Domažlická 3, Praha
Interní ordinace, systemická psychoterapie a poradenství

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Vegetariáni také umírají na rakovinu!!A dříve se jedlo maso,pěkně tučné domácí,sádlo a dožívali se lidé ve zdraví vysokého věku!Takže všeho s mírou,ale nic nezatracovat ani maso,sádlo,máslo.Zelenina nemusí být sama o sobě také zdravá.A zkuste jíst jen to,za chvíli nebudete mít sílu a budete nemocní i z té chemie kterou se ošetřuje(pokud není bio).Člověk je lovec odnepaměti tak maso prostě potřebuje!Mudr.Cajthamlová ví o čem mluví!

G

prosim vas napisemi nekdo kolik to stoji kdibych do toho chtela jit divam se naten porat a je faktiki moc dobra pani doktorka napistemi prosim kolik to stoji

Nechapu proc DR. katerina propaguje maso a jeste to nejdrazsi(zverinu,a jine pochoutky),proc to dela,z masa nic dobreho nikdy nevzeslo.Copak nevi nic o spojitosti masa a rakoviny traviciho ustroji,at se necha poucit vegetariany.

Souhlasím s Vámi i paní doktorkou "SPORTUJTE S MÍROU A STŘÍDEJTE SPORTY".Jen jsem tím chtěla říct, že článek je těžce neobjektivní vůči tomuto druhu sportu, viz její výroky o temných sálech, kde hodiny probíhají, na naběhlé křečové žíly, lymfatické otoky dolních končetin a na vyhublé horní poloviny těla všech spinningových nadšenkyň ...tohle všechno se může někdy stát, ale není to pravidlem a samozřejmostí tohoto sportu. Věřím, že paní doktorka je opravdový odborník, proti tomuhle nic nenamítám, jen se mi nelíbil její jednostranný pohled na věc. Když si tenhle článek přečte někdo, kdo v životě na spinningu či indoor cyclingu, schwinn cyclingu nebyl, bude tento sport a jeho nadšence odsuzovat jen na základě toho, že velmi známá a dobrá paní doktorka tohle napsala. Těžko se takoví lidé přesvědčují o tom, že i takový sport může být zábavou a aktivitou, kde sportujete s mírou.

Dobrý den, děkuji za informaci. S 15 stovkama počítám, to už jsem se dozvěděla od sestřičky. Měla jsem na mysli, kolik stojí od pani doktorky ušití jídelníčku na míru. Zaslechla jsem něco o 6000Kč. Tak jestli nevíte, co je na tom pravdy? Děkuji mockrát Iva

Chtěla jsem se zeptat, jestli náhodou někdo neví, kolik stojí u pani doktorky sestavení jídelníčku? Jsem k ní objednaná, tak abych věděla nač se připravit?
Děkuji

To Iva:
Tak zavolejte přímo paní doktorce na tel: 605101121 nebo napište sms. Paní Markové volejte v pondělí ráno mezi 8-9h, určitě zvedne telefon, nebo napište sms.

Hodnocení bylo "vynulováno". Důvod: Obsah komentáře neuvádí žádný důvod.

Ty jsi asi dost dobré hovado.Nejprve než budeš kritizovat druhé se nauč dobře česky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobrý den,zajímalo by mne jaká je asi objednávací doba u paní doktorky.Děkuji za odpovědˇ.Jinak všem fandím,jdu do toho také.Paní doktorka je supr.

Dobrý den, někdo tu psal, že psal paní doktorce na e-mail a že mu odpověděla, také bych paní doktorku chtěla kontaktovat e-mailem, můžete mi ho prosím napsat, děkuji.