Ambulance pro choroby kožní a pohlavní
Dukelská 101/III, Klatovy

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Paní doktorku Hladíkovou mohu jenom doporučit!!! Trpěla jsem velmi silnou alergickou reakcí, byla jsem 3x na kapačce a navštěvovala jsem alergologii, kde mi nebyli schopni jakýmkoliv způsobem pomoci. Nedostala jsem žádné léky ani mastičku, pouze mi vzali krev a 3 týdny jsem čekala na výsledky. Měla jsem oteklý celý obličej a krk, kde se mi i objevila velice svědivá vyrážka, která se mi neustále vracela a bohužel to bylo tak bolestivé, že už se to nedalo vůbec vydržet. Až paní doktorka byla jediná, která mě z toho dokázala dostat a jediná, která mi pomohla. Za to bych jí chtěla moc poděkovat. Každý mi akorát říkal, co je špatně a co né, ale nikdo mi nedokázal pomoci, až ona!!

S paní doktorkou jsem se setkala před čtyřmi lety, kdy jsem k ní šla s ekzémem. Čekala jsem asi přes hodinu i když jsem byla objednaná. A jakmile jsem si před ní sedla s tím že mám ekzém, ani se na mě nepodívala a začala mi doporučovat novou metodu vyhlazení akné laserem asi za tři tisíce korun. Ekzém úplně zazdila a celou dobu tam povídala o akné. Má krásné moderní vybavení, příjemné prostředí, ale z pacientů tahá jen peníze. Rozhodně nedoporučuji.

Paní doktorka se pacientovi věnuje s velkou péčí. Byl jsem s vyšetřením velmi spokojen. Ing. Josef Duchek

Paní doktorka je milá, ochotná, záleží jí na pacientech a nedělá mezi nimi rozdíly - snáží se pomoci opravdu každému. Na nic si nehraje a nevyvyšuje se nad pacienty. Vždy nám vyléčila, co jsme potřebovali, je poznat, že se dál vzdělává a vybavuje ordinaci moderními přístroji na léčbu. Líbí se mi i prostředí ordinace, sestŕičky jsou příjemné i když někdy mají hodně plnou čekárnu,dlouho se nečeká. Jsem ráda, že jsem dostala doporučení právě na ní, chodíme k ní už 7 let a doporučuji ji s klidným svědomím všem dalším.

W

Příjemná, milá, odborně 100%. Její přístup k pacientům je rovněž 100%. Není to ten typ doktora, co se vykecává a ostatní musejí čekat. Je rychlá, spolehlivá a se vším si ví rady. Nikdy se v léčbě nemýlila. Doporučuji lidem v jakémkoliv věku.... Jen tak dál paní doktorko. Děkuji. Doporučuji.

Řekl bych jedna z mála opravdu schopných lékařek na svém místě. Chytrá a příjemná, hlavně však efektivní, což je účel návštěvy. Jinde jsem utrácel peníze a hlavně čas bez výsledků, což tady opravdu říct nemůžu. Nejen, že je šikovná, ale návštěva je ještě navíc příjemná díky celé ordinaci, která je pěkně zařízená a hlavně má kvalitní přístroje na diagnostiku i léčbu, takže si poradí skoro se vším a nikam vás neposílá. A jako bonus připisuji příjemné sestřičky v ordinaci. Jsem moc rád, že jsem dostal doporučení právě na ní, pomohla mi vždy. Takže DOPORUČUJI.

Jsme s paní doktorkou Hladíkovou moc spokojeni. Chodíme k ní s rodinou už deset let a nikdy se nám nestalo, že by nás odbyla nebo snad dokonce nevyšetřila. Stejnou zkušenost s ní má i mnoho mých přátel i kolegů v práci. Je milá, ochotná a opravdu se snaží pomoci. Samozřejmě nejvíce si cením jejích odborných kvalit. Pomohla nám vždy.

Paní doktorka se cítí nejspíš jako mistr ve svém oboru. Prohlídka mého syna, jestli se to tak dá nazvat, probíhala tímto způsobem : Paní doktorka přiběhla do ordinace, sedla za stůl, syna nepotřebovala ani svléknout, ani prohlédnout a bez jakýchkoliv pochyb diagnostikovala atopický ekzém. Nevyslechla si nás, vypsala kartu a spěchala k dalšímu pacientovi. Takto rychlou prohlídku jsem ještě nikdy nezažila.
Ordinace je sice v moc pěkně zařízené budově, bez objednání, ale paní doktorka má čekárnu tak přeplněnou, že kmitá od jednoho k druhýmu, aby všechny stihla, ale na nikoho si pořádně čas neudělá. Tento přístup se mi opravdu nelíbí.
Příště půjdeme rozhodně jinam.
Paní Hladíkovou rozhodně nedoporučuji!!!

MUDr. Hladíkovou nedoporučuji. Léčí od stolu. Vaše pocity a názory jí nezajímají. Sice luxusní budova, moderní vybavení, ale to bohužel někdy nestačí. Nevím co se lidem líbí na 3 ordinacích, mezi kterými pobíhá jak splašená... Nejradši na všechno předepisuje mastičky, které jsou drahé a ve finále k ničemu.

Vždy naprostá spokojenost. Veškerá léčba zabrala. Milé a vstřícné vystupování. O kvalitě však nejlépe svědčí velké množství pacientů, kteří k ní chodí a chtějí chodit.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, rad bych se zeptat co mám dělat s Kopřivkou vyskytující se více jak měsíc na penisu a oblastech varlat. Jako nezkušený 15 letý člověk se bojím ze by to uz nemuselo zmizet a tak bych se rad zeptal jak bych se toho mohl zbavit. Příčinu vyskytnutí bohužel nevim. Mohla by jste mi prosim pomoci? Kolik se platí pokud bych k vám prisel na kontrolu? Moc dekuji

Bylo by dobré, aby jste se přišel nechat vyšetřit, o co se opravdu jedná. Pak Vám mohu teprve doporučit léčbu. Vyšetření hradí zdravotní pojišťovna, vy neplatíte nic.

MUDr. Kateřina Hladíková