Volgogradská 147/2434, Ostrava
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Paní doktorka "povídálka"... Na horečky homeopatika, musím se doprošovat o doporučení na vyšetření, už nám takto málem přivodila u syna problém... Neví, jestli se má očkovat a co se má vlastně očkovat, navíc očkování v poradně provádí sestra, což mi přijde hodně nestandartní postup... Vždy jen kecá a neléčí, u mého druhého dítěte mi vykládá, čím ho mám živit apod.... Navíc v čekárně nikdo není a čekáte třeba i hodinu, protože paní doktorka třeba svačí v tom svém kutlochu... Děs, nejsem vůbec spokojená a po půl roce odcházíme... Kdo chce lékařku a ne léčitelku,tak k této "doktorce" opravdu ne.

Pacienti od pani Maceckove odchazeji ve velkem,pokud obzvlast netrpite na vaznejsi choroby,muzu doporucit,ale pokud uz jsou potize pryc!Ma sve oblibene homeopatika a ty bohuzel na astma,potize dychaci a horecky nezabiraji,pokazde nam pomohli na pohotovosti a pak zmena lekare,ma osobni zkusenost!!!!

K pani doktorce nechodime jako pravidelni pacienti, ale byli jsme zde se synem dvakrat, kdyz zastupovala nasi pani doktorku. Kazdopadne jsem byla pri odchodu, zcela rozcarovana pristupem pani doktorky i sestry. Nebyl spatny nebo neprofesionalni, to urcite ne, lekarka je profesne jiste zcela na vysi. Jen jsem byla zaskocena dle meho nazoru velice chladnym pristupem (snad proto, ze nejsem jeji pacienti) a hlavne snahou pani doktorky prevest nas na nejakou alternativni formu mediciny s peckama od svestek a podobne... =o( az jsem mela pocit, ze nas do teto doby lecila nase pani doktorka uplne spatne. Navic pri odchodu, kdy sestra syna jeste prevazovala, rekla pro moji osobu velmi nevhodnou poznamku,ktera se me potom co jsme si se synem uzili u predcasneho porodu a po porodu na detske JIP VELICE DOTKLA... takze zlata nase sestricka a pani doktorka Vesela.