Na Pankráci 57, Praha

Canadian Medical s.r.o.

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ordinace

Cela nase rodina je dlouholetym pacientem pani doktorky- pecliva, profesionalni, dlouholeta praxe. Jako bonus navic skvela organizace prace a prijemna sestricka k tomu. Nahodou jsme museli kvuli dceri vyhledat jineho lekare s akutnim problemem, ale rekli ji spatne diagnozu, takze se lecba zbytecne protahla, nez jsme se mohli vratit k pani doktorce, ktera pri prvnim kontaktu odhalila zdroj potizi...

Perfektní, hodná, přátelská doktorka. Velká spokojenost.

Komunikativní, vstřícná a velmi odborně zdatná. Zatím nejlepší oční doktorka, ke které jsem docházel.

Paní doktorku Vám vřele doporučuji, její profesionální přístup k pacientovi a vysoká odborná úroveň je opravdu úctihodná! Shodou okolností mi MUDr. Podzimková pomohla vyléčit i nepříjemný a dlouhodobý ekzém na očním víčku aniž bych byl nucen vyhledat doktora specialistu. Paní doktorko, tímto Vám srdečně děkuji za Vaši pomoc. Jen musím s lítostí konstatovat, že je velká škoda, že takovýchto skvělých lékařů opravdu mnoho nepotkáte.

Paní doktorka Podzimková je příjemná, vstřícná, komunikativní, velmi trpělivá a naslouchající. Pravá profesionálka, díky ní nosím kontaktní čočky a když mám nějaký problém tak vím, že ona ho opravdu vyřeší a navíc s velmi příjemným přístupem. Vážně nejlepší oční kam jsem docházela. Jen mi trochu vadí malá čekárna (klaustrofobie), je ale pravda, že objednaní pacienti se málokdy tísní v místnůstce s několika židlemi, sestra má totiž organizaci v malíčku. Někdy problém s objednáním - někdy i půl roku dopředu, ale když je něco akutního, tak není problém zavolat a sestra najde mezeru třeba hned ten den - btw. mohli by rozšířit ordinační hodiny, ale paní Podzimková prý ordinuje i jinde, tak by to asi nešlo.

Paní doktorka je příjemná, ochotná a odborně zdatná.

Díky této paní doktorce se na oční těším. Je milá, vstřícná a naučila mě nebát se mé docela velké oční vady a nosit kontaktní čočky.

Paní doktorka je velmi ochotná, ve svém oboru velice schopná. Mému synovi zachránila obě oči, tím, že určila správnou diagnozu a včas poslala k odbornému lékaři k operačnímu řešení. Tímto moc děkuji.
Jiná lékařka onemocnění vůbec nezjistila.

Paní doktorka je velmi schopná ve svém oboru, ochotná a vstřícná. Domnívám se, že neustále plná čekárna to dokazuje.