Kateřina Hladíková, dermatolog Klatovy

MUDr. Kateřina Hladíková

Dermatolog

Dukelská 101/III, Klatovy
Ambulance pro choroby kožní a pohlavní

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Paní doktorku Hladíkovou mohu jenom doporučit!!! Trpěla jsem velmi silnou alergickou reakcí, byla jsem 3x na kapačce a navštěvovala jsem alergologii, kde mi nebyli schopni jakýmkoliv způsobem pomoci. Nedostala jsem žádné léky ani mastičku, pouze mi vzali krev a 3 týdny jsem čekala na výsledky. Měla jsem oteklý celý obličej a krk, kde se mi i objevila velice svědivá vyrážka, která se mi neustále vracela a bohužel to bylo tak bolestivé, že už se to nedalo vůbec vydržet. Až paní doktorka byla jediná, která mě z toho dokázala dostat a jediná, která mi pomohla. Za to bych jí chtěla moc poděkovat. Každý mi akorát říkal, co je špatně a co né, ale nikdo mi nedokázal pomoci, až ona!!

Paní doktorka se pacientovi věnuje s velkou péčí. Byl jsem s vyšetřením velmi spokojen. Ing. Josef Duchek

Paní doktorka je milá, ochotná, záleží jí na pacientech a nedělá mezi nimi rozdíly - snáží se pomoci opravdu každému. Na nic si nehraje a nevyvyšuje se nad pacienty. Vždy nám vyléčila, co jsme potřebovali, je poznat, že se dál vzdělává a vybavuje ordinaci moderními přístroji na léčbu. Líbí se mi i prostředí ordinace, sestŕičky jsou příjemné i když někdy mají hodně plnou čekárnu,dlouho se nečeká. Jsem ráda, že jsem dostala doporučení právě na ní, chodíme k ní už 7 let a doporučuji ji s klidným svědomím všem dalším.

W

Příjemná, milá, odborně 100%. Její přístup k pacientům je rovněž 100%. Není to ten typ doktora, co se vykecává a ostatní musejí čekat. Je rychlá, spolehlivá a se vším si ví rady. Nikdy se v léčbě nemýlila. Doporučuji lidem v jakémkoliv věku.... Jen tak dál paní doktorko. Děkuji. Doporučuji.

Řekl bych jedna z mála opravdu schopných lékařek na svém místě. Chytrá a příjemná, hlavně však efektivní, což je účel návštěvy. Jinde jsem utrácel peníze a hlavně čas bez výsledků, což tady opravdu říct nemůžu. Nejen, že je šikovná, ale návštěva je ještě navíc příjemná díky celé ordinaci, která je pěkně zařízená a hlavně má kvalitní přístroje na diagnostiku i léčbu, takže si poradí skoro se vším a nikam vás neposílá. A jako bonus připisuji příjemné sestřičky v ordinaci. Jsem moc rád, že jsem dostal doporučení právě na ní, pomohla mi vždy. Takže DOPORUČUJI.

Jsme s paní doktorkou Hladíkovou moc spokojeni. Chodíme k ní s rodinou už deset let a nikdy se nám nestalo, že by nás odbyla nebo snad dokonce nevyšetřila. Stejnou zkušenost s ní má i mnoho mých přátel i kolegů v práci. Je milá, ochotná a opravdu se snaží pomoci. Samozřejmě nejvíce si cením jejích odborných kvalit. Pomohla nám vždy.

Vždy naprostá spokojenost. Veškerá léčba zabrala. Milé a vstřícné vystupování. O kvalitě však nejlépe svědčí velké množství pacientů, kteří k ní chodí a chtějí chodit.

Profesionalita, vstřícnost, ochota, trpělivost i s malými dětmi. Přesně ví a poradí. Děkujeme a vřele doporučujeme.

Já mám s liposukcí u paní doktorky Hladíkové výbornou zkušenost. Chodila jsem vloni na jaře do jiného zařízení v Klatovech - bez efektu (vyhozené peníze). Slyšela jsem ale,že lékaři mají výkonější přístroje.Rozhodla jsem se protot zkusit to ještě jednou u lékaře a vyplatilo se mi to. Paní doktorka mi řekla, že mi nemůže zaručit kolik zhubnu, že to záleží i na tom, jak se stravuji, zda cvičím a hlavně jaký mám metabolismus. Ale pokud nezhubnu vůbec nic, tak že mi vrátí peníze. To mi pŕijde velmi seriózní nabídka. Nakonec jsem zatím za 3 sezení schodila 5kg v partiích, které jsem chtéla.

Paní doktorka nám moc pomohla. Jsme z Plzne a byli jsme se dcerou u 3 kozních lékaru v Plzni a nikdo si nevedel rady. Nakonec jsme skoncili na kozní klinice v Plzni. Tam nám bohuzel také nepomohli a chteli dceri operovat vzorek kuze z krku na histologické vysetrení. To se nám samozrejme kvuli jizve nechtelo. Známá mi pak dala typ na paní doktorku Hladíkovou z Klatov, ze k ní jezdí pravidelne na kontrolu znamének a ze je paní doktorka výborná - pomohla jí i s akné. Hned pri první návsteve nám rekla o jakou chorobu se jedná a navrhla lécbu. Vubec jsme neverili - po tom vsem, ze nám to pomuze a ze by to mohlo jít i rychle. Dcera byla do týdne bez potízí!! Moc dekujeme!! Od té doby jezdíme k paní doktorce celá rodina a vzdy jsme byli spokojeni. Paní doktorka dlouho pracovala v Nemecku na Univerzitní klinice v Mnichove a má dokonce nemeckou atestaci. Na jejím prístupu i znalostech je to opravdu znát.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, rad bych se zeptat co mám dělat s Kopřivkou vyskytující se více jak měsíc na penisu a oblastech varlat. Jako nezkušený 15 letý člověk se bojím ze by to uz nemuselo zmizet a tak bych se rad zeptal jak bych se toho mohl zbavit. Příčinu vyskytnutí bohužel nevim. Mohla by jste mi prosim pomoci? Kolik se platí pokud bych k vám prisel na kontrolu? Moc dekuji

Bylo by dobré, aby jste se přišel nechat vyšetřit, o co se opravdu jedná. Pak Vám mohu teprve doporučit léčbu. Vyšetření hradí zdravotní pojišťovna, vy neplatíte nic.

MUDr. Kateřina Hladíková