Dukelských hrdinů 967/10, Praha 7, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Dukelských hrdinů 967/10, Praha

1 500 Kč

Dukelských hrdinů 967/10, Praha

6 000 Kč

Tobidental

On-line kalendář NOVĚ na mých web stránkách www.tobidental.cz
Mým přáním je, aby pacienti z mé ordinace odcházeli vždy spokojeni a s úsměvem. ...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• dentální hygiena

Fantastická péče, všem doporučuji. Velmi profesionální, pečlivá a milá!
Paní hygienistka mne zcela zbavila paradentózy!

Mohu jen doporučit, po všech stránkách jsem byla spokojena se vstřícností, profesionalitou a celkovým přístupem.

Byla jsem velice spokojena, skvělý přístup, milá a sympatická paní, příště se určitě zase objednám k paní Tobiášové. Děkuji. Jana S.

Na dentální hygieně jsem byla poprvé a byla jsem naprosto spokojená. Na dentální hygienu už budu chodit pouze sem. Děkuji, Gabriela V.

Byla jsem naprosto spokojená moc milá a pečlivá přeji ji hodně spokojených pacientů.
příště se objednám zase.
Děkuji Hanka C.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani doktorku Tobiašovou sem si našla sama zde na Znýmýlekař a jsem ráda ,že jsem k ní začala chodit :-) , milá , sympatická , zoubky mám čisté , nemám zkušenost s jiným dr na dent. hyg. ,takže nemůžu srovnávat-porovnávat ,ale kdyby bylo něco špatně ,určitě bych si všimla ;-) . Můžu doporučit .

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velká spokojenost! Sympatická a šikovná slečna hygienistka, která vše vysvětlí a poradí. Určitě se objednám i na příště a doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem naprosto spokojen. Slečna Tobiášová je milá, pečlivá, velice šikovná a velice sympatická. Našel jsem svoji zubní hygienistku a už nebudu měnit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprosta spokojenost,slecna je mila, sikovna a sympaticka.Mohu doporucit,ja se objednam znovu.Dekuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice ochotný a profesionální přístup. Paní Tobiášová je perfektní a precizní a svojí práci odvádí skvěle. Děkuji

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Lepíte prosím kamínky na zuby? Nemohu nikoho v Třebíči najít