Kateřina Hladíková, dermatolog Klatovy

MUDr. Kateřina Hladíková

Dermatolog

Dukelská 101/III, Klatovy
Ambulance pro choroby kožní a pohlavní

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Názor přidán dne 15.04.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

S paní doktorkou jsem se setkala před čtyřmi lety, kdy jsem k ní šla s ekzémem. Čekala jsem asi přes hodinu i když jsem byla objednaná. A jakmile jsem si před ní sedla s tím že mám ekzém, ani se na mě nepodívala a začala mi doporučovat novou metodu vyhlazení akné laserem asi za tři tisíce korun. Ekzém úplně zazdila a celou dobu tam povídala o akné. Má krásné moderní vybavení, příjemné prostředí, ale z pacientů tahá jen peníze. Rozhodně nedoporučuji.

Paní doktorka se cítí nejspíš jako mistr ve svém oboru. Prohlídka mého syna, jestli se to tak dá nazvat, probíhala tímto způsobem : Paní doktorka přiběhla do ordinace, sedla za stůl, syna nepotřebovala ani svléknout, ani prohlédnout a bez jakýchkoliv pochyb diagnostikovala atopický ekzém. Nevyslechla si nás, vypsala kartu a spěchala k dalšímu pacientovi. Takto rychlou prohlídku jsem ještě nikdy nezažila.
Ordinace je sice v moc pěkně zařízené budově, bez objednání, ale paní doktorka má čekárnu tak přeplněnou, že kmitá od jednoho k druhýmu, aby všechny stihla, ale na nikoho si pořádně čas neudělá. Tento přístup se mi opravdu nelíbí.
Příště půjdeme rozhodně jinam.
Paní Hladíkovou rozhodně nedoporučuji!!!

MUDr. Hladíkovou nedoporučuji. Léčí od stolu. Vaše pocity a názory jí nezajímají. Sice luxusní budova, moderní vybavení, ale to bohužel někdy nestačí. Nevím co se lidem líbí na 3 ordinacích, mezi kterými pobíhá jak splašená... Nejradši na všechno předepisuje mastičky, které jsou drahé a ve finále k ničemu.

Dejte si pozor, na vyhození peněz oknem za LIPOSUKCE !

Jak píší ostatní, ani se neobtěžuje zvednout od stolu. Takhle léčila půlročnímu synovi ekzém...dobrá je jen v případě, že přijdete na kosmetický zárok, který si sami zaplatíte. Pokud se jedná o léčbu hrazenou pojjišťovnou, raději jděte jinam...

mrzí mě to ale s paní doktorky jsem zklamaná mám pocit že si s kožní kliniky udělala továrnu na peníze chodíme tam se synem vždy na nás koukne asi s metru něco napíše a honem do další ordinace za minutu jsme venku a vždy o nějakou stovku byla bych ráda kdyby aspon ta zaplacené penízky byly k něčemu a koněčně to malému pomohlo byvila jsem se s kamarádkami a mají stejný problém pro paní doktorku není ekzém to pravé vydělečné spíše kdybych si nechala vyhladit obličej a nebo nechala udělat liposikci chápu že si chce vydělat nakoupila drahé přístroje za ně nedoporučuji děkuji hezký den Sýkorová

Paní doktorka dokonale pozná ekzém. To jí stačí a vy budete jen platit a mazat.

Dcera byla u paní doktorky na odstranění bradavice, která sice na chvíli zmizela, ale po půl roce se tvoří znovu, a na pleť s akné,prodala dceři - studentce, drahý krém a mýdlo,přípravky, které jí vůbec nepomohly, ale naopak způsobovaly svědění.Zbytečně vyhozené peníze.
Na můj stále vyskytující se ekzém dostávám jen kortikosteriodní Elocom, žádné testy.

Paní doktorka? Hladíková je spíše prodejce kosmetiky,z dálky se podívá na pacienta a když rodič chce něco dodat tak paní doktorka ani neposlouchá,jen ona má pravdu......Vřele doporučí SUPER výrobky a člověk odchází o 1000kč lehčí a raději mlčí a nikdy tam nevkročí!!!!!!!!! Výrobky si ale můžete koupit až o polovinu levněji v lékárně,co dodat,je to vůbec paní doktorka?

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, rad bych se zeptat co mám dělat s Kopřivkou vyskytující se více jak měsíc na penisu a oblastech varlat. Jako nezkušený 15 letý člověk se bojím ze by to uz nemuselo zmizet a tak bych se rad zeptal jak bych se toho mohl zbavit. Příčinu vyskytnutí bohužel nevim. Mohla by jste mi prosim pomoci? Kolik se platí pokud bych k vám prisel na kontrolu? Moc dekuji

Bylo by dobré, aby jste se přišel nechat vyšetřit, o co se opravdu jedná. Pak Vám mohu teprve doporučit léčbu. Vyšetření hradí zdravotní pojišťovna, vy neplatíte nic.

MUDr. Kateřina Hladíková