Domažlická 3, Praha
Interní ordinace, systemická psychoterapie a poradenství

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Nejlepší doktorka, jakou znám. Během jednoho sezení jsme vyřešily hned několik problémů. Všechno mi vysvětlila odborně a konečně jsem pochopila, kde se v mém těle stal problém. Myslím, že za jednu hodinu s paní doktorkou dostanete více motivace a vyřešíte více problémů než třeba za půl roku psychoterapie u někoho jiného.

Já chodila paní Kateřině na psychoterapie a byla jsem s ní opravdu velmi spokojená. Poradila, pomohla a bylo vidět že opravdu ví o čem mluví! Přestala jsem k ní chodit pouze z důvodu naší rodinné finanční krize. Jinak za mě rozhodně DOPORUČUJI !! Míša

mila pani doktorko,moc se mi libi vas porad jen me mrzi toto.vsude se rika,ze cesky narod tloustne,ale proc misto nesmyslnych serialu neni v televizi porad,ve kterem by odbornici radili lidem jak zdrave jist,kazdy nema moznost a odvahu zucastnit se poradu jako je ten vas jste to,co jite.myslim,ze by jste udelaly velmi potrebnou a dulezitou vec.moc vam fandim at se vam dari. s pozdravem vase stala divacka

Přeji dobrý den paní, která včera psala hodnocení na paní doktorku.
Nedá mi to a musím reagovat. Paní doktorka je internista a psychoterapeut. Obecně se říká, že internisté a endokrinologové dělají celkovou medicínu a přemýšlí o propojení určitých skutečností. Ostatní lékaři přehazují své pacienty na jiné a čekají a jakým výsledkem vyšetření se k nim vrátí. Paní doktorka vidí vše jako propojené a proto moc dobře ví, že nedváha a obezita je v 99% spojena s psychickým stavem. Jen v 1% sleností. Také jsem se u ní léčila a musím říct, že na mne prvně zapůsobila také jako drsnější, ale po zvážení toho co mi říkala, jsem došla názoru, že měla pravdu. Udělala jsem malé změny ve svém chování a zvycích a ejhle, kila šla dolů sama. Zkuste popřemýšlet o tom, co Vám paní doktorka řekla a hlavně proč to řekla. O nějaké věci jste musela začít mluvit sama, jinak by z tématu nadváha a hubnutí nepřeskočila sama od sebe na Vaši rodinu a rodiče. Nehledě na to, že tady nepíšete kolik Vám je, zda jste vdaná a podobně. Ale to sem nepatří... Jen jsem Vám chtěla říct, že dát jen na první dojem je hloupost. Mně paní doktorka velmi pomohla a moc si jí za to vážím. Myslím, že všechno je jen v hlavě a o tom, jak si dokážeme informaci přebrat. A berte život s úsměvem! Já hodnotím paní doktorku jako nejlepší.
PS administrátorům: nelze se podepsat do kolonky! Květa

nelepší motivace ,nejlepší odborník

Super ženská !

Vážená nespokojená paní ze dne 10.2.2011,
kdybyste si pozorně přečetla instrukce, které má paní doktorka na stránkách a také vyslechla ty, které vám dala sestra paní doktorky, a držela si jich, tak byste nemohla napsat tenhle nehorázný text. Pokud se chcete objednat k paní doktorce, musíte napsat email, poté dostanete termín a ten MUSÍTE POTVRDIT několik dní před termínem. Pokud to neuděláte, vezme paní doktorka někoho jiného, nabídne termín dalšímu pacientovi, který má zájem o její služby a je ochoten termín potvrdit a spolupracovat. Tak se stalo, že jste na jeden čas přišly tři dámy.
Na první vyšetření jdete pouze k sestře, sepíšete dotazník a absolvujete vyšetření Bodystatem. AŽ NA DRUHU KONTROLU JDETE K PANÍ DOKTORCE. To jste evidentně nepochopila vy ani paní, se kterou jste si tak notovala. Obvykle tam paní doktorka ve středu ani nebývá, takže byste ji tam za normálních okolností nepotkala. Takže rozčilovat se, že se vám nevěnoval někdo, ke komu jste nebyla objednaná je zcela zbytečné.
Paní doktorka má spoustu pacientů, kteří chápou, že eventuelně akutní pacient má přednost (to tak ve zdravotnicví bývá...) a rádi počkají pár minut na víc. Absolutně nechápu, o co vám šlo, ale chápu, že je pro vás jednoduché schovat se za anonymitu internetu.
Já mám s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti, je milá, pozorná, usměvavá a chápavá. Dokáže poradit a rozluštit problém. Nikdy se nevykašle a nevynechá žádnou maličkost, vše dává do souvislostí a to z ní činí výborného diagnostika.
Naprosto souhlasím s větou, která je napsána o pár příspěvků níže: "Proto dávám hodnocení "nejlepší" internista. Nejen, že poradí, je příjemná, má výborný přehled, ale je i velmi intuitivní, čestná, praktická a logicky uvažující v souvislostech interních i psychologických (vždyť se také zabývá systemickou psychoterapií)"
I já dávám hodnocení NEJLEPŠÍ, nikdy jsem se nesetkala s lékařem, který by tak komplexně vyšetřoval pacienty a dělal si na ně dostatek času a řešil s nimi věci, které pro laika ani vzdáleně nesouvisí s problémem, se kterým jste za ní přišli. Je NEJLEPŠÍ, říkejte si co chcete, vím, že se ke mně mnozí připojí, protože mají stejnou zkušenost jako já.
Velmi spokojená pacientka :-)

nemam co dodat o dobrém jen dobré,měla pěkný pořad na Primě, je to šikula

Kdybyste četla pozorně, zcela jistě byste si přečetla, že paní doktorka nespolupracuje s žádnou pojišťovnou, takže to, že vás pošle k obvodnímu lékaři je pro vás jen ušetření peněz. Samozřejmě, že si odběry můžete nechat udělat přímo u ní, chtete-li zaplatit další peníze za laboratorní vyšetření.... Mně přijde jako úspora peněz zajít si k lékaři, který moje výsledky buď má a nebo mi je nechá udělat na pojišťovnu za peníze, které každý měsíc odvádím na zdravotní pojištění.
Varianta takto ušetřených peněz mi přijde od paní doktorky jako velmi férová. Proto dávám hodnocení "nejlepší" internista. Nejen, že poradí, je příjemná, má výborný přehled, ale je i velmi intuitivní, čestná, praktická a logicky uvažující v souvislostech interních i psychologických (vždyť se také zabývá systemickou psychoterapií)

Paní doktorka je velice milá, snaží se pomoci, velký odborník...mohu jen doporučit.
Pro některé je nevýhodou, že se u ní musí platit-na druhou stranu, to, že jsme tlustí také nebylo zadarmo, že :o)