Psychologické poradenství

Běžný termín

Cílené vyšetření vašich psychosomatických problémů a doporučení postupu léčby psychoterapeutickými i psychiatrickými prostředky +20 Více

Individuální psychoterapie • Od 600 Kč

Internetové SKYPE sezení po vzájemné tel. domluvě- 60 minut • Od 1 000 Kč

Kognitivně behaviorální terapie ve skupině 10 lidí- 90 minut • Od 150 Kč

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Od 800 Kč

Od 800 Kč

Od 50 Kč

Brain - Soultherapy s.r.o.

V roce 1994, absolvovala Lékařskou fakultu University Karlové v Praze. Má bohaté klinické zkušenosti v oblasti psychiatrie a neurologie. Pracovala ve ...

• psychiatrie
  • psychoterapie
  • neurologie

Umístění: Brain - Soultherapy s.r.o. psychoterapie

K pani doktorce jsem se vrátila po letech když se mně vrátili problémy s depresemi velice mile mě přijala a hned nasadila léčbu a jelikož můj zdravotní stav je celkově špatný jsem po třech operacích páteře tak mně hned vyšla vstříc a jelikož se u pani doktorky dlouho čeká tak mě objednala na čas abych tam dlouho nečekala je velice milá a empatická, moc jí děkuji

Paní doktorka je maximálně profesionální a přitom tak úžasně lidská a laskavá. Jsem vděčná za její péči a vřele doporučuji každému, koho bolí dušička.

Paní doktorka je člověk na pravém místě. Je příjemná a milá. Jsem stoprocentně spokojena s profesním a hlavně lidským přístupem v této ordinaci.

Paní doktorka mi moc pomohla, děkuji. Je milá, chápající, dokáže poradit a přesně odhadla, v čem je můj problém. Návštěvy u ní probíhají v příjemné atmosféře.

Paní MUDr Klaudii Borzovou jsem poznal loni v lednu a to díky asistence paní doktorky paní Šantrůčkové.Tenkrát jsem si myslel,že jsem měl štěstí,ale postupem času jsem zjistil,že to je pochopením,obětavostí,trpělivostí a vysokém pracovním nasazením,které obě ženy mají.Záměrně říkám ženy,protože vím,že paní doktorka má malou holčičku a také paní asistentka má svou rodinu a při takovém vysokém pracovním úsilí je úžasné, jak to obě ženy všechno stačí.Na paní doktorce je mě sympatické,že stále hledá nové cesty,jak pomoci lidem,ať jsou to knihy,které napsala a nebo to,že se zapojila do celosvětového výzkumu výskytu serotoninu v lidském mozku.V ČR jsou jen tři místa kde se zaobírají tím to výzkumem.Praha,Brno a Kladno.Jsem rád,že mě byla dána možnost se také na tomto výzkumu podílet.Ale ze všeho nejvíc bych chtěl paní Klaudii poděkovat za to,že mě vrátila zpátky do života.Teď se těším na každý den a užívám si ho,ať je sluníčkový nebo zamračený.Paní Klaudie a paní Šantrůčková přeji vám i vašim milovaným hodně zdraví.Jsem rád,že jsem vás potkal.
Václav Landa

O paní primářce jsem si myslel, že patří mezi nejerudovanější a nejempatičtější lékaře ve svém oboru, ale i celkově mezi lékařskou veřejností. Bohužel, jaké pro mne bylo zklamání, když jsem požádal paní doktorku o pomoc. Sice jsme se domluvili na termínu návštěvy v její ordinaci, ale když jsem se za ní rozjel, její ordinace byla zamčená. Na ceduli bylo uvedeno, že v daný den se vůbec neordinuje. Čekal jsem na ni dlouho. I kdyby paní doktorka přišla na individuální konzultaci s menším zpožděním, mohla mne přeci alespoň kontaktovat, a ujistit mě, že dorazí. Mohl bych být v klidu a ještě bych se stačil z kladenského nádraží za ní do ordinace i vrátit. Přesto jsem ještě v daný den paní doktorku požádal o nový termín návštěvy. Bohužel odpovědi z její strany se mi již nedostalo. Takže k smrti unaven, v bolestech a utrápen mi nezbyde nic jiného než hledat pomoc jinde. Jestli vůbec...:-(
Tomáš Horáček, Chodov u K. Varů

je úplně úžasná již několikrát mi pomohla a věřím,že pomůže i nyní.Je prostě profesionálka na svém místě JANA ČERNÁ KLADNO HOLANDSKÁ 2437

Paní MUDr.Klaudia Borzová - Vodičková,je lékař na svém místě,je to hodná , obětavá a pečlivá lékařka ,pomohohla mě i mé ženě a za to jí patří krásné slovo DĚKUJEME,jsme stále její pacienti.
Více nemusím dodávat,dojíždíme k ní až se Strakonic a to mluví za všecho.
Přejeme jí v práci a ale i osobním životě hodně úspěchů
Jana a Josef TALIÁNOVI Strakonice

C

p. doktorka je super, jako odborník i člověk. Moc mi pomohla a já pro ni mám jen slova chvály a vděku... DĚKUJI za všechno...

Paní doktorka je opravdu kapacita ve svém oboru. Dokáže pomoci, povzbudit, je moc milá. I když se v čekárně čeká déle, tak to čekání za to opravdu stojí. Děkuji jí za její přístup a lidskost.