Františkánská 6, Brno-střed, Brno
Soukromá praxe - ambulance (mapa)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Bankovní převod, Hotovost
731 44.....

Psychoterapie • od 700 kč

Psychoterapie dětí a mladistvých • od 700 kč

Psychologické poradenství • od 700 kč +3 Více

Krizová intervence • od 700 kč

Hypnóza • od 700 kč

Vypracování zprávy • 500 Kč

Psychologii jsem vystudovala na FF MU v Brně. Absolvovala jsem výcvik v kompletní krizové intervenci, dlouhodobý psychoterapeutický výcvik v terapii o...

• fobie
  • trauma
  • poruchy příjmu potravy

Znalost jazyků

Angličtina

1 názor

Paní psycholožka mi moc pomohla...měl jsem spoustu úzkostí a strachů, bál jsem se vyjít z domu...teď se cítím mnohem líp, zvládám to a konečně mám pocit, že můžu žít. Je moc příjemná a vím, že mi vždycky pomůže, že se jí můžu svěřit. Skoro poprvé jsem měl pocit, že mě někdo poslouchá. Doporučuju!!!

Psychoterapie

500 Kč

1 názor

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    předně děkuji za Váš dotaz...Rozumím, že je pro Vás chování Vaší dcery komplikované a napadá mě spousta otázek, na které bych se Vás potřebovala zeptat, abychom mohly společně najít řešení Vaší situace. Bylo by asi nejlepší se osobně sejít a o všem si podrobně popovídat. Pokud si budete chtít domluvit schůzku, moje telefonní číslo najdete na profilu.

Se srdečným pozdravem
    Klára Dvořáková

Mgr. Klára Dvořáková

Dobrý den,
    pracuji i s dětskými i s dospělými klienty. Pokud se bude chtít přítelkyně objednat, ať se mi prosím ozve na telefonní číslo uvedené v kontaktních údajích.

Děkuji za Váš dotaz!

Klára Dvořáková