Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 2 Více

Bankovní převod, Hotovost

Aromaterapie

Baňkování

Bioptron - biostimulace +52 Více

Detoxikace organismu - konzultace a poradenství

Diagnostiky páteře

Elektrodiagnostika

Tým zkušeného lékaře v oblasti rehabilitační a fyzikální medicíny a fyzioterapeutů Vám zajistí kvalitní a odborné služby v účinné léčebné rehabilitaci...

Léčené nemoci

• Komplexní náprava pohybového aparátu - klouby, páteř, vazy, sval
  • Léčba bolesti - FRM, léčba inkontinence, psychosomatika
  • Léčebná rehabilitace a fyzioterapie - široké spektrum pacientů
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

• 1.LF UK Praha v roce 2002, atestace z vnitřního lékařství v roce 2005, atestace z rehabilitační a fyzikální medicíny v roce 2009, v roce 2011 dokončila dlouhodobý odborný kurz Sporovní medicíny na IPVZ Praha... Dále absolvovala od roku 2010 - 2018 specializační odborné kurzy DNS dle Prof. PaedDr. Pavla Koláře, Ph.D., dále Inovační kurzy Myoskeletální medicíny, Laseroterapie, Fyziologické regulační medicíny, Rázové vlny ESWT, Estetické Rázové vlny a rovněž odborný kurz TR-Therapy a Super Inductive System...

• rehabilitační a fyzikální medicína

• Angličtina,
  • Polština,
  • Čeština

Vráclavská 1601, Šenov u Ostravy, Šenov

Umístění: MUDr. Kateřina Šochová, Rehabilitační Centrum Šenov /zdravotní středisko-nová oranžová část/ pooperační rehabilitace

Moderní rehabilitační centrum,perfektní paní doktorka,nejlepší rehabilitační pracovníci,kteří vědí jak pomoct a dělají pro to vše,řekl bych až nadstandartně. Naprostá spokojenost se vším a hlavně pomohli po úraze a následných operacích.

Mohu všem vřele doporučit výborná paní doktorka ochotný a pečlivý personál výborný přístup k pacientum výborné moc mně pomohli děkuji Šidlová Zuzana

Výborná lékařka! Mohu jen doporučit! Skvělý a ochotný personál, hlavně všichni velice pečliví. Přístroje celého reh. centra moderní a kvalitní. Pokud někdo napsal negativní recenzi, nejspíš si splete lékaře - což je evidentní z hromady kladných jen jedno negativní hodnocení - to vypadá na komplex nebo omyl:))) děkuji paní doktorko za skvělou péči a hlavně vyřešení mých zdrav. problémů. Naďa F-M

Docházím do tohoto rehabilitačního centra již 3 roky . Jsem velice spokojená , jak s vyšetřením paní doktorky tak s ochotou s přístupem a s léčbou , její práce je na vysoké úrovni a to platí i pro rehabilitační pracovnice , jsou milé a mají k pacientům vstah a pochopení . Nemohu proto souhlasit s paní co píše v odkazu 19.10 2013 , je to naprostá lež a nevím kde by se jí více věnovali . Jsem po 2 operacích páteře , 2 operacích rameních kloubů a toho času se potýkám z výhřezem další ploténky , měla jsem jít na operaci a díky rehabilitaci v tomto zařízení jsem tyto problémy zvládla . S nemocnou páteří mám problémy už víc než 20 let , chodila jsem na rehabilitaci dříve do jiných zařícení a tak mohu práci a léčbu plně posoudit . Rehabilitace a přístup paní doktorky Kateřiny Šochové a jejího týmu je na vysoké úrovni a všichni komu jsem o této rehabilitaci řekla ,byli spokojeni a do tohoto zařízení se vrací ..... Všem pracovníkům a paní doktorce za všechny mnohokrát děkuji . Karla Lagová ....

Děkuji paní doktorce za vlidné přijetí i přístup a také všem sestřičkám,bez kterých by to nešlo.Ještě jednou děkuji všem za péči.S pozdravem pacientka Naďa R.z Havířova

Dobrý den, letos jsem absolvovala rázovou vlnu v rehabilitačním centru v Šenově. Byla jsem velice mile překvapena v přístupu k pacientovi paní doktorky K. Šochové. Je velice milá, ochotná. S takovým kladným přístupem jsem se opravdu ještě nikde nesetkala. Paní doktorka se mnou hovořila a ptala se na zdravotní potíže jako žádný jiný lékař. Všem vřele doporučuji rehabilitační centrum v Šenově a moc se těším na další návštěvu a paní doktorce moc děkuji... Jarmila G. FM

Dlouho jsem uvažovala,zda mám nějaký ohlas napsat,či si toto nechat jen pro sebe a pár přátel a známých. Měla jsem totiž možnost k paní doktorce na rehabilitaci v Šenově chodit sama a pak ještě s dcerkou a musím uznat,že po srovnání zkušeností a přístupu i jednání s jinými pracovišti,které jsem navštívila si toto hodnocení zcela jistě zaslouží. Měla jsem po celou dobu rehabilitace dobrý pocit z osobního přístupu a velice vstřícného jednání u všech procedur i cvičení u mne i dcerky. Zůstávám tedy určitě věrná i nadále celému personálu a zařízení rehabilitačního centra v Šenově a následně mi toto potvrdil i manžel po osobní návštěvě a dalším léčení po úrazu. Moc děkuji za tento vstřícný přístup a každopádně doporučím i přátelům a známým.
S pozdravem Irena K. Havířov

Velice příjemná a milá p. doktorka. Opravdu vždy vše vysvětlí a navíc pomůže. Pracuji jako zahraniční pracovník, ale zdravotní pojištění si platím u nás. Bohužel jsem měl nehodu /střet s autobusem/ a stále mne bolela pravá ruka. V zahraničí mi řekli, že to přejde. Díky bohu jsem jel na dovolenou domů a protože jsem z Orlové, tak jsem se o p. doktorce dověděl a požádal jí o léčbu.Velmi mile mne přijala v rehabilitačním středisku v Šenově a navíc hned stanovila, bohužel velmi nemilou diagnozu, ale díky správně nasazené léčbě jsou dnes bolisti 1% a i ty časem úplně vymizí, tím že budu dodržovat její pokyny a to je velikánský úspěch!! Pokud by nebyla správně diagnoza stanovena přestal bych rukou hýbat a to by pro mne byla katastrofa - plný inv. důchod v 35 letech. Moc jí děkuji a to že má tak odborné znalosti se ani moc nedivím - no řekněte, kdo z rehabilitačních lékařů má vystudovanou Karlovou univerzitu ? Navíc pracovala několik let na interně / ošetřovala mou maminku/a už tam byla hodnocená jako odbornice.Ještě jednou p. MUDr.Šochová děkuji za záchranu života. Přeji mnoho úspěchů v práci a jen tak dál, jste super. Váš do smrti vděčný pacient Marek

Byla mi u Vás doporučena léčba a aplikace rázové vlny na patní ostruhu a rameno, po Vašem vyšetření a konzultaci léčby u Vás jsem absolvoval 5 sezení s rázovou vlnou. Musím zhodnotit, že jste mi nejen pomohla od potíží a bolesti, ale bezvadně jste mi vysvětlila i celý princip a způsob léčby a taky oceňuji následné doporučení a zajištění upravené obuvi a protetických vložek k moji obuvi. hodnotím dobrý pocit z Vašeho přístupu k lidem a taky z příjemného prostředí.
Děkuji, L.S. Ostrava

Moc příjemná paní doktorka,s vynikajícím přístupem k lidem.Dlouho jsem se trápila s kolenem a obcházela lékaře s opakovaným vyšetřením a doporučením operace,kterou jsem nechtěla podstoupit.Když jsem pak náhodou objevila paní doktorku ještě na původní rehabilitaci v nemocnici,navrhla mi plán rehabilitace a následné techniky cvičení a mobilizace,kde jsem pravidelně docházela. Pomohla mi tak od bolestí a špatné hybnosti.Jsem moc ráda,že Vás můžu opět navštěvovat.

17 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Mam klinickou diagnozu Berrettova jicnu.Da se s tim neco delat,vylecit ne ,ale poradte?

obraťte se prosím na odborného gastroenterologa a poraďte se přímo s ním... Tento dotaz není určen nám a našim odbornostem...Děkujeme za pochopení, s pozdravem za naše NZZ, MUDr. Kateřina Šochová

MUDr. Kateřina Šochová

Dobrý den, obcas beru na bolest cipky Indometacin a všimla jsem si, že vždy poté se ve stolici objevují takové bělavé pevné dlouhé jakoby hleny. Jelikož mě už rok trápí svědění konečníku, na které mi lékařka napsala mast a zlepšení bylo vždy jen krátkodobe, napadlo mě, zda by se nemohlo jednat o parazity, které zavedený čípek usmrtí a pak se vyloučí? Také dost trpím na stále vracející se se kvasinky a infekce močového měchýře, s čímž se léčím, za poslední 4 měsíce jsem měla troje antibiotika a potíže se stále po týdnu či dvou od dobrání vrátí. Tak mě napadlo, jestli by i toho mohlo byt způsobeno parazity. Děkuji za odpověď

Dobrý den, něco navíc ve stolici bude pravděpodobně ten rozpuštěný indometacinový čípek, který rovněž obsahuje kukuřičný škrob a ztužený tuk (viz příbalový leták)..z nežádoucích účinků se uvádí také svědění..ale více by Vám řekl asi lékarník a v případě snížené imunity imunolog.. Krásný den, s pozdravem, MUDr. K. Šochová.

MUDr. Kateřina Šochová

• fyzioterapeut
  • tělovýchovné lékařství
Zobrazit více

Stáže

• Od roku 2005 působila jako lékař na interním, následně rehabilitačním oddělení a rehabilitační ambulanci nemocnice Orlová

Filmy

Znalost jazyků