Ord. praktického lékaře stomatologa
Věžní 1391, Kadaň

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Skvělá paní doktorka, která má trpělivost i pochopení s pacienty, kteří se bojí. Pacienta neshazuje, neponižuje, naopak její klidný a empatický přístup člověka uklidní a cítí se více méně v pohodě i když jde na trhání nebo jiný nepříjemný zákrok. Úžasná paní sestřička, kterou uvidíte jen s úsměvem na tváři. Děkuji moc.

Nejlepší zubařka v okolí, profesionálka s lidským přístupem, milá, ochotná, trpělivá, maximální spokojenost!

K paní zubařce chodím již pár let a musím říci, že s její prací jsem naprosto spokojený, neboť odvádí profesionální výkony. Děkuji, že mám takovou zubařku :-)

Naprosto souhlasím s předchozími názory. Skvělé chování, odborná práce, trpělivost s dětmi (šestiletý syn měl při plombování strach, díky klidnému přístupu úspěch; na trhání mrtvého zubu šel díky tomu víceméně v pohodě). Všechny dámy v ordinaci (obě lékařky, sestra, hygienistka) jsou příjemné. Například moje trhání osmiček perfektní, bez bolesti při zákroku i po něm, bez následků.

co mě ošetřuje,nevím,co to je bolest zubů, plomby nevypadávají, milá, trpělivá,citlivá

S touto zubařkou jsem byla velmi spokojena.
Byla pečlivá a hodná. Zuzana Steklá, Kadaň

MUDr. Salahová je velmi jemná, šetrná a hlavně trpělivá vůči dětem.

Vynikající stomatoložka, vždy pomůže a poradí a je citlivá ke svým pacientům.Paní doktorka mi opravovala přední zuby po jiném zubaři a její práce je nadstandartní !!!

Paní doktorka je velmi příjemná, dobře se stará o své pacienty a jsem s ní já i celá má rodina spokojeni. A.Ř.

Není co dodat, je dobrá a hlavně i příjemná.