DENTPRO s.r.o.
Pštrossova 10, Praha 1, Praha

Paní doktorka opravdu skvělá. Opravdová expertka a velmi milá. Všechno vysvětluje před a během operace. Sestra je také super.

Děkuji za perfektní extrakci osmičky. Přístup paní doktorky byl na jedničku,jsem moc spokojená a dalo by se říct, že mě paní doktorka trošku zbavila strachu ze zubaře.

Umístění: DENTPRO s.r.o. Jiný

Dnes som isla s malou dusickou na extrakci osmicky. Dostala som sa ku pani doktorke a nielenze nemam ziadnu traumu a bolest, ale som s jej pristupu uplne nadsena! Mila, usmievava pekne mi vsetko vysvetlila. Dakujem!

Nejlepší zubní lékařka u které jsem kdy byl, vše rychle, bezbolestně a s úsměvem. Snad bych si i přál mít ještě jednu osmičku navíc. :)

C

pani doktorka Vesela je opravdu vesela, i sestra. Velmi prijemna, nez zacala pusobit anesteze vysvetlila postup, v prubehu informovala co prave provadi,Extrakce dolni osmicky jsem se velmi obaval a odkladal, Mel jsem komplikovanejsi lezici neprorizlou, na zaver dva samovstrebavaci stehy. Jsem rad, ze jsem potkal tak uzasnou pani doktorku. Zena byla u pani doktorky tez a stejna zkusenost. Pani Zitna v prispevku nize to popsala naprosto presne. Podepisuji.

U paní doktorky Veselé jsem absolvovala extrakci dolní osmičky a byla jsem více než spokojena s průběhem výkonu a s přístupem paní doktorky i sester. Zákrok byl mírně komplikovanější, ale díky paní doktorce bezbolestný a až překvapivě rychlý. Celý postup zákroku vysvětlila a celou dobu mě informovala o tom, co zrovna provádí. Byla to jedna z nejpříjemnějších návštěv u zubaře. Mockrát děkuji a smekám nad přístupem celého týmu. Mohu jen doporučit.

Byla jsem u paní doktorky na extrakci všech osmiček ve dvou návštěvách. Oba zákroky proběhly naprosto bez problémů (3 zuby nebyly zcela prořezané) a byla jsem skvěle informována o průběhu hojení. Celý tým je naprosto profesionální a v ordinaci panuje příjemná nálada.

P.doktorka Veselá je skvělá profesionálka. Nejlepší zubařka, u které jsem kdy byla. Říkala postup, co mi vše bude dělat a byla velice milá. Mohu jen děkovat, že k ní mohu chodit a doporučit.

U paní doktorky Veselé jsem byl dnes ráno na extrakci levé dolní osmičky. Zub byl schovaný v dásni, byl položený a rostl kolmo na sedmičku. Zákrok spočíval v aplikaci anesteze, naříznutí dásně, následném rozvrtáním zubu na dvě části, vyjmutím korunky, pak kořene zubu, začistěním ostrých částí kosti a zašití dásně. Vše proběhlo naprosto rychle, bezbolestně a maximálně profesionálně. Musím ocenit nejen velkou profesní zručnost paní doktorky, ale i skvělý profesionální přístup a perfektní vysvětlení všech kroků a to jak před zákrokem, tak během zákroku i po něm. Se sestřičkou jsou naprosto sehrané a tvoří skvělý tým. Dokáží pacienta skvělě uklidnit, takže se ze zákroku stane docela příjemný a milý zážitek. Rozhodně mohu paní doktorku doporučit, u ní jste v nejlepších rukách.

Ladislav Horký

Profesionální v každém směru, mohu jen doporučit. Velmi citlivá, skvělá komunikace, vše bez problémů. Osmička vyndána naprosto bezbolestně a následně velmi rychlá rekonvalescence.