Americká 10, Plzeň
MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc. (mapa)

Očkování (100 Kč)

Potvrzení na řidičský průkaz (200 Kč)

Potvrzení přihlášky mš, zś, sś, vš (50 Kč) +21 Více

Zpráva pro pojišťovnu, odškodnění úrazu (100 Kč)

Vystavení zdravotního průkazu (150 Kč)

Nastřelení naušnic (od 400 kč)

Od kolébky až k maturitě se snažíme o individuální přístup ke každému dítěti. Ordinační hodiny Po 7:15 – 10:30 (nemocné) 11:00 – 13:00 (kontroly...

• dětské nemoci

Umístění: MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc.

Naprosto vstřícný a obětaví lékař s absolutně profesionálním přístupem, zaslouží si ode mne opravdové uznání, protože je to člověk na pravém místě. Lidskost a pochopení ruku v ruce s profesionalitou, je u pana doktora samozřejmostí. Požádala jsem ho, jestli by pomohl mé kamarádce, má zdravotní problém s chlapečkem, kterého ho zatím nikdo nedovedl ke správné cestě za léčením. Přesto, že má pan doktor stop stav pacientů, ujal se jich a doporučil léčebný postup. Maminka chlapečka se ještě s takovým milým a profesionálním přístupem nikdy nesetkala a moc děkovala, proto já předávám poděkování, které nejde ani napsat a ani snad vyslovit panu doktorovi. Navíc také velké poděkovaní sestřičce, která je vždy milá, usměvavá a obětavá k dětem. Co napsat víc, pane doktore, VELKÝ DÍÍÍK :-)

Umístění: MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc. preventivní prohlídky

K panu doktorů chodíme skoro 3 roky, a jsem s ním velmi spokojena. Poradi, pomůže. A vše s úsměvem. Na pana doktora nedám dopustit

Umístění: MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc. dětský lékař plzeň

Jsem s panem doktorem velmi spokojen! Docházíme k němu přes 5 let a mohu jen doporučit! Naše děti díky jeho skvělému přístupu, se na návštěvu ordinace těší :-)

Jiří Šneberk

K panu doktorovi chodíme již 3 roky a jsme s ním velmi spokojeni, dcera skoro nikdy nepláče a pro očkování vždy rychle prestane, protože pan doktor vždy odvede její pozornost jinam. Také skoro nečekáme a když telefonujeme, sestra nás nikdy neodbyde. Ordinace doporučuji,jsme spokojeni.

Navštívil jsem více ordinací, tato je však ojedinělá a to především díky osobnosti a zkušenostem pana doktora. Dle mého názoru získal specifický a profesionální přístup i léty praxe v zahraničí. Pokaždé, když jsem potřeboval odbornou radu, dostal jsem pečlivou a srozumitelnou odpověď.
Přeji všem rodičům a dětem takového lékaře.

P. S.
Mimo obor je pan doktor profesionálem v kulinářství. Debaty na toto téma léčí :)

K panu doktorovi chodíme od narození našeho Syna Vašíka a jsme rádi, že ho máme. Pan doktor je velice schopný a na svůj věk velice zkušený. Vždy si ví rady a dává pozor aby něco nezanedbal.

Pan doktor má přehled, ví co dělá, nevolí zbytečné léčby, nikoho do ničeho nenutí, nechává nám prostor i pro naše zvážení. Má skvěle zorganizovanou praxi, kdy odděluje hodiny pro zdravé od nemocných. Naše děti se k němu nebojí, chodí bez stresu a odcházejí v dobré náladě. Má i praktické zkušenosti z obyčejných potíží. A co víc si můžeme přát. Je odborník a nepostrádá lidskost. Pavel Šimandl

My jsme se přistěhovali do Plzně v roce 2010, kdy ordinovala ještě paní doktorka Šípová. Ani nevím, jak si pana doktora vyhlídla, ale jsme rádi, že je tam on. Vždy se snaží všechno vysvětlit, aby to pochopil i naprostý laik, jako jsem já. Nepíše zbytečně ATB, nepředepisuje věci jen tak, když si o ně řeknu, což hodně lékařů dělá. Pokud už má o dítě sám strach, např. po vracejících se stejných příznacích, pošle nás na Lochotín. Už jsem tam takhle byla 2x se dvěma syny a ne zbytečně.
Nevyvracím tady nikomu negativní hodnocení, ale na internetu jsem přečetla spousty názorů na různé pediatry v Plzni. Mezi zhruba dvěma sty diskutujícími nebyl ani jeden špatný názor na pana doktora, i co se očkování týče. Jsou i lékařky, které si zkrátka stojí za přesným nadávkováním i přes infekt dítěte. Zrovna tohle jsme s panem doktorem řešili a poslední dávku očkování jsme dávali až o tři měsíce později, naprosto mi nic nevnucoval.
S třetím synem už jsem u pana doktora od narození a péče je zkrátka naprosto perfektní. Takže za mne má pan doktor na vysvědčení samé jedničky a tady pět hvězdiček.

Pana doktora Sialu můžeme jedině doporučit,jeho lidský a vysoce odborný přístup nás ještě nikdy nezklamal. Jako maminka velice oceňuji jeho laskavý a přátelský způsob komunikace s našimi dětmi, jsou vždy uvolněné a velice dobře spolupracují. Spolu se setřičkou tvoří báječný tým a nikdy nás nenechají dlouho čekat. Vážím si toho,že se mnou vždy pan doktor komunikuje jako se sobě rovným a je pečlivý.Vřele doporučuji a děkuji!

Běžný termín

Aplikace intramuskulárních antibiotik

MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc.

Crp + testy na stanovení streptokoka v krku (streptest) výsledek do 5. minut v ordinaci

Dětský lékař plzeň

E-recepty

MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc.

Návštěva lékaře v domácím prostředí

Očkování

Recepty přes sms

Stanovení hemoglobinu

Potravinový průkaz

MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc.

Potvrzení přihlášky mš, zś, sś, vš

MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc.

Výpis ze zdravotní dokumentace na žádost

MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc.

Potvrzení na sportovní činnost, plavání, š v p

Nastřelení naušnic

od 400 kč

od 400 kč

Vystavení zdravotního průkazu

MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc.

Zpráva pro pojišťovnu, odškodnění úrazu

Potvrzení na řidičský průkaz

200 Kč

200 Kč

Umístění: MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc. preventivní prohlídky

Umístění: MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc. dětský lékař plzeň

Jiří Šneberk

Přeji všem rodičům a dětem takového lékaře.

P. S.

• dětské nemoci

• dětské lékařství
  • praktické lékařství pro děti a dorost
  • klinická farmakologie
Zobrazit více