MDDr.

Kateřina Křenková

verifiedCreated with Sketch.

Zubař

6 názorů +přidat

Přidejte názor Požádejte o spuštení online kalendáře

Adresy

Hodnocení pacientů

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Stomatologie Lunident

Jednalo se o prvni navstevu, prisla jsem s konkretnim problemem. Pani doktorka mne osetrila ihned, i kdyz slo o casove narocny ukon. Diky za profesionalni pristup.

• T
    Umístění: Stomatologie LunidentSlužby: ošetření zubního kazu

Po ošetření paní doktorkou jsem naprosto nadšený.
    U paní doktorky jsem nový pacient a porovnání oproti mé předchozí zubařce je nemožné.Líbí se mi upozornění pomocí SMS/hovoru před termínem návštěvy lékaře, doposud jsem se s ním nikde nesetkal. Přístup paní doktorky je naprosto parádní, paní doktorka je sympatická a šikovná! Ošetření kazu jsem skoro vůbec necítil, na rozdíl od předchozího zubního lékaře kde jsem trpěl bolestí.

Vždy jsem se zubaře tak nějak bál, nyní vím, že mi paní doktorka pomůže spravit to, co mi předchozí zubařka nezachránila, a to, co jsem si zkazil svou dentální hygienou.

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Stomatologie LunidentSlužby: preventivní prohlídky

Dobrá lokalita, profesionální přístup, lidské jednání, napoprvé trochu hůře k nalezení, neplatila jsem žádné poplatky.

• T
    Umístění: Stomatologie LunidentSlužby: Bolavý zub

Paní doktorka byla milá, usměvavá a profesionální. Velice rychle mi vyčistila kanálky a zub je nyní v pořádk bez bolestí. Mohu jen doporučit, dokonce jsem začal chodit i na pravidelné preventivní prohlídky, jelikož je u paní doktorky vždy příjemná atmosféra a milý přístup.

• A
    Umístění: Stomatologie Lunident

Paní doktorka je velice milá a ochotná. Měla jsem trošku obavy z toho, že je velmi mladá, ale vůbec nebylo potřeba se ničeho obávat. Všechno mi hezky vysvětlila a probrala semnou celý postup. Zub mi dala dokupy a neměla jsem s ním zatím jediný problém. Můžu jedině doporučit!

• J
    Umístění: Stomatologie LunidentSlužby: extrakce zubu

Paní doktorka je milá a šikovná. Trhala mi zkaženou osmičku, měla jsem hrozný strach, ale bylo to rychlé a překvapivě to ani moc nebolelo. Určitě můžu jenom doporučit.

Zkušenosti a dovednosti

• zubní lékař - stomatolog

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Brno (2010 - 2015)

Znalost jazyků

• angličtina