MUDr. Kateřina Dejlová

Gynekolog Více

Ústí nad Orlicí, Žamberk 2 adresa

Orlickoústecká nemocnice a.s.
Čs.Armády 1076, Ústí nad Orlicí

Paní doktorce moc děkuji za její přístup!!! Dříve jsem chodila k p. Tomešové, ale teď děkuji za tuto paní doktorku - řekla jsem to i jí - po 20 letech pravěku jsem přišla do ráje :-) Příjemná, milá, vyšetření není bolestivé jako jsem zažívala u bývalé doktorky, problémy, které jsem měla x let a kde mi p. Tomešová řekla, že se s tím musím naučit žít, nová paní doktorka vyřešila během jedné návštěvy. Nyní je na mateřské, zastupuje ji jiný p. doktor, ale je také velice příjemný. Moc díky za ni!

Mohu jen doporučit. Je velmi milá,vše vysvětlí a při vyšetřeních je velmi opatrná a vše s Vámi nejdříve probere abyste věděla do čeho jdete :-) Je jen škoda,že je teď na mateřské,už teď v ordinaci chybí a upřímně jsem ten typ ženské,která nerada mění lékaře.Důvěřuji jí.

Nová paní doktorka v žamberecké ordinaci - paní Dejlová je opravdovou odbornicí. Vždy okomentuje vyšetření, je velmi opatrná, milá, ochotná. Ráda poradí co je pro vás nejlepší (např. změna antikoncepce). Rozdíl proti předchozí paní doktorce je obrovský. Platí se 30 Kč za jednorázová zrcadla. Jednoznačně doporučuji!!

Skvělá lékařka,moc mi při porodu pomohla a podržela mně.Působí uklidňujícím dojmem, když je u porodu taková krásná a vyrovnaná žena, která může podržet jinou ženu, která je zrovna v nezáviděníhodné situaci. Chlap nemůže mít tu správnou míru empatie.Děkuji,že jste na správném místě, doktorko Kateřino.

Výborná a milá paní doktorka, moc mně při porodu podržela a pomohla mi.
Je citlivá, lidská a přitom profesionál každým coulem. Moc díky, Paní doktorko.

Paní doktorka Dejlová je velmi ochotná, profesionální a porod s ní byl velmi příjemný zážitek. V ambulanci je také velmi příjemná, poradí a pomůže. Děkuji za její přítomnost v Ústí nad Orlicí. Lenka V.

V ordinaci moc příjemná, pomoc a oporu z její strany jsem při prvním porodu bohužel nezaznamenala. Spíše naopak, cítila jsem se jako vyplašený zajíc a slovy "takhle to ale nevytlačíte" mi moc odvahy opravdu nedodávala.

Vedla můj první porod a byla jsem velmi spokojená. Působí profesionálně, nikoli však povýšeně a dokáže povzbudit v pravý čas, což tedy v porodnici rozhodně není k zahození. Moc ráda na to vzpomínám - stačilo malé gesto a dokázala mi dodat sílu, kterou už jsem neměla.

Jsem s ní velmi spokojená