MUDr. Kateřina Lebedová

Gynekolog Více

Mladá Boleslav, Liberec 2 adresa

Oblastní nemocnice Mladá Boleslav,a.s.
V. Klementa 147, Mladá Boleslav

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Příjemná, milá a pečlivá.... opravdu radost k ní chodit. Chodím k ní v Gennetu a vždy jsem se cítila velmi dobře. Všechno mi ukázala, vysvětlila. Jedině doporučuji!!!

Velmi šikovná paní doktorka, měla jsem jí u porodu, byla jsem příjemně překvapená. Je to velice hodná a profesionální doktorka, na to že je tolik mladá =o) Jsem jí moc vděčná za naší Verunku!

Prosím Vás nemá někdo z Vás kontakt na paní doktorku?? Memůžu se jí nikde dopátrat..=/

Ano je skvela na to ze nema letitou praxi tak to neni vubec znat je hrozne mila kdyz si s necim nevi rady hned se radi nenecha nic nahode radsi se presvedci ze to nic neni nez aby mavla rukou nekteri rikaji ze moc prehani ale me se to libi lepsi prehnana pece nez-li spatna pece vrele doporucuji je moc moc hodna a s ni se opravdu nemusite niceho bat!!!

U této paní doktorky jsme rodili našeho synka a mohu ji doporučit. Žena jí navštěvovala v průběhu těhotenství a byla velmi spokojená. Osobně jsem se s ní setkal až u porodu a byl jsem příjemně překvapen jejím profesionálním, lidským a milým přístupem.

Paní doktorku jsem měla u druhého porodu. Byla velmi milá a lidská. Díky ní to byl ten nejhezčí zážitek.

velmi šikovná začínající paní dokorka.Po celou dobu co jsem byla těhotná jsem chodila kní do poradny.Je velice simpatická a vše dokáže vysvětlit