Pekařská 7, Brno-střed, Brno

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Hypnóza • Od 800 Kč

Krizová intervence • Od 800 Kč

Psychologické poradenství • Od 800 Kč +1 Více

Psychoterapie dětí a mladistvých • Od 800 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Konzultace online • 800 Kč

Telefonická konzultace:
+************* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Psychologii jsem vystudovala na FF MU v Brně. Absolvovala jsem výcvik v kompletní krizové intervenci, dlouhodobý psychoterapeutický výcvik v terapii o...

Léčené nemoci

Online konzultace

České Budějovice

Soukromá ordinace

Umístění: Soukromá praxe - ambulance Psychoterapie dětí a mladistvých

K paní psycholožce docházím už 4 roky a jsem velmi spokojená. Je velmi empatická a cítím se, že jí mohu říci vše co potřebuji.

Paní psycholožka mi moc pomohla...měl jsem spoustu úzkostí a strachů, bál jsem se vyjít z domu...teď se cítím mnohem líp, zvládám to a konečně mám pocit, že můžu žít. Je moc příjemná a vím, že mi vždycky pomůže, že se jí můžu svěřit. Skoro poprvé jsem měl pocit, že mě někdo poslouchá. Doporučuju!!!

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, co dělat jestli je nutná návštěva. Dcera pri mám odchodu do práce, nebo při změně (např: jedeme na výlet a neřeknu ji kam, jak to je daleko a jak se to jmenuje, začně plakat a tahat si vlasy, nebo přešlapovat, nebo začne mluvit všelijak jen abych ji odpovídala a mluvila s ní. Když řeknu uvidíš to je překvapení a už se o tom nebudeme bavit, nebo něco takového, tak začne od znovu... Byly jsme jednou posláni k dětské psycholožce a ta mi řekla,že je dcera rozmazlená a mám prý mít pevnější výchovu.... Ale mám pocit že se to jen zhoršuje. Jsem na výchovu sama (partner není výchově přítomen-nežijeme spolu, když ho dcera vidí tak je potom ještě více rozhozená, náladová a tzv. protivná na všechno okolo) byla by možnost se nějak domluvit na návštěvě? popřípadě jestli mi dáte nějakou radu, děkuji H.

předně děkuji za Váš dotaz...Rozumím, že je pro Vás chování Vaší dcery komplikované a napadá mě spousta otázek, na které bych se Vás potřebovala zeptat, abychom mohly společně najít řešení Vaší situace. Bylo by asi nejlepší se osobně sejít a o všem si podrobně popovídat. Pokud si budete chtít domluvit schůzku, moje telefonní číslo najdete na profilu.

Se srdečným pozdravem
Klára Dvořáková

Mgr. Klára Dvořáková

Dobrý den , chci se zptat jestli pouze pracujete s dětmi , protože bych Vás ctěl požádat o konzultaci z důvodu pomoci mé přítelkyni, ktera je velmi křehká a myslím , že by pravě potřebovala pomoc od někoho kdo rozumi detske duši.Život ji přináší samá trápení problemy a cití , že je na dně a neví jak dál , Ja sám jsem terapeut, ale už nevim , jak ji víc pomoci proto žádám za ni o pomoc Vás.Chce zkusit Hypnozu , ale i pohovor a odbornou pomoc.

pracuji i s dětskými i s dospělými klienty. Pokud se bude chtít přítelkyně objednat, ať se mi prosím ozve na telefonní číslo uvedené v kontaktních údajích.

Děkuji za Váš dotaz!

Klára Dvořáková