Psychoterapie, poradenství a mediace
17. listopadu 1, Říčany

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

17. listopadu 1, Říčany

Psychoterapie, poradenství a mediace

◾PSYCHOTERAPIE a PORADENSTVÍ
- individuální, párová, rodinná terapie
◾MEDIACE - ŘEŠENÍ SPORŮ
- ZAPSANÁ MEDIÁTORKA -...

• psychoterapie

Umístění: Psychoterapie, poradenství a mediace Více a podrobněji: www.terapie-koucink.cz (Jak probíhá konzultace, Podmínky spolupráce, Odborná spolupráce s..., Lektorská činnost, REFERENCE)

Dobrý den, přestože jsem byla pouze na jednom sezení kvůli dceři (mezitím se okolnosti změnily - přestup na jinu školu, vedl ke zlepšení situace ještě před setkáním s paní psycholožkou), byla pro mě návštěva i tak velmi přínosná. Dokázala mě během té jediné hodiny přivést na spoustu věcí, které jsem si díky ní uvědomila, a které nám doma teď nadále pomáhají. Velmi děkuji za tento přístup, kontakt ukládám, kdyby bylo někdy potřeba.

Paní Rudolfová dokázala mou 11 letou dceru zbavit strachu ze školy, z neúspěchu v ní, kvůli čemuž měla bolesti břicha a nevolnosti. Dcera je nyní v kontaktu se spolužáky sebevědomější, před testem si věří, takže nadměrný strach odpadl. Dcera si s paní Rudolfovou rozumněla, sama si po první schůzce vyyžádala další návštěvy, protože se na nich cítila dobře a pomáhaly jí. Moc děkujeme.

Odbornou pomoc u Kláry našla moje dcera již 2x,v 10ti letech a nyní v 16ti letech. Pomohla jí vyrovnat se s úmrtím otce a později s přechodem na střední školu. Citlivě a empaticky. Velké díky za to. Vřele doporučuji všem, kdo má nějaký problém, s kterým si neví rady. Vše má řešení.

K paní Rudolfové docházela moje dcera (17 let) a v rámci terapie jsem se také účastnila některých sezení, takže s čistým a vřelým srdcem se chci poděkovat za úžasný citlivý, osobní a hlavně přímý přístup paní Rudolfové. Prostředí, kde terapie probíhala, je moc příjemné a celkově jsme se u paní psycholožky dobře cítily.

Umístění: Psychoterapie, poradenství a mediace Jiný

K paní Kláře jsem přišel s pocity úzkosti, které jsem začal zažívat v rámci vysokého pracovního tempa. Už po prvním sezení jsem cítil úlevu, když jsem zjistil, že na to nebudu sám. Klára umí naslouchat, vést sezení, dokonce i rozesmát v pravou chvíli. Hlavně vám pomůže pochopit věci které se vám dějí a tím vám dává možnost se uzdravit. Za to velké díky!

Paní Klára nám s dcerou ( 15 let) moc pomohla překonat “šedočerné” období, najít společnou řeč a důvěřovat si. Její terapie probíhaly ve velmi klidné, příjemné atmosféře a s velkou dávkou empatie. Jemně vás svými otázkami dovede k pochopení problému a najít vhodné řešení. Velice si ji vážím a oceňuji, jak rychle odpověděla na první mail, našla termín a pomohla dceři i mně, když bylo nejvíc potřeba. Je skvělé vidět, k jaké proměně u dcery došlo. Jsem moc ráda, že se na ni můžeme zase obrátit, kdyby nastal problém. Ještě jednou děkuji.

Paní Klára je velmi příjemný a sympatický člověk. Navštěvovala jsem jí společně s dcerou (14) a už po první schůzce jsem viděla u dcery změnu. S naším problémem si Klára poradila myslím excelentně a snad je již za námi a vše bude jak má být. Já i dcera víme, že pokud by bylo potřeba opět něco prokonzultovat, tak se na Kláru můžeme s důvěrou opět kdykoliv obrátit. Moc za vše děkuji.

Od první chvíle co jsem Kláru viděla, okamžitě jsem věděla, že jsem ve správných rukách. Miluju její styl komunikace, její vhledy. Z každé terapie odcházím s něčím jiným, co chci změnit, na čem zapracovat. Jediné co mě štve, že máme pokaždé jen hodinu, která tak rychle uteče. Za mě mohu opravdu jen a jen doporučit - mám s čím srovnávat. Tady budete ve správných rukách.

Umístění: Psychoterapie, poradenství a mediace Jiný

S paní Rudolfovou spolupracuji již nějakou dobu a jedinou chybičku kterou bych měl je že hodina utíká až příliš rychle. Klára mi pomohla překonat velmi složité období a i teď je jednou z mála jistot která mi zbyla. Proto ji mohu vřele doporučit každému kdo hledá pochopení a skvělý přístup. Děkuji.

Umístění: Psychoterapie, poradenství a mediace Jiný

U paní psycholožky si hlavně všichni dejte pozor na přesně domluvené termíny ráda dělá to a nejsem jediný případ kdy si termín nedomluvíte jenom diskutuje o časových možnostech nic nepotvrdíte ani konkrétně neuvedete ale paní psycholožka to bere jako hotovou věc a pak po vás vyžaduje zpětně finanční náhradu.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,budou to 3r co mi odešel manžel během 5měsíců.Od té doby mám problémy s bolestí vzadních půlkách.Vím čím to je,ale nevim jak se toho zbavit.Vím,že bych měla koukat dopředu,ale nevim jak.Je mi 73.Děkuji za případnou odpověď.Děkuji

Dobrý den, odchod někoho blízkého bývá spojený se smutkem, lítostí a většinou i velkou zátěží. Není podstatné, jak je to zpětně dlouho, ale jak kvalitně odtruchlíme a dovolíme si prožít smutek, lítost nebo třeba naštvání či zlobu. Říká se, že se máme dívat dopředu, ale to jde až v okamžiku, kdy se rozloučíme a můžeme pokračovat. Proto je možná dobré nyní se zastavit, nebo se otočit a vrátit se. Vaše bolest může být (a pravděpodobně také je) psychosomatická, související právě s odchodem manžela a prázdným místem, které vzniklo. Můžete si ve svém okolí s někým o tomto popovídat nebo se obrátit na právě třeba psychologa, psychoterapeuta... někoho, kdo by nehodnotil a naopak vyslechl a pomohl?

Mgr. Klára Rudolfová

Mám sociální fobii a strašně mě to omezuje v životě,už nevím co s tím. Nechci žít v depresích a ve strachu. Dá se to nějak léčit?

Dobrý den, je dobře, že si říkáte o pomoc a podporu. Určitě, strachy, deprese, fobie jsou léčitelné. Oslovte ve svém okolí psychoterapeuta, domluvte se s ním na konzultaci a již na první konzultaci byste měl/a mít bližší představu o možném postupu, době spolupráce a výsledcích. Nebo mi zavolejte a odpovím více na Vaše konkrétní otázky.

Mgr. Klára Rudolfová