Komárovská 353/5, Brno

Zobrazit ostatní veterinářů v okolí

2.5

Umístění: Ordinace doporučená bronchoskopie

S naší několikanásobnou šampionkou Ruska jsme vážili cestu na bronchoskopické vyšetření z Děčína do Brna právě na tuto vyhlášenou super kliniku Jaggy. Po klinickém vyšetření jsme byli lékařem ubezpečeni, že zákrok fena přežije, navrhli též odstranění zubního kamene. Podepsali jsme souhlas s celkovou předběžnou kalkulaci ceny 18 tisíc Kč. Za několik hodin nám telefonicky sdělili, že fenka zákrok nepřežila, začala se dusit . Několik týdnů před svátky nám vrátili našeho milovaného mazlíka v krabičce od vinných skleniček. Super citlivý přístup k majitelům se jim upřit nedá !!!! Slíbili, že pošlou lékařskou zprávu na uvedený e -mail, neposlali nic. Majitelé kliniky a jejich personál pro jistotu přestal komunikovat, meily se vrací zpět. Mazlíka jsme neměli pojištěného, nikdy by nás nenapadlo, že na tak drahé klinice můžeme dostat tak mizerné služby. Nikdy si neodpustíme, že jsme našeho mazlíka svěřili právě jim . Nezbývá než věřit zdejším negativním názorům. Peníze nade vše, služby do slova a do písmene pod psa!

Na klinice jaggy praha /osetrujici lekarka Marie Kaderavkova/mi dali zpet psa, jehoz zdravotni stav se dale neslucoval se zivotem, doporucovali mi dalsich 5-10dni hospitalizace, pricemz pozdeji mi sdelili, ze uvazovali o euthanasii.v dobe prijezdu byl muj pes bez nalady a v noci zvracel, ale chodil a fungoval.v prubehu hospitalizace jsem volala kazdy den a bylo mi pokazde receno, ze kdyby nemysleli,ze to jde lecit,nelecili by.spatna diagnoza,to je pak na nic, ze vedi, co nac pouzit.psa mi vratili,ani nestal na nohou,vodu v brise o velikosti fotbaloveho mice, coz u buldocka je celkem zjevne na prvni pohled /tekutinu se pravdepodobne ani nepokusili odsat,vzhledem k tomu, ze jsem predem nahlasila revers/ a se lzivou propouste i zpravou.opravdu varuji. Klinika mi byla doporucena kamaradkou veterinarkou a ona sama nechapala a rikala, ze v zivote nevidela takto zrozeneho psa.shrnu li to, absolutne spatna diagnoza,spatne nasazeni leku, dalsi a dalsi vysetreni, klamave info po telefonu a totalni neempatie lekaru.chapu, ze potrebuji z kazdeho vytriskat, ale za kazdou cenu a i za cenu umrti zvirete...???kde je etika?pri prevzeti jsem se zeptala , zda tam psy vubec leci,ale predavala mi jina lekarka se slovy...no, obcas se to podari... Kdyby nahodou jste tam sli, doporucuji konzultovat diagnozu jeste jinde,clovek byva zoufaly a veri,udelala jsem to same.Ale budte obezretnejsi! hlavne u starsich psu!!!!!!

Nechápem niektoré komentáre, výborný prístup, milý personál, stretla som sa s tromi pani doktorkami a sú špičky v obore. Neváham a vždy tam zájdem.

V žádném případě nedoporučuji!!!!! Dovezli jsme na kliniku mini pejska, kterého srazilo auto. Pejsek byl zraněný, v těžkém šoku a potřeboval okamžitou pomoc! Pana doktora ovšem zajímaly pouze peníze a o záchranu pejska se vůbec nepokusil. Po dlouhých cenných minutách, které ztratil počítáním nákladů na ošetření pouze konstatoval, že by si ho musel na klinice nechat a ošetření by stálo minimálně 5.000,- Kč. Majitelce oznámil, že se má rozhodnout, zda tuto částku zaplatí a pokud ne, tak ať si pejska odveze jinam. Majitelka bohužel neměla jinou možnost, než pejska vzít a jet k jinému veterináři. Pejsek bohužel tento převoz již nepřežil. Dvě minuty před dojezdem k mnohem ochotnějšímu panu doktorovi zkolaboval a zemřel. Již mu nebylo pomoci. Nesmírně mě přístup personálu kliniky Jaggy zklamal v NIKDY VÍC bych tam nešla! Peníze jsou pro ně víc než záchrana života!

Této klinice jde především o finanční prospěch zvířata jsou pro ně druhořadá potvrzuje to velké množství negativních zkušeností zde

nejhorší VET v Brně !!! byli jsme zde jen jednou a NAPOSLEDY.. doktorka neuměla ani píchnou injekci.. a cena 3x taková než je jinde, takže nikdy víc :(

Máme špatné zkušenosti. Doktorka určila špatně diagnozu a chtěla fence udělat velice drahou operaci i když by ji vlastně vůbec nepotřebovala. Také je to velice drahá klinika. Byla jsem tam tehdy o víkendu a pouze za změření teploty jsem zaplatila s víkendovou přirážkou 2 200 Kč !!!! Naštěstí jsem našla jiného výborného doktora, který nám moc pomohl a fenka je v pořádku. Žádná operace nebyla třeba. Jaggy už nikdy více.

Nedoporučuji!!! Můj pes na Jaggy v průběhu jednoho roku prodělal několik chirurgických zákroků a na závěrečné prohlídce mi pan doktor řekl, že pes o jeho velikosti může žít plnohodnotný život i se třema končetinama. Takže co bych vlastně chtěla za ty peníze, ne? Jsem ochotná si za kvalitní služby zaplatit, ale fakt je takový, že ceny za odvedený výkon se rozhodně nerovnají kvalitě. Odrovnali psa, který měl před sebou slibnou výstavní i pracovní kariéru.Teď si může leda tak hopkat po třech.

Špičkové pracoviště schopné řešit i nejkomplikovanější případy

Této klinice musím velmi velmi poděkovat, před cca 5-ti lety nám zachránili štěňátko - fenečku jezevčíka (8 týdnů). Jediná tato klinika mi v noci řekla, že ať okamžitě přijedeme, ostatní, byť v noci fungující veteriny, včetně vysoké veterinární školy v Brně, kam jsme volali, tam nám řekli, ať si přijdeme až v osm ráno :-((( .. jenže jezevčice zvracela a nevypadalo to, že by měla vydržet. Takže pokud se nám stane něco špatného, vždy se už budeme obracet jedině na kliniku Jaggy. Vzpomínáme na velmi ochotný personál, absolutně špičkový přístup ke zvířeti, ohleduplnost, šetrnost a přitom pružnost. Dokonce do několik hodin nám volali, jaký je stav jezevčíce, jaký bude další postup a kdy si ji budeme moci vyzvednout. Po dvou dnech nám bylo vráceno štěňátko zdravé, zcela v pořádku. Jednoduše doporučuji!