Kateřina Hladíková, dermatolog Klatovy

MUDr. Kateřina Hladíková

Dermatolog

Dukelská 101/III, Klatovy
Ambulance pro choroby kožní a pohlavní

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Dobrý den,
mám dvě zkušenosti s paní doktorkou. Opravdu je obětavá, naslouchá, pomůže. Co se týče odbornosti musím konstatovat, že má u mne jako pacienta důvěru. Jediné, co mne velmi zklamalo a doslova pobouřilo je to, že výrobky, které prodává jsou o 100 až 150% dražší než v lékárně. Proč pleťový krém zakoupený u paní doktorky stojí 350,- Kč a v lékárně 150,- Kč? Tomu jaksi nerozumím. Možná není nutné tahat z pacientů peníze tímto způsobem. Zajímal by mne názor ostatních pacientů, jaké s tím mají zkušenosti. Děkuji.

dobry den jake jsou ordinacni hodiny prosim nevite?

Dobrý den, mám v oblasti hrudníku několik keloidních jizev, chtel bych se zeptat, jestli jste už někdo podstoupil zákrok s podobným problémem a jestli jizvy uplně zmizely nebo aspon nejsou tak vidět.
odpovědi mi prosím pošlete na email se7en.passion@seznam.cz
děkuji

NO tak já spíše paní doktorku nedoporučuji. Její nová ordinace mě připadá jak z amerického filmu, kdy dělá kolečko po 4 ordinacích a na každého má tak minutu. na stůl vyndá mastičky na váš problém, řekne cenu - zaplaťte u sestřiček. Nehledě k tomu, že všechnu kosmetiku co tam nabízí seženete na internetu o dost levněji.Můj problém byl zanedbatelný, přesto mě to stálo tisíc korun ani jsem nestačila nic říct. Tak to byla má asi pátá návštěva na kožním u této paní doktorky a vždy stejné. No nevím.Jsem trošku zklamaná.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, rad bych se zeptat co mám dělat s Kopřivkou vyskytující se více jak měsíc na penisu a oblastech varlat. Jako nezkušený 15 letý člověk se bojím ze by to uz nemuselo zmizet a tak bych se rad zeptal jak bych se toho mohl zbavit. Příčinu vyskytnutí bohužel nevim. Mohla by jste mi prosim pomoci? Kolik se platí pokud bych k vám prisel na kontrolu? Moc dekuji

Bylo by dobré, aby jste se přišel nechat vyšetřit, o co se opravdu jedná. Pak Vám mohu teprve doporučit léčbu. Vyšetření hradí zdravotní pojišťovna, vy neplatíte nic.

MUDr. Kateřina Hladíková