Přijímám: dospělí

1 300 Kč

1 500 Kč

4 000 Kč

Psychologie lidsky

Každý člověk má potenciál čelit svým obtížným životním situacím, občas ale z různých důvodů v nějaké situaci „uvízne“. Psycholog Vám může pomoci lépe ...

Ukončené školy

Publikace a články

Publikace (1)

Články (2)

Umístění: Psychologie lidsky Psychologická konzultace OSOBNÍ

Děkuji za přijetí. Jsem velmi spokojená a štastná, že mám v paní doktorce Peškové blízkou pomoc a porozumění.

Umístění: Psychologie lidsky Psychologická konzultace OSOBNÍ

p. Peskova je naozaj odborník vo svojej profesii. Konečne som mal pocit ze sa niekto naozaj o mňa zaujíma a hlada podstatu problemu s ktorym som prisiel . p. Peskova je velmi empaticka získala si moju dôveru (neverím skoro nikomu). Pomohla mi uvedomiť si veci na základe ktorých som sa posunul a cítim sa oveľa lepšie. Len netreba zabúdať na to ze treba na sebe pracovať aj mimo ordinácie aby si človek udržal dobrý pocit ako keď odchádza z ordinácie. Keď sa budem opäť cítiť zle alebo potrebovať s niečím poradiť určite sa veľmi rád zase zastavím. Ďakujem p. Peskova

Umístění: Psychologie lidsky Psychologická konzultace OSOBNÍ

Paní Pešková je empatický člověk s velkým darem. Po mnoha zkušenostech u jiných terapeutů mám konečně pocit, že jsem narazila na někoho, kdo chápe, kde leží mé problémy a dokáže mi proto pomoci a navést mě. Díky za to!

Umístění: Psychologie lidsky Psychologická konzultace OSOBNÍ

Uzasny nahled na problem,ktery po odchodu ztratil giganticke rozmery.Moc dekuji za velice empaticke chovani a prinosne povidani.

Umístění: Psychologie lidsky Psychologická konzultace OSOBNÍ

Jsem vždy velice uvolněná, když s paní mluvím. Je skvělá ve své práci, krásně se s ní povídá, na nic netlačí. Jsem ráda, že jsem narazila právě na ni. K tomu je lgbtq+ friendly a to je na ní také skvělé. Můžu s ní řešit vše a vím, že spolu vždy vykomunikujeme nějaké řešení, i když je to na dlouho.

Umístění: Psychologie lidsky Psychologická konzultace OSOBNÍ

Slečna byla moc příjemná a moc fajn. Nasměrovala mě dobrým směrem.

Umístění: Psychologie lidsky Psychologická konzultace OSOBNÍ

Má první návštěva u paní Peškové byla skvělá. Odcházela jsem z ordinace s úsměvem. Už se těším na další sezení.

Umístění: Psychologie lidsky Psychologická konzultace OSOBNÍ

Moje první sezení bylo skvělém, nemám k tomu co více dodat. I budova a místnost kde se sezení konalo bylo krásné a klidné

Umístění: Psychologie lidsky Psychologická konzultace OSOBNÍ

Paní Klárku navštěvuji od září a jsem strašně ráda, že jsem narazila přímo na ní.
Konzultace probíhají uvolněně a necítím se nervózně. :)
Ke mně jako ke klientce je empatická, vstřícná a vždy se snaží vysvětlit mi danou věc na různých příkladech a najít správné řešení.
Za necelý půlrok vidím na sobě změnu, i když toho mám ještě pár před sebou. Z velké části patří dík Klárce!

Umístění: Psychologie lidsky Psychologická konzultace OSOBNÍ

Na sezení ke Kláře docházím již dlouhodobě. Pomáhá mi s léčením hlubokých zranění a v seberozvoji. Přistupuje ke mně s velikou citlivostí, empatií a autenticitou. Vždy mě podrží tak, že mohu ve skutečném přijetí pracovat i s těmi nejtemnějšími stránkami. Nachází pro mě soucit tam, kde ho zatím nikdo neměl, ani já sama. Díky její podpoře už věřím, že hluboká změna je možná, a začínám postupně cítit, že si můžu dovolit žít svůj život v plnosti. A že láska je tu pro všechny.

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

chtěla bych se zeptat, jak dlouho trvá jedno sezení?
Děkuji

individuální sezení trvá přibližně 50 minut.

S pozdravem

Mgr. Klára Pešková

Dobry den Pulzujou mi lytka až škubou schudli mi končetiny nohy ruce, pali mě kosti boli mě kosti. Střidave chvilkove bolesti z pichanim v kostech hlavně nohy mužete mi někdo prosim poradit take mam diagnostikovanou tetanii a panickou poruchu. Děkuji

Vaše příznaky vypadají spíše na fyzické než na psychické onemocnění. Byl/a jste za praktickým lékařem k vyloučení somatického onemocnění? Jestli ano, prošel/la jste vyšetřením a somatickou nemoc máte vyloučenou, tak Vám doporučuji kontaktovat psychologa zaměřeného na psychosomatiku. Občas psychika dokáže vytvořit fyzické příznaky, vždy je ale prioritní s takovými příznaky před psychologem navštívit lékaře.

S pozdravem