Československého exilu 38, Praha

Absolvent LF Univerzity Karlovy v Hradci Králové obor Zubní lékařství.
Člen České stomatologické komory
Zaměření záchovná stomatologie, ...

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: LK Stomatologie ošetření kořenových kanálků

Zubaře jsem hledala velice dlouho a po poslední zkušenosti, kdy jsem našla kliniku kterou jsem si finančně nemohla dovolit jsem náhodou narazila na paní doktorku. Je neuvěřitelně příjemná, vysvětlila mi srozumitelně postup léčby, předem informovala kolik zákrok bude stát, bezbolestný zákrok, krásná ordinace a milé sestřičky, cenově dostupná zubní péče. Za mě by mělo být více takových zubařů jako je paní doktorka. Vřele doporučuji

Umístění: LK Stomatologie ošetření kořenových kanálků

17.7.2020 jsem byl nucen navštívit z důvodu bolesti zubního lékaře paní doktorku Borovičkovou.Jednalo se o zjištění neidentifikovatelný původ bolesti. Paní doktorka nejen, že zjistila ihned o který zub se jedná, ale i přes můj letitý strach ze zubařů korunku sundala, umrtvila, pečlivě ošetřila zubní kanálek a to vše bez bolesti. Nikdy ve svém životě jsem se nesetkal s takovým přístupem a profesionálním jednáním jako u této lékařky. Je mi 72 let a tímto chci paní doktorce ještě jednou moc poděkovat. Všem mohu paní doktorku doporučit. Kufner Zdenek

Umístění: LK Stomatologie Kompletní oprava chrupu

Paní Doktorka Borovičková , ke které jsem začal chodit ze svým zanedbaným chrupem se mne ujmula a za to jí chci poděkovat.
Desítky návštěv během jednoho roku.Trhání kořenů , předělání starých plomb, můstek , dostavba zubů. Ano,dnes po roce práce zaznělo : tak se stavte na kontrolu za půl roku...
Za sebe můžu Paní doktorku rozhodně jen doporučit,je prostě bezva.
Samozřejmě i sestřička je fajn.

Paní doktorko Borovičková moc Vám díky a přeji Vám jenom spokojené pacienty.

Vladimír Gerši

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Doktorka aj sestrička sú úplne super... človek sa k zubárovi normálne teší a ešte sa tam aj zasmeje. Fajn ordinácia. F.G.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka Borovičková je naprosto úžasná, profesionální, chápavá. Vše vysvětlí srozumitelně i se svým doporučením. Nikomu nic nevnucuje, rozhodnutí nechá na zvážení pacienta. Doporučuji všem, i těm, kteří se bojí zubaře, stejně jako já.

Paní doktorka Borovičková je naprosto úžasná......samozřejmě i sestřička. Moc, moc děkuju :)))

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka Borovičková je velice vstřícná a profesionální,jsem maximálně spokojený. Mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem u paní doktorky zatím jednou, ale ještě jsem se nesetkala u jiného zubaře s takovou jemností a propacientským přístupem. Vše ráda vysvětlí a doporučí, co by podle se podle ní mělo dělat. Navíc jsem se dostala na řadu hned v čas objednání. Doporučuji!

Jsem maximálně spokojený a paní doktorku doporučuji celé mé rodině. K zubaři se obvykle člověku moc nechce, ale sem budu chodit rád.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani doktorka je mila, bez problemu mne zaevidovala, udelala kompletni prohlidku meho zniceneho chupu, prokonzultovala se mnou nejlepsi moznost pece o problemovy zub-nenuti mne jednostranne cpat zbytecne penize do neceho co jiz smysl nema, navrhla postupnou opravu vsech ulomku a kazu S OHLEDEM NA FINANCE, doporucila mi dentalni hygienu A NELITUJU ZE JSEM VYMENILA PUVODNIHO LEKARE! DOPORUCUJI !!!

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

chci se zeptat, zda-li přijímáte i děti od 1.roku?

Předem děkuji za odpověď
Hezký den
K.

Dobrý den, děti od 1 roku bereme.
S pozdravem
Borovičková

MDDr. Klára Borovičková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jaké druhy plomb v jakých cenových relacích používáte či máte k dispozici? děkuji.

Dobrý den, amalgámové ( tmavé) výplně jsou od 600kč, záleží na velikosti dané výplně a fotokompozitní bílé výplně od 1300kč - opět podle velikosti. provizorní bílé výplně jsou od 600kč opět podle velikosti. Hezký den přeji.

MDDr. Klára Borovičková

Absolvent LF Univerzity Karlovy v Hradci Králové obor Zubní lékařství.
Člen České stomatologické komory
Zaměření záchovná stomatologie, ...

• zubní lékař - stomatolog