MUDr. Kateřina Janíková

Rožnov pod Radhoštěm 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Letenská 1183, Rožnov pod Radhoštěm

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Vše pozitivní z lidského hlediska již bylo řečeno a se vším naprosto souhlasím. Takže doplním ještě jinak.

Každá čekárna praktického lékaře by měla být v nějakém intervalu dezinfikována UV světlem, spolehlivě ničícím viry.
U paní doktorky UV lampu v čekárně mají již léta, dnes je to zcela zásadní záležitost.

Komunikace přes internet je také skvělá. Po všech stránkách zatím nejlepší lékařka, kterou jsem kdy měl.

paní lékařka je krásnou inspirací pro nás všechny, profesionální přístup nevytlačil ten lidský a návštěva u lékaře je událost na kterou se lze těšit :) ráda bych také pochválila asistenci sestřičky, ačkoliv se hodnocení vztahuje na lékaře, děkujeme

paní doktorka je obrovský profesionál s lidským přístupem.velmi pečlivě se stará o mou nemocnou dceru a postiženého syna za což jí moc děkuji

Pečlivá PANÍ doktorka, jsem moc ráda, že právě ona je moje obvodní lékařka. Stále usměvavá, příjemná, ochotná i kdykoliv poradit po telefonu mimo ordinační hodinu, no prostě spokojenost :-) škoda ,že není víc takových lékařů.

Stručně: U paní doktorky si člověk připadá jako VIP. Až mě trošku mrzelo, že to platí pro každého (:-)))))

Paní doktorka je sluníčko v naších temných dobách. Za to jí moc děkuji. S. Kotulek

S paní doktorkou jsme s manželem velmi spokojení. Je to odborník, profesionál a ještě má i perfektní, lidský přístup. Milá, vstřícná, příjemná, snaživá, vždy dobře naladěná. Zkrátka má zájem... Jen více takových :o)

Vynikající lékařka jak z odborného hlediska, tak i svým přístupem k pacientům

pani doktorka je naprosto uzasna,nejen profesionalni,ale i lidsky pristup se dnes jen tak nevidi,jsem hrozne rada,ze muzu byt u ni v peci.takovych se na poliklinice roznov moc nevidi,jit tam treba k ortopedovi s vyjimkou snad jednoho,to je zazitek na cely zivot,zvlast kdyz vam lekar rekne ze si na bolest musite zvyknout,ze lepsi uz to nebude a vypoklonkuje vas s ordinace.

Erudovaná a velmi schopná lékařka, pacient okamžitě pozná, že jí záleží na tom, aby co nejlépe a nejúčinněji vyřešila jeho zdravotní problémy. Navíc milá, ochotná a příjemná. Tak jsem si vždy představoval lékařskou péči v pravém smyslu tohoto slova. A jsem velmi rád a vážím si toho, že ji u paní doktorky mám.