Umístění: MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc.

Pan doktor Siala je člověk na svém místě, stejně tak jeho sestřička - je to sehraný tým. Nemohu si vynachválit jeho péči, zdravý názor na rozvoj a stravu dítěte a v neposlední řadě jeho všímavost. Ordinace je navíc velmi pěkná, akvárko s rybičkami a různé hračky na stole při vyšetřování mohou skvěle rozptýlit malé mimčo.
Soňa Součková

Americká 10, Plzeň
MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc. (mapa)

Očkování • 100 Kč

Potvrzení na řidičský průkaz • 200 Kč

Potvrzení přihlášky mš, zś, sś, vš • 50 Kč +21 Více

Zpráva pro pojišťovnu, odškodnění úrazu • 100 Kč

Vystavení zdravotního průkazu • 150 Kč

Nastřelení naušnic • od 400 kč

Od kolébky až k maturitě se snažíme o individuální přístup ke každému dítěti. Ordinační hodiny Po 7:15 – 10:30 (nemocné) 11:00 – 13:00 (kontroly...

• dětské nemoci

Dlouho jsem přemýšlela, zda názor napíšu, či nikoliv. Ale nakonec mi to nedalo. Jako rodič jsem panu doktorovi plně důvěřovala, neměla jsem jediný důvod k pochybnostem a tudíž ani k tomu, si cokoliv zjišťovat. Mé dceři naočkoval Infarix hexa + prevenar 13 v jeden den. Nyní již vím, že současné podávání vakcín se nedoporučuje (bohužel stále není zakázáno). Po třetí takovéto aplikaci jsme hlásili nežádoucí účinky. Nikam a nikdy nebyly zaznamenány a vždy nám bylo řečeno: "To mají moje děti také". Jelikož i poté jsem panu doktorovi stále plně důvěřovala, dceru jsem nechala v jeho péči, ale poslední dávku jsem nechala rozložit, což pak doktor komentoval slovy: "Když myslíte.....". Po této dávce se nežádoucí účinky opět projevili, ale mnohem více, než předtím. V současné době moje dcera prošla mnoha vyšetřeními, stav se nelepší, spíše neustále zhoršuje. Mnoho lékařů se podivovalo, že při diagnózách, které měla byly vakcíny podávány najednou. Můj názor je takový, že pak doktor je velmi vzdělaný a milý. Avšak dle mého názoru by bylo vhodné více naslouchat rodičům a brát je vážněji. S následky očkování se potýkáme již téměř 2 roky a opravdu si myslíme, že kdyby bylo poslední očkování odloženo a předchozí dávky rozložené, nikdy bychom tuto vyčerpávající situaci nemuseli řešit.

Dlouho jsem hledala vhodná slova, abych mohla i já napsat hodnocení panu doktorovi… Na začátku bych chtěla zdůraznit, že do určité doby jsem s jeho prací byla vždy spokojená, jen jsem ho chválila a všem doporučovala. Byl naším pediatrem téměř 3 roky.
Ovšem před rokem pan doktor naočkoval vakcínou Infarix Hexa naši tehdy 9týdenní dceru, přestože věděl, že měla nesnadný příchod na svět a znal rovněž i nepříznivou rodinnou anamnézu. Silnými frázemi a odstrašujícími příklady (což je patrně jeho, jak jsem od jiných rodičů slyšela, častý a oblíbený přesvědčovací prostředek) mě přemluvil i do vakcinace Prevenarem (starší dítě jím očkované není), které se prý musí aplikovat současně s Hexou – chtěla jsem ji zvlášť (přitom jsem pak potkávala rodiče, jejichž dětem před námi i po nás aplikoval vakcíny odděleně…).
Očkování dceru vážně ohrozilo na mentálním i fyzickém zdraví. Dcera měla nejhorší možný nežádoucí účinek a vyzískala tak velmi nebezpečné neurologické onemocnění, které zapříčinilo zástavu a poté i regres jejího vývoje. Prognóza zněla, že na 95% zůstane v různé míře postižená – přitom se narodila jako naprosto zdravé dítě!
S časovým odstupem jsem se pak nezávisle na sobě od několika lékařských odborníků dozvěděla, že pan doktor měl závažnější komplikace předpokládat, že očkování mělo být odloženo, případně mělo být rozloženo na jednotlivé či zjednodušené vakcíny, které se měly podat s časovými prodlevami. Také mi bylo řečeno, že není mojí povinností hlídat vhodnou dobu i formu podání očkování, od toho je tu lékař, je to jeho zaměstnání, jeho odpovědnost… Tímto ztratil moji důvěru i úctu a proto jsem obě naše děti z péče pana doktora okamžitě odebrala.
Mimochodem pan doktor striktně odmítal homeopatii i alternativní možnosti léčby, odrazoval mě od nich. Naštěstí jsem ho neposlechla, naší dcerce obojí, jako doplněk klasickému léčení, ohromně pomohlo.
Pan doktor je vzdělaný, šikovný a má lidský přístup – proto dodnes nechápeme, jak mohlo k takovému nedopatření dojít.

Spokojená nejsem.Pan doktor je sice milý a úsměvavý,ale toto neléčí.Pan doktor se raději nevyjadřuje,asi aby nic nepokazil.Vše svádí na zuby a tím vyřeší vše,i když to má pak fatální následky.Z doslechu vím,že mnoho maminek odešlo a mnoho maminek je nespokojených.Jestli neodejdu,tak si pana doktora nechám jen na prevenci a očkování,stejně už jezdím léčit dítě jinam.Jediný profesionál je jeho zdr.sestra.Bohužel

Běžný termín

Aplikace intramuskulárních antibiotik

MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc.

Crp + testy na stanovení streptokoka v krku (streptest) výsledek do 5. minut v ordinaci

Dětský lékař plzeň

E-recepty

MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc.

Návštěva lékaře v domácím prostředí

Očkování

Recepty přes sms

Stanovení hemoglobinu

Potravinový průkaz

MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc.

Potvrzení přihlášky mš, zś, sś, vš

MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc.

Výpis ze zdravotní dokumentace na žádost

MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc.

Potvrzení na sportovní činnost, plavání, š v p

Nastřelení naušnic

od 400 kč

od 400 kč

Vystavení zdravotního průkazu

MUDr.Ing. Konrad Siala PhD MSc.

Zpráva pro pojišťovnu, odškodnění úrazu

Potvrzení na řidičský průkaz

200 Kč

200 Kč

• dětské nemoci

• dětské lékařství
  • praktické lékařství pro děti a dorost
  • klinická farmakologie
Zobrazit více