Volgogradská 147/2434, Ostrava
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Maximalna spokojnost s pani doktorkou Macečkovou. Ludskost je na prvom mieste a neberie nasho syna ako kus na ktory treba napisat co najviac lieciv aby chemia zvitazila.Som velmi spokojna s prijemnym a pozitivnym prostredim a jednanim pani doktorky a taktiez pani sestricky ktore su na spravnom mieste. Absolutne stotoznenie pokial sa jedna o lahsi pripad nemoci a nasadenie vhodneho preliecenia. Ich pristup ci uz pani doktorky alebo pani sestricky je primerany zakrokom ktore su vhodne a vzdy bola kazda jedna choroba alebo zdravotny problem vyrieseny adekvatne. Nestretla som sa este s takymto ludsko-odbornym pristupom ktory by bral na zretel individualnost jedinca. Za mna absolutne najlepsia volba doktora akeho by som kedy mohla odporucit.

O

Paní doktorka patři k nejvíce empatickým lékařům, se kterými jsem se za celý svůj život setkal. Navštěvoval jsem ji s maminkou od mého narození, i můj mladší bratr a musím konstatovat, že vždy dokázala odhadnout závažnost situace. V případě běžných onemocnění zbytečně nikdy pro nás nepředepisovala antibiotika a vždy se ukázalo, že její volba byla správná. Naopak vždy, když šlo o velmi závažné onemocnění, které vyžadovalo další vyšetření odborníkem nebo okamžitou hospitalizaci, dokázala tuto situaci okamžitě správně vyhodnotit a konala a zajistila vše potřebné při předání do péče dalších odborníků. Paní doktorka je vzácným příkladem toho, kdy lékař vnímá svého pacienta nikoli jako objekt okamžité choroby, ale snaží se pozorným a citlivým přístupem zjistit možné příčiny a pohlíží na pacienty celostně. Takovýto přístup velmi oceňuji. Nyni jsem již z péče paní doktorky z důvodu dosažení dospělosti vyřazen a bude pro mě velmi těžké najít podobně empatického lékaře. Ondřej Beránek, 19 let.

K paní doktorce chodil syn od narození do svých tří let, pak jsme z důvodu stěhování změnili pediatra. Nicméně paní doktorka synovi vždy pomohla, byla velmi milá a ochotná. Snaží se nejdříve řešit problém méně agresivními prostředky, antibiotika vždy volila až v případě nutnosti. Oceňuji i možnost telefonické konzultace.Sestřička je rovněž velmi příjemná osoba, k dětem mají obě dámy velmi hezký a vnímavý přístup. Nikdy jsme neměli v této ordinaci žádný problém, mohu jen doporučit!!!

U paní doktorky Macečkové máme dvě děti v péči od narození doteď (syn 14 let, dcera 16 let) a jsme maximálně spokojení - s přístupem i léčbou. Paní doktorka je pečlivá, u dětí sleduje vždy všechny aspekty dané situace, nefunguje stylem "Chcete recept na antibiotika? Zde jest! ..." a možná i díky tomu naše děti užívají antibiotika jen příležitostně, spíše zřídka (ale pak pomáhají). Homeopatika, o kterých se zde někteří jiní rodiče zmiňují, nám paní doktorka nabízí, ale nenutí, doporučí nám vždy současně i klasickou léčbu a dává nám na výběr. Co velmi oceňuji, je partnerský přístup paní doktorky - postup v dané situaci nám nenutí, diskutuje s námi přínosy a rizika, takže máme z rozhodnutí, které pak přijmeme, informovaný pocit (např v případě očkování proti HPV u dcery). Nám také vyhovuje, že paní doktorka vnímá jak fyzický, tak psychický stav dítěte, jeho momentální životní situaci (vliv aktuální zátěže ve škole apod). V krizové situaci (u syna, ve věku 3 let) ale reagovala bleskově a vděčíme jí za to, že syn neměl z daného zdravotního problému žádné trvalé následky. Sestřička je velmi profesionální a ochotná/příjemná, mnozí jiní lékaři by ji mohli závidět. V ordinaci je standardně k dispozici i CRP, díky čemuž do našich dětí necpeme více antibiotik, než je bezpodmínečně nutné. Bonus navíc - paní doktorka je ochotná k telefonickým konzultacím i po ordinačních dobách (obtěžovali jsme i o víkendu), bez problémů poradila a nasměrovala nás. Můžeme všem rodičům jen doporučit!

Vstřícná, pečlivá, odborník. Jsem ráda, že nedostáváme na každý kašel hned antibiotika, běžně vyšetřuje v ambulanci CRP test s výsledkem na počkání. Měli jsme teď se synem zdravotní problémy, ale všechno jsme společně dobře zvládli, jsem opravdu spokojená. Když se domluvíme, dáváme i homeopatika / nám výborně fungují /, jindy je potřeba klasickou léčbu. Její přístup je pečlivý, dbá na zdraví dítěte i můj názor rodiče.

Velice vstřícná, příjemná a především pečlivá paní doktorka.

K paní doktorce chodíme 10 měsíců, nemám k ní žádné výhrady, naopak. Sestřička je také fajn. Cením si také možnosti telefonické konzultace, když si nejsem v něčem úplně jistá.

Poznámka k příspěvku z 2010-06-16 10:35:02: Přebalovací pulty jsou v čekárně tři, ale čekárny jsou dvě, takže Vaše paní mohla vejít do druhé čekárny pro větší pacienty. Jinak problém s kočárky tam bohužel je, také si zamykám kočárek venku v přístřešku. Zatím nás to stálo jednu deku a hračku, které jsem v kočárku zapomněla, když už jsem měla opravdu plné ruce. Teď už to zvládám, ale krátce po porodu to pro mne bylo také velmi složité.

paní doktorka je moc hodná a přívětivá, sama jsem k ní jako dítě docházela, teď kní dochází můj starši syn, jsem s ní velmi spokojená a proto mě hodně mrzí že z důvodu stěhování se musíme přehlásit jinam.

Skvělá, není jí co vytknout. Se sestřičkou jsou obě úžasné.

Paní doktorka je určitě odborně na výši a má velmi lidksý přístup k malým pacientům i jejich rodičům, ochotná kdykoli poradit i telefonicky (dokonce jsme se ji jednou dovolali i během víkendu) sestřička je vždy milá a čekárna i ordinace jsou velmi hezky zařízené. Co se mi však na paní doktorce líbí nejvíc je fakt, že necpe antibiotika po každém zakašlání, právě naopak.