Kateřina Stárková, dermatolog Příbram

Seifertova, Příbram
III. poliklinika Příbram

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Paní doktorka je doslova úžasná. Léta mne trápil problém s exémem v uších. Svědilo to, šílela jsem a žádný lékař nepomohl. Nejen, že okamžitě stanovila diagnózu, ale její léky téměř okamžitě pomohly. Tahle paní doktorka by měla dostat Nobelovu cenu za přístup k pacientům. Měli by se od ní učit i psychiatři a psychologové. Strašně moc mi pomohla i po stránce psychické. Nikdy jsem takovou lékařku nepotkala a veliké díky za ni!

Paní doktorka nemá konkurenci,zbavila dceru kožního problému-perfektní diagnoza a následná léčba.Chválím i přístup sestřičky.

velmi dobrý přístup k pacientům,milá,vstřícná.kéž by bylo víc takovým lékařů v Příbrami.vřele dopuručuji

I já se chci přidat v velmi kladnému hodnocení pí. doktorky Starkové. Člověk u ní má pocit, že čekala jen na něj, opravdu je to vítání s otevřenou náručí. Jako odbornice je bezkonkurenční, ví, o čem mluví a jak léčit = její léčba zabírá=nedrží si pacienty, aby měla čárku. Jsem ráda, že je...... ;)) a i sestřička je fajn. M.P.

Není lepší kožařky, než jsem se k paní doktorce dostala, vyzkoušela jsem jiný kožní lékaře, nikdo mi nedokázal pomoci. Hned po první návštěvě u paní Starkové jsem odcházela s dobrým pocitem, že se konečně něco děje. A doopravdy dělo. Za pár týdnů bylo po nemoci a už je to 2 roky a problém se nevrátil.
Mimo jiné je paní doktorka velice příjemná a vstřícná.

Potvrzuji všechny předchozí komentáře, neznám lepší kožní lékařku. Nejen specialista na svém místě, zároveň je zábavná, ochotná a vstřícná.

Paní doktorka mile přijala mého syna do své péče a jsem s ní nam míru spokojená.. Je hodná, milá a pečlivá :-)

Byla jsem u paní doktorky poprvé a musím říct, že mi její přístup vyrazil dech - ale v tom nejkladnějším slova smyslu. Vstřícná, empatická - snad nikdy jsem z žádné ordinace neodcházela s úsměvem na rtech, který mi vydržel ještě dlouho poté. Myslím, že by paní doktorka skvěle obstála i na pozici psycholožky - při vyšetření se zajímá nejen o samotný kožní problém, ale o pacienta jako takového, a dokáže skvěle povzbudit. A mimochodem - problém, který mě trápil několik měsíc, je po její léčbě pryč ... Ještě jednou děkuji.

Nevím čím začít...Paní doktorka Starková mne přímo okouzlila!!!!
Má neuvěřitelně přátelský přístup. Byla jsem u ní poprvé a věřím,že není jen skvělým člověkem a krásnou ženou,ale i výbornou doktorkou. Ať už člověka přes den čeká cokoliv,doporučuji ráno zajít na paní doktorku aspoň mrknout a máte hezkou náladu celý den. Až by si člověk "přál" mít důvod na to kožní jít :-))

Se synem jsme u ní lečení kvůli atopickému ekzému. Dokázala nám nejen velmi rychle pomoci při akutním stavu, ale doporučila i následný krém, který funguje na 100%. Je vtipná, milá a hlavně po předchozích špatných zkušenostech s tápajícími lékaři prostě pomůže!