Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Psychologii jsem vystudovala na FF MU v Brně. Absolvovala jsem výcvik v kompletní krizové intervenci, dlouhodobý psychoterapeutický výcvik v terapii orientované na řešení (Solution… Více

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• Soukromá praxe - ambulance

Františkánská 6, Brno-střed
    602 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Bankovní převod, Hotovost

Psychoterapie dětí a mladistvých od 600 kč
    Krizová intervence od 600 kč

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Psychologii jsem vystudovala na FF MU v Brně. Absolvovala jsem výcvik v kompletní krizové intervenci, dlouhodobý psychoterapeutický výcvik v terapii orientované na řešení (Solution Focused Brief Therapy), výcvik v ericskonovské hypnoterapii a řadu dalších specializovaných kurzů, workshopů a krátkodobých výcviků (Sandplay, Kids´skills, ad). Kromě soukromé terapeutické praxe pracuji jako psycholog a terapeut ve výchovném ústavu a středisku výchovné péče a s dětmi a mládeží dlouhodobě pracuji i jako pedagog. Rovněž spolupracuji s organizací DEBRA, která se věnuje lidem s nemocí "motýlích křídel" (epidermolysis bullosa congenita). V rámci své terapeutické práce pracuji i s technikou hypnózy.

• dětská psychologie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

1 názor

• M

Paní psycholožka mi moc pomohla...měl jsem spoustu úzkostí a strachů, bál jsem se vyjít z domu...teď se cítím mnohem líp, zvládám to a konečně mám pocit, že můžu žít. Je moc příjemná a vím, že mi vždycky pomůže, že se jí můžu svěřit. Skoro poprvé jsem měl pocit, že mě někdo poslouchá. Doporučuju!!!