Přijímám: dospělí, děti od 15 let

1 000 Kč

1 000 Kč

400 Kč

Centrum Komunikace (psychoterapie-mediace-supervize)

Psychoterapie, mediace a psychosociální poradenství - konzultovna Praha 2 a Liberec

Věřím, že život je hra a je skutečně jen a ...

Léčené nemoci

• Trauma
  • Deprese
  • Emoční poruchy
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie

Umístění: Centrum Komunikace z.s. psychoterapie

Velmi ocenuji profesionalni a lidsky pristp pani Palme. I pres plny rozvrh jsme vzdy nasli cas pro setkani. Nebyla to moje prvni terapie, tak jsem vedel co mi vyhovuje. Pri prvnim setkani jsme nastavili ocekavani a cile na co se zamerit, ke kterym jsme se kazdym sezenim priblizovali. Kdyz jsem uslysel: 'myslim, ze me uz nepotrebujete, udelal jste kus prace' tak jsem byl rad i smutny zaroven, protoze po kazdem setkani jsem se citil lepe. Urcite doporucuji!

Umístění: Centrum Komunikace (psychoterapie-mediace-supervize) individuální psychoterapie

Ke Kláře chodím od loňského roku. Velice mi pomohla v těžkých chvílích a od té doby chodím preventivně. Pomůže se podívat na věc podívat z jiného pohledu, pomůže zjistit, co člověk chce a potřebuje a poradí jak věc například odkomunikovat. Po setkání vždy odcházím lehčí a s úsměvem. Mám pocit, že se Klára nehrabe ve zbytečnostech a snaží se soustředit na aktivní vyřešení problému. A to mi velice sedlo.

Umístění: Centrum Komunikace (psychoterapie-mediace-supervize) psychoterapie dětí a dospívajících

Klára pomáhala dceři najít životní rovnováhu v problematickém věku, dcera se naučila více rozumět sobě i lidem okolo sebe, získala sebedůvěru.

Umístění: Centrum Komunikace z.s. psychoterapie

Ke Kláře jsem se dostala poté, co jsem dřív docházela k jedné paní, která mě vedla ezoterickou cestou, která mi přestala být příjemná. Docela mě ta paní tehdy rozložila a měla jsem strach. Ale Klára pracuje na úplně jiných principech, na naprosto pozemských a zdravých principech. Cítím se s ní v bezpečí a jsem ráda, že jsem se k ní dostala, protože na sobě konečně cítím opravdu nějaký posun. Naše terapie ještě probíhá, ale za rok a půl, co k ní docházím, je to velký skok. Jsem opravdu ráda, že jsem se dostala zrovna k ní. Můžu ji opravdu maximálně doporučit.

Paní Klára mi velmi pomohla. Díky sezení u ní umím lépe komunikovat své potřeby a žije se mi mnohem snadněji a radostněji. Ukázala mi cesty, které nejsou složité na pochopení, ale téměř okamžitě mi pomohly zlepšit prožívání každodenních situací. Opravdu z celého srdce děkuji.

Umístění: Centrum Komunikace (psychoterapie-mediace-supervize) partnerská psychoterapie

Klara je uzasny clovek. Jeji profesionalita, vstricnost, laskavost a schopnost cloveka uklidnit a primet se na svet podivat z jineho uhlu bylo pro me jedno velke WOW. Jsem moc vdecna. Dekuji!

Umístění: Centrum Komunikace z.s. psychoterapie

Na Kláre som počas terapie veľmi oceňovala jej empatický nehodnotiaci prístup a schopnosť rýchlo vytvoriť bezpečné prostredie, v ktorom sa človeku dobre rozpráva o osobných témach. Každú tému, ktorú sme načali mi Klára pomohla viac rozpracovať, a to najmä trefnými otázkami a otvorením možnosti odlišných uhlov pohľadu. Cítila som vždy prijatie, rešpekt a úprimný záujem. Sedenia s Klárou po mojej skúsenosti určite moc odporúčam.

Umístění: Centrum Komunikace z.s. psychoterapie

Sezení s Klárou určitě doporučuji. Pomohla mi najít vnitřní klid, zvládat stresové situace a uvědomit si a srovnat žebříček priorit vedoucí ke spokojenému a klidnému životu.

Umístění: Centrum Komunikace z.s. psychoterapie

Sezení u paní K. Palme bylo mojí první návštěvou u psychoterapeutky. Potřebovala jsem podporu, oporu a odbornou pomoc. Můžu říci, že jsem po každém našem sezení měla hodnotné podněty k přemýšlení. Velmi mi vyhovovalo pravidelné, vždy na sebe navazující sezení, kdy jsem neměla pocit, že se točíme v kruhu. Přímé a upřímné poznámky, které během sezení zazněly mi přinesly pocit osvobození, špetku úlevy a jiný úhel na věc. Vážím si spoluotevření některých bolavých témat. Paní psychoterapeutka je během sezení pozorná, trpělivá, klidná, nesoudí, usměrňuje rozhovor otázkami bez nátlaku na moje pomalé tempo. Ze samotné psychoterapie, času věnovanému sama sobě a posílení budu čerpat do budoucna ještě dlouho. Naše setkávání bylo pro mě moc důležité, cením si Vaší práce. Děkuji a doporučuji.

Umístění: Centrum Komunikace z.s. partnerská psychoterapie

Absolvovali jsme párovou terapii po 46letém manželství a těžké krizi posledních 5 let. Uměli jsme spolu pracovat na zahradě, ale ne komunikovat bez napadání a výčitek. Dali jsme si rok odluku, po půl roce jsme měli potřebu to řešit. Klára nás naučila komunikovat, pochopit co je moje a co tvoje, umět nastavit si hranice. A funguje to. Jsme tak daleko, že jsme se rozhodli postavit si domek ze dřeva a vrátit se k sobě definitivně. Tím si splníme své letité sny: samostatné bydlení Pelíšek a manžel velkou dílnu.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, mám velmi úzkostné stavy, trpím maniodepresivní psychozou, která se poprvé projevila po účasti na omování, kde byla vytvořena velmi silná energie a " otevřelo se mi vědomí " , žila jsem 3 měsíce pohádkový život, pak jsem ale upadla do hlubokých depresí a ač jsem se snažila několik měsíců hledat alternativní léčbu, skončila jsem na 14 dní na psychyatrii. Po asi 1,5 roce jsem přestala brát léky (valproat) a záhy se situace opakovala. Nyní , tedy po dvou letech jsem opět na antidepresivech a valproatu, ale po měsíci není stav lepší.Sebevražedné myšlenky jsou na denním pořadu pokud si nevezmu rivotril. Je z toho prosím cesta alternativně ? Je mi 50 let a vždy jsem žila velmi aktivní život, teď mě nic nebaví. Nutím se, večery jsou snesitelné, ale .... Děkuji za odpověď

při čtení Vašich řádku jsem myslela na v ČR stále ještě málo známou psychospirituální krizi. Bezpečné zpracování Vašeho zážitku, který diametrálně změnil Vaše vnímání, prožívání, Vaši kvalitu života, je důležité pro to, aby nastala změna. K tomu je velmi vhodná psychoterapie. K psychospirituální krizi by Vám mohlo být užitečné podívat se na internetu na velmi zajímavý dokument "Být jabloňovým květem". Je o ženě, která se stala obětí rozšířeného vědomí. Dokument (z roku 2009) naleznete lehce, stačí napsat do vyhledávače název dokumentu. Alespoň zjistíte, zda se zabývat i touto cestou, či nikoli. Buď Vás to osloví, nebo ne. Obojí je zcela v pořádku. Jste dlouhodobě v nerovnováze a víte to. Hledáte změnu. Máte před sebou práci, věřím ale, že jste získala i určitý dar. Pokud budete potřebovat a chtít, ozvěte se.
Srdečně zdravím, opatrujte se!
Klára

PhDr. Klára Palme

Dobrý den. Můj problém jsou stále častější migrény a špatná proměnlivá nálada. Snažím se migrény řešit, jsem už objednaná na neurologii. Četla jsem o ní hodně článků, i to, že může být způsobena stresem. Já sama u sebe si stres neuvědomuji, nebo možná nepřipouštím. Mám léky na migrény, občas zaberou, občas ne. Jak mám postupovat dál? Doktor mi momentálně napsal na týden neschopenku, abych si odpočinula, ale nemůžu to tak dělat pořád kvůli zaměstnání.

Dobrý den, návštěva neurologa je určitě namístě. Pokud se ukáže, že Vaše potíže nejsou důsledkem pouze somatických příčin, pak je potřeba jít cestou hledání v psychosomatické rovině. Je důležité najít příčinu symptomů, které popisujete. Nějaký počátek tyto symptomy mají. K jejich objevení je vhodná psychoterapie. S terapeutem máte šanci objevit souvislosti a vystoupit tak z kruhu. Tím, že pochopíte příčinu, máte šanci na změnu. Migrény nezřídka souvisí s obavami ze selhání. U Vás může být jistě příčina jiná, každý jsme originál a náš život je neopakovatelný. Uvedla jsem to jen pro ukázku, jak je možné začít pozorovat náš život a hledat tak důležité souvislosti. Přeji Vám trpělivost a víru, že můžete své potíže aktivně řešit a vyřešit. Srdečně zdravím, Klára

PhDr. Klára Palme