Již po první návštěvě mě paní doktorka zaujala svými názory a profesionálním přístupem. Na nic si nehraje, podává informace o všem, co mě zajímá a co je pro mě nejdůležitější, navrhuje léčbu v souladu s mými požadavky. Upřednostňuji přírodní léčbu a pokud to není nutné, vyhýbám se hormonálním preparátům. Vyšetření jsem skoro necítila a myslím, že paní doktorka je i dobrý psycholog, svým humorem odlehčí i jinak ne moc příjemné výkony. Z ordinace jsem odcházela nabitá energií, což mi vydrželo několik dní.

Paní doktorka je skvělá, vyjde vstříc, zajímá se o můj zdravotní stav, jak se cítím, pokud je něco v nepořádku, nečeká a jedná. Vyšetření provádí citlivě, ohleduplně, vysvětluje mi jednotlivé úkony. Při potížích mi navrhla i alternativní způsoby úpravy cyklu, záleží pak na každém pacientovi, jestli zkusí nebo ne, já byla ráda, za tuto možnost, necpat do sebe léky a zvolila byliny, které mě srovaly. Paní doktorka věci říká narovinu, což je někdy potřeba, aby se pacient vzpamatoval a nedělal si iluze, za coč jsem ji ráda. Vřele doporučuji tuto kvalitní doktorku a i když se stěhuji do Čech, paní doktorku rozhodně nebudu měnit.

Dobrý den, cítím povinnost vyjádřit velkou pochvalu za profesionální a lidský přístup paní doktorky. Pacientkou její ordinace jsem již 2 roky a jsem maximálně spokojená. O prevenci jsem vždy dopředu informována, s objednáním u sestřičky není nikdy problém, informací o případném vyš. či postupu mám vždy dost a co víc jsou srozumitelné !!! Což od lékařů mnohdy chybí. Při vyš. nikam nespěchá, pečlivá, nic nepodceňuje, trpělivě si vždy vyslechne i můj názor na věc. Mohu jen doporučit !!!!

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Již jsem si toho dost prošla a i teď v prvním těhotenství na všechny aspekty bere ohled a nic nepodceňuje, za což jsem ji velmi vděčná. V těžkých chvílích mě psychicky podržela a vše vysvětlila. Přístup je na profesionální i lidské úrovni a mohu jen doporučit.
Jana N.

Chtěla bych se touto cestou podělit o pozitivní zkušenost s paní doktorkou. Svou pečlivostí a zodpovědným pracovním přístupem k mým zdravotním problémům po císařském řezu, pomohla diagnostikovat a nasměrovat k léčbě. S vyčerpávajícími bolestmi mi před paní doktorkou nedovedl pomoct předchozí gynekolog s delší praxí a po několikanásobné návštěvě na pohotovosti ve FN, kde jsem si spíš připadala jako hypochondr, mi pomohla až paní doktorka. Děkuji hlavně za trpělivost a za osobní přístup, po dlouhé době to u lékaře není jak na běžícím páse.

Vážená paní doktorko, chtěla jsem Vám moc poděkovat za dlouhou sérii odborných ultrazvukových vyšetření miminka, Vašich rad a zodpovězených dotazů po celou dobu mého těhotenství a vůbec za celé období, které jsem u Vás. Až na základě Vaší včasné diagnostiky mého zdravotního stavu (před otěhotněním), která nebyla předtím nijak řešena a především vůbec zjištěna, a dále zajištění dalších léčebných postupů v Praze, mám teď možnost vše dořešit a úspěšně vyléčit.
Jsem velice spokojená s Vašim profesionálním tak s osobním přístupem ke mne. Je to samozřejmě kontrast proti mnoha "odlidštěným" zdravotníkům, kteří Vás příliš nevnímají jako citlivou bytost, natož aby komentovali svou práci, či se dokonce pacienta vyptávali. No, a navíc se s Vámi i zasměji! Na dnešní uspěchanou dobu jste si vždy udělala na mne čas, což je výjimečné obzvlášť ve zdravotnictví. Velice Vám přeji mnoho úspěchů ve Vaší profesi! Těším se na setkání po porodu, zatím jsem stále dva v jednom. S pozdravem Urbanovská P.

S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti. Vše důkladně vyšetří, poradí, nic nepodceňuje, je otevřená diskusi. Vyšetření u ní je nebolestivé. Cítím se u ní příjemně. Rozhodně doporučuji!:)

Moc milá a šikovná paní doktorka! Jsem ráda, že k ní chodím, před tím jsem měla jinu paní doktorku, a tam jsem nebyla vůbec spokojená s přístupem. Tahle paní doktorka je citlivá, otevřená k diskusi, odpoví mi na každou otázku a je veselá. Doufám, že u ní zůstanu napořád.

Perfektni komunikace s pacienty. Precizni diagnostika.