Psycholog Více

Moravské Budějovice 1 adresa

Psychologické poradenství a psychoterapie
Havlíčkova 877, Moravské Budějovice

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Za paní psycholožkou Katkou jsem začal docházet před 6 měsíci. Díky ní si konečně začínám dávat do pořádku svůj život a vidět v něm nějaký smysl. Má k člověku velmi vřelý přístup a jde vidět, že ji skutečně záleží na tom, aby druhému pomohla vyřešit životní obtíže.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je potřeba k paní psycholožce doporučení od praktického lékaře či nikoli.Nebo se platí keš. Děkuji předem za odpověď

Jsem klientkou paní magistry "Katky" už delší dobu. Poprvé jsem přišla předloni, to mi bylo 30, když už jsem přestávala mít sílu pomáhat mamince, která měla rakovinu mozku a věděli jsme, jak málo měsíců zbývá. Katka mi moc pomohla, mluvila se mnou, měla věcné otázky a připomínky, dokázala jsem díky ní v sobě najít sílu a jít s maminkou až do poslední minuty. Katka byla první jasná volba, kam jít se svou bolestí vloni po maminčině odchodu v říjnu. Od ledna se vídáme pravidelně každý týden, dokonce za mnou, když jsem se v lednu "složila", jezdila na konzultace domů. Nyní využívám i možnosti reflektujícího týmu, občas se mnou jde i přítel a můžu s jistotou říct, že pokud by tu Katka nebyla, nedokázala bych po maminčině smrti ani vyjít z domu. Pomalu se začínám vracet do normálního života a moc za to děkuji! Určitě můžu jen doporučit, je málo lidí, kterých si vážím a Katka je jednou z nich.

Díky paní magistře jsem znovu nalezl ztracený nadhled nad různými těžkostmi a mohl jsem se tak znovu vrátit ke svému mírně humornému nahlížení, bez kterého se žije asi jen velmi nesnadno. Podle mého názoru je to veliký odborník a navíc s laskavým přístupem ke klientovi, s umem vypreparovat ve velmi krátké době jádro problému díky těm správným otázkám.

Paní magistra Novotná by se neměla pouštět do řešení partnerských krizí. Na některé problémy se dívá ze subjektivního hlediska a reaguje na základě nějaké vlastní, asi ne moc příjemné osobní zkušenosti. V konečném důsledku to může víc uškodit než pomoct.

Profesionálntí, citlivý; lidský přístup.
Bohužel mé potíže se vztekem (v emocionální) jsme nevyřešili a zůstávali jen u povídání si a zhodnocování.

Velmi dobrý přístup a fundovanost

Paní doktorka jsem měla doporučenou od známé, jako velmi dobrou psycholožku. Na první návštěvu jsem se trochu bála, byla sem nervózní, ale to je normální, je těžké najít sílu pro první krok, ve společnosti vládnout názory, že k psychologovi chodí jen blázni. Ale toho jsem se hned zbavila, paní doktorka si se mnou povídala o všem, upřímně a otevřeně, ne jako odtažitý lékař. Cítila jsem se na to moje trápení být ne už tak sama... už jsem se neptala sama sebe, jestli je to problém nebo by to druhý lidi třeba neřešili, že to možná jen přeháním a měla bych se s tím smířit.

Paní doktorka Novotná mi pomohla, dokážu se ted na svoji rodinu dívat z víc pohledů a nevidím to tak černobíle - a ono to pomohlo, postupně ale přece se věci začaly hýbat a mám z toho tak dobrý pocit, že mám věci zase uspořádané jak chci. Bez ní bych to ale nedokázala, nebo jen za strašně dlouho a bůhví jak by to dopadlo!

Moje první zkušenost s terapií, takže nemám srovnání. Ale můj pocit je velice dobrý :-). Mě osobně terapie s tímto odborníkem pomáhá. A proto jej mohu s klidným svědomím doporučit.

Doporučuji tuto mladou psycholožku, věnuje se klientům velmi obětavě a důkladně.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den pani doktorko, potrebovala bych sjednat schuzku sve 24 lete dceri.
Sverila se mi,ze je nestastna,ale sama ji nedokazi pomoci. Velmi pribrala na vaze, posledniho asi pul roku ji trapi ekzem. Stydi se sama objednat, ale navsteve se nebrani. Dekuji

Dobrý den! Děkuji za důvěru, se kterou se na mne obracíte! Ráda s Vaší dcerou začnu spolupracovat, ozvěte se mi prosím na mobil, muzeme si domluvit termín! S pozdravy, KN

DOBRÝ DEN,
PROSÍM VÁS O RADU. DNES OKRESNÍ SOUD ROZHODL O STŘÍDAVÉ PÉČI MÉHO TŘÍLETÉHO SYNA. TOTO ROZHODNUTÍ SOUDU SE MI VZHLEDEM K VĚKU DÍTĚTE NELÍBÍ UŽ JEN PROTO , ŽE OTEC SYNA NEMÁ NA SYNA DOBRÝ VLIV. SYN SE VŽDY OD SVÉHO OTCE VRACÍ ROZTĚKANÝ, BÝVÁ ČASTO PLAČTIVÝ , NEJEDNOU BREČEL, ŽE JE NA NĚJ TATÍNEK OŠKLIVÝ, A ŽE UŽ K NĚMU NECHCE. DOSUD SI BÝVALÝ PARTNER BRAL SYNA POUZE KAŽDÝ DRUHÝ TÝDEN. ZE STŘÍDAVÉ PÉČE MÁM PROTO VELIKÝ STRACH. PROTO NEVÍM, ZDA JE VHODNÉ, ABY TŘÍLETÝ SYN BYL U SVÉHO OTCE VŽDY TÝDEN, KDYŽ JE POUZE PO VÍKENDU VE ŠPATNÉM PSYCHICKÉM STAVU.
DĚKUJI ZA RADU
S POZDRAVEM

Dobrý den! děkuji za Váš dotaz, chápu, že Vás tato situace musí velmi trápit! Určitě je na místě obrátit se na nějakou odbornou pomoc a pokusit se co nejlépe nastavit péči o Vašeho syna. Těžko Vám poradit takto po internetu, bylo by lepší sejít se osobně. Můžete se mi ozvat na telefon? Domluvíme si třeba termín, budete-li chtít! Děkuji, KN