Aplikace intramuskulárních antibiotik

Běžný termín +21 Více

Crp + testy na stanovení streptokoka v krku (streptest) výsledek do 5. minut v ordinaci

Dětský lékař plzeň

150 Kč

150 Kč

100 Kč

MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc.

Od kolébky až k maturitě se snažíme o individuální přístup ke každému dítěti.

Ordinační hodiny

Po 7:15 – 1...

Léčené nemoci

• dětské lékařství
  • praktické lékařství pro děti a dorost
  • klinická farmakologie
Zobrazit více

Umístění: MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc. dětský lékař plzeň

Pan doktor se sestřičkou jsou špičkou ve svém oboru. Maji moc pěknou ordinaci, ve které se cítíte velmi příjemně a dítěti se také líbí. V čekárně jsem nikdy nečekala déle než 10 minut. Při první návštěvě s novorozencem nás překvapilo, kolik nás toho pan doktor za pár minut naučil. Umí výborně vysvětlovat a radit. Nikdy jsem se nebála se zeptat vícekrát a pan doktor byl vždy velmi přátelský a velmi dobře mi poradil. Nebýt stěhování mimo Plzeň, určitě bychom k panu doktorovi chodili i dále. Škoda, že takových doktorů není více.

Umístění: MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc. preventivní prohlídky

U pana doktora jsme už pět let. S oběma dětmi naprostá spokojenost. Každá návštěva která je potřeba je vždy příjemná. Je pro mě velmi překvapivé že se zeptat i vždy na můj zdravotní stav a hodnotí i propojení mezi mnou a dětmi. Má opravdu komplexní a celostní přístup, kterého si neskutečně vážíme. Škoda, že takových lékařů není více.

Umístění: MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc. Běžný termín

Skvělý lékař na svém místě! Pořadí, ptá se, neřešil zbytečně tabulky a jiné pro mnohé maminky stresující věci.

Umístění: MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc.

Pan doktor Siala je člověk na svém místě, stejně tak jeho sestřička - je to sehraný tým. Nemohu si vynachválit jeho péči, zdravý názor na rozvoj a stravu dítěte a v neposlední řadě jeho všímavost. Ordinace je navíc velmi pěkná, akvárko s rybičkami a různé hračky na stole při vyšetřování mohou skvěle rozptýlit malé mimčo.
Soňa Součková

Umístění: MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc.

Naprosto vstřícný a obětaví lékař s absolutně profesionálním přístupem, zaslouží si ode mne opravdové uznání, protože je to člověk na pravém místě. Lidskost a pochopení ruku v ruce s profesionalitou, je u pana doktora samozřejmostí. Požádala jsem ho, jestli by pomohl mé kamarádce, má zdravotní problém s chlapečkem, kterého ho zatím nikdo nedovedl ke správné cestě za léčením. Přesto, že má pan doktor stop stav pacientů, ujal se jich a doporučil léčebný postup. Maminka chlapečka se ještě s takovým milým a profesionálním přístupem nikdy nesetkala a moc děkovala, proto já předávám poděkování, které nejde ani napsat a ani snad vyslovit panu doktorovi. Navíc také velké poděkovaní sestřičce, která je vždy milá, usměvavá a obětavá k dětem. Co napsat víc, pane doktore, VELKÝ DÍÍÍK :-)

Umístění: MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc. preventivní prohlídky

K panu doktorů chodíme skoro 3 roky, a jsem s ním velmi spokojena. Poradi, pomůže. A vše s úsměvem. Na pana doktora nedám dopustit

Umístění: MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc. dětský lékař plzeň

Jsem s panem doktorem velmi spokojen! Docházíme k němu přes 5 let a mohu jen doporučit! Naše děti díky jeho skvělému přístupu, se na návštěvu ordinace těší :-)

Jiří Šneberk

K panu doktorovi chodíme již 3 roky a jsme s ním velmi spokojeni, dcera skoro nikdy nepláče a pro očkování vždy rychle prestane, protože pan doktor vždy odvede její pozornost jinam. Také skoro nečekáme a když telefonujeme, sestra nás nikdy neodbyde. Ordinace doporučuji,jsme spokojeni.

Navštívil jsem více ordinací, tato je však ojedinělá a to především díky osobnosti a zkušenostem pana doktora. Dle mého názoru získal specifický a profesionální přístup i léty praxe v zahraničí. Pokaždé, když jsem potřeboval odbornou radu, dostal jsem pečlivou a srozumitelnou odpověď.
Přeji všem rodičům a dětem takového lékaře.

P. S.
Mimo obor je pan doktor profesionálem v kulinářství. Debaty na toto téma léčí :)

K panu doktorovi chodíme od narození našeho Syna Vašíka a jsme rádi, že ho máme. Pan doktor je velice schopný a na svůj věk velice zkušený. Vždy si ví rady a dává pozor aby něco nezanedbal.