MDDr.

Klára Borovičková

Zubař

Kontaktní informace

• Stomatologické centrum Bakon s.r.o.

Mukařovská 3116/24, 100 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Doktorka aj sestrička sú úplne super... človek sa k zubárovi normálne teší a ešte sa tam aj zasmeje. Fajn ordinácia. F.G.

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Absolvent LF Univerzity Karlovy v Hradci Králové obor Zubní lékařství.
      Člen České stomatologické komory
      Zaměření záchovná stomatologie, endodoncie, protetická a estetická stomatologie.

Certifikace firmy Curaprox o absolvování kurzu dentální hygieny 2011
      kurz HDVI Fixní protetika 2015
      Pražské dentální dny 2015, 2016

• zubní lékař - stomatolog

Services

pin-iconCreated with Sketch.

Stomatologické centrum Bakon s.r.o.

Mukařovská 3116/24, 100 00 Praha, hl. město Praha

Plombování

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jaké druhy plomb v jakých cenových relacích používáte či máte k dispozici? děkuji.
    Dobrý den, amalgámové ( tmavé) výplně jsou od 600kč, záleží na velikosti dané výplně a fotokompozitní bílé výplně od 1300kč - opět podle velikosti. provizorní bílé výplně jsou od 600kč opět podle velikosti. Hezký den přeji.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka Borovičková je naprosto úžasná, profesionální, chápavá. Vše vysvětlí srozumitelně i se svým doporučením. Nikomu nic nevnucuje, rozhodnutí nechá na zvážení pacienta. Doporučuji všem, i těm, kteří se bojí zubaře, stejně jako já.

• Dobrý den,
      Paní doktorka Borovičková je naprosto úžasná......samozřejmě i sestřička. Moc, moc děkuju :)))

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka Borovičková je velice vstřícná a profesionální,jsem maximálně spokojený. Mohu jen doporučit.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem u paní doktorky zatím jednou, ale ještě jsem se nesetkala u jiného zubaře s takovou jemností a propacientským přístupem. Vše ráda vysvětlí a doporučí, co by podle se podle ní mělo dělat. Navíc jsem se dostala na řadu hned v čas objednání. Doporučuji!

• Jsem maximálně spokojený a paní doktorku doporučuji celé mé rodině. K zubaři se obvykle člověku moc nechce, ale sem budu chodit rád.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani doktorka je mila, bez problemu mne zaevidovala, udelala kompletni prohlidku meho zniceneho chupu, prokonzultovala se mnou nejlepsi moznost pece o problemovy zub-nenuti mne jednostranne cpat zbytecne penize do neceho co jiz smysl nema, navrhla postupnou opravu vsech ulomku a kazu S OHLEDEM NA FINANCE, doporucila mi dentalni hygienu A NELITUJU ZE JSEM VYMENILA PUVODNIHO LEKARE! DOPORUCUJI !!!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Před pár dny jsem navštívil ordinaci paní doktorky Borovičkové po doporučení od mojí partnerky a také jsem se předem podíval na uveřejněné hodnocení lékaře.
      Byl jsem velmi spokojen s přístupem lékaře a průběhem pečlivé vstupní prohlídky.
      Připojuji se k ostatním recenzentům a MDDr. Borovičkovou doporučuji !
      Miloš H.

• Paní doktorka Borovičková je velice příjemná , vstřícná s profesním vystupováním a zájmem. Ochotná, vše vysvětlí
      Vřele doporučuji,

• F

Paní doktorka Borovičková je svědomitá, pečlivá a s profesionálním přístupem. Její ordinaci navštěvuji bez jakýchkoliv obav. Stejně jako předešlé recenze, mohu jpaní doktorku doporučit.

Petr Vondráček