Oční ordinace

Canadian Medical s.r.o.
Veleslavínská 30/1, Praha

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Potřeboval jsem změřit zrak, abych si mohl nechat udělat nová skla do obrouček. Do ordinace jsem volal kolem 9:00 ráno a domluvili jsme se na 11:30 s tím, že pokud jde pouze o změření zraku, tak nebudu platit vstupní poplatek 500Kč. Když jsem v 11:30 dorazil do prázdné ordinace, tak mi na recepci znova zopakovali, že pokud teda chci změřit jenom zrak, tak že nebudu platit vstupní poplatek 500Kč. Asi po 15 min čekání vyšla těhotná paní doktorka a začala pěkně nepříjemně. Že musím vstupní poplatek zaplatit, bez toho mě nevyšetří. Že si myslela, že chci změřit jenom brýle, atd. Jasně jsem jí řekl, že jsme se domluvili na vyšetření zraku, který je krytý pojišťovnou a žádny vstupní poplatek platit nehodlám. Navíc jsem s tím ani počítal a tak jsem u sebe ani 500Kč neměl. Poté si vymyslela, že nejsem ani objednaný. Jasně jsem jí řekl, že jsem se objednal dnes ráno. Snažila se mi vysvětlit, že pokud se objednám ráno, tak se o objednání na vyšetření nejedná. Kecy, kecy, kecy. Řekl jsem jí, že mám u sebe 200Kč na oběd a že jí je můžu dát, to je vše. S tím se nehodlala smířit a tak jsem odešel. Už nikdy více. Doktor není nadčlověk. Velice negativní zážitek. Nedoporučuji.