přijímá nové pacienty

Praha 1 adresa

Odhadovaná doba odpovědi:

Přijímám: dospělí
Kreditní karta, Bankovní převod

Individuální psychologická konzultace, 55 min. (cena včetně důvěrné písemné zprávy pro klienta a 21% DPH) • Od 3 100 Kč

Kariérní a pracovní poradenství • Od 3 100 Kč

Konzultace v osobnostním rozvoji 55 min. (cena včetně důvěrné písemné zprávy pro klienta a 21% DPH) • Od 3 100 Kč +1 Více

Psychologické vyšetření (cena včetně důvěrné písemné zprávy pro klienta a 21% DPH) • Od 6 000 Kč

Od 6 000 Kč

re:spektrum

Vítejte na mém profilu. / Welcome and please scroll down for the English version /Добро пожаловать в мой профиль. Русская версия может ниже.
...

Ukončené školy

• La Salle University, Philadephia, P.A., USA (nostrifikováno Masarykovou universitou v Brně) (dokončeno 06/2014)
  • Beck Institute, Philadelphia, P.A., USA intenzivní trénink pro léčbu depresí a suicidalit (dokončen 09/2014)
  • Beck Institute, Philadelphia, P.A., USA, intenzivní trénink pro léčbu afektivních poruch (dokončen 02/2015)
Zobrazit více

• psychoterapie

Stáže

• Psychiatrické centrum Praha (04-07/2014)
  • Národní ústav duševního zdraví (01-11/2015), Psycholog na oddělení afektivních poruch
  • SANANIM (2013, 2016, 2017), stáž v terapeutické komunitě i v kontaktním centru

Certifikáty

Fotografie

Znalost jazyků

• Angličtina

Účty sociálních médií

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: re:spektrum Individuální psychologická konzultace, 55 min. (cena včetně důvěrné písemné zprávy pro klienta a 21% DPH)

Paní Klára je velmi empatická, vzdělaná a má obrovský dar přesně vystihnout to, co Vám se třeba v myšlenkách hůře formuluje. Citlivými otázkami Vás dovede k vlastním odpovědím na daný problém a pomůže Vám se posunout dál. Nemohu jinak než jednoznačně doporučit. Každé setkání je pro mě inspirací.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Opravdový zájem o pacienta a velmi vstřícný přístup paní magistry velmi oceňuji, pravděpodobně budu ve spolupráci s ní pokračovat

Milá paní R.,
moc Vám děkuji za laskavá slova, vážím si jich. Pokud se rozhodnete pokračovat, velmi ráda Vám budu k dispozici.
A přeji hlavně, ať se cítíte brzy lépe.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani psycholozka je empaticka, mila a prijemna. Neni to pouze o vyslechnuti ale snazi se s vami proaktivne vyresit vas problem.

Milá paní L.,
moc děkuji za laskavé hodnocení. Těším se na další společné setkání a držím palce, ať je Vám čím dál tím lépe. :)

Umístění: re:spektrum

Byla to prvni navsteva a prijdu znovu. Vypada to ze hned napoprve jsem nasla presne co jsem hledala. Dekuji za profesionalni pristup!

Milá Inno,
srdečně Vám děkuji za názor a laskavé hodnocení. Jsem ráda, pokud Vám naše setkání bylo užitečné a budu se velmi těšit na Vaši další návštěvu.
Srdečně

А
Umístění: re:spektrum problemy puberty

Spolupracujeme cca 2 mesice. Mluvi perfektni anglicky, rusky. Ma humanitni pristup. Rada navstevuji pani doktorku i moje dite i ja.

Dobrý den, Aleno,
srdečně děkuji za krásné hodnocení. Naše společná práce přináší Vaší rodině užitek zejména díky důvěře, motivaci a otevřenosti, kterou do společných konzultací přinášíte. Teším se na další setkání.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: re:spektrum Rozhodování se o novém zaměstnání

Navštívil jsem paní Gajduškovou, abych si srovnal myšlenky při volbě nového zaměstnání. Musím ocenit hlavně profesionální přístup a velmi příjemně nastavené možné časy návštěv, díky kterým jsem byl schopen zajít na návštěvu i po práci.

Dobry den, Vojtěchu,
Moc děkuji za hodnocení. Mám radost, že Vám konzultace byla užitečná. Držím palce a přeji hodně úspěchů a radosti v novém zaměstnání.
Srdečně

Umístění: Mgr. Klára Gajdušková, M.A. Konzultace s psychologem

I felt very relaxed and able to open up to her about my problems,also was thankful her english language skills were excellent.I look forward to my next appointment and will happily recommend Klara.

Mgr. Klára Gajdušková, MA

Thank you so much for the kind words. I highly appreciate your openness, dedication and motivation. All are critical for a successful therapeutic dialogue. Looking forward our next session.
Klara

Umístění: Mgr. Klára Gajdušková, M.A. osobní psychoterapie

Ke Kláře chodím už asi půl roku, ne s nějakým jedním závažným problémem, ale popovídat si a slyšet objektivní názor na moje různé subjektivní starosti a problémy. Velmi dobře se s ní mluví nejen o osobních starostech a o emocích, ale i o práci, stresu a byznysu. Nebojí se pokládat přímé otázky, které nutí k zamyšlení, a plynule se přepíná mezi koučinkem, terapií, a povídáním. S Klárou se velmi příjemně povídá, ale přitom je vždy profesionální a rozhovor vždy vede tak, aby měl smysl. Vřele ji doporučuji každému, kdo potřebuje pomoct vypořádat se se stresem a/nebo pracovat na vlastním rozvoji a slabinách.

Mgr. Klára Gajdušková, MA

Marku, moc děkuji za hodnocení. Vážím si toho a těším se na další práci s Vámi. Srdečně Klára

Umístění: Mgr. Klára Gajdušková, M.A. osobní psychoterapie

Svoboda je to, co v životě hledám. O to více si vážím svobody, kterou cítím při sezení s paní Klárou. Naše hodiny mi přinášejí klid do života a pomáhají mi se posunout dál. Oceňuji její profesionální a otevřený přístup a navíc krásné prostředí.
Veronika

Mgr. Klára Gajdušková, MA

Milá Veroniko, moc Vám děkuji. Je radost pracovat s tak motivovanou klientkou, jako jste Vy. Těším se na další setkání s Vámi. Klára

Umístění: Mgr. Klára Gajdušková, M.A. psychoterapie

Klára je špičkový profesionál a báječný člověk. Ačkoliv typický skeptik, brzy jsem si uvědomila, že mě setkávání s Klárou posouvají směrem ke mně samotné, k možnosti existovat sama se sebou v klidu a najít, byť i křehkou, rovnováhu. S Klárou mi nepřipadá zbytečné hovořit o sobě. Děkuji jí za okamžiky úlevy a pocit nových šancí.

Mgr. Klára Gajdušková, MA

Milá Marcelo, moc Vám děkuji. Odvedla jste na sobě ohromný kus práce. Těším se na další setkání s Vámi.

50 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Proběhlo 4 rande. Po něm mě přítel napsal, že má nějaké problémy a abych se podívala i po někom jiném. Vysvětlení se mi nedostalo. Co si o tom mám myslet. Najdi si někoho lepšího než jsem já řekl. Děkuji za váš názor.

asi to přítel vyhodnotil tak, že se na vztah s Vámi z nějakého důvodu necítí. A asi je lepší, že to řekl teď, než aby to řekl třeba po roce. Samozřejmě by bylo ideální, kdyby Vám to dokázal říct na rovinu, ale na to nemá každý odvahu.
Pokud o tom nechce mluvit, nemůžete ho nutit.
Někde na Vás čeká ten, který bude stát za to :)
Držím palce
kg

Mgr. Klára Gajdušková, MA

Dobrý den. V poslední době zažívám v práci velkou koncentraci stresu přibližně 3x týdně. Jedná se o rychlé pracovní tempo jednoduchých mechanických úkonů. Toto období ještě chvíli potrvá. Zajímá mě jestli se to může nějak projevit na fungování mozku, inteligenci.

že by Vám vinou krátkodobého stresu v práci kleslo IQ, to se asi nestane. :) Ale únava vyvolaná stresem a tlakem na výkon může způsobit, že se budete hůře soustředit a dělat chyby. To může při mechanické práci vést třeba ke zraněním.
Zkuste si do Vašeho týdenního režimu dát nějakou pravidelnou relaxaci: procházky, meditaci, sport (ale ideálně něco, co není orientováno na výkon), zkrátka něco, kde se zklidníte a dobijete baterie.

A pak také můžete zkusit přemýšlet, co je skutečnou příčinou stresu. Zkuste stres racionalizovat. Velmi pravděpodobně dojdete k tomu, že žádné velké drama - i když něšco třeba nestihnete - konat nebude.
Držím palce
Kg