Domažlická 3, Praha
Interní ordinace, systemická psychoterapie a poradenství

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

paní doktorku také nedoporučuji. Přesvědčovala mě jen, že po porodu už toho moc nezhubnu at si nedělám naděje. A při rozhovoru ji někdo volal a řešila s ním problém. Absolutní ignorace. Zklamala mě.

Před pár týdny jsem navštívila po cca 1/2 ročním čekání paní doktorku, oběhala si veškerá potřebná vyšetření a sepsala jídelníček. Při návštěvě pak z mojí strany došlo k velkému rozčarování, neboť stejně jako někteří klienti jsem u paní doktorky postádala základní formu slušného vyjadřování a empatie. Během našeho hovoru jsem se vlastně dozvěděla jen to,že jsem mrňavá, prý vystresovaná, nevychovaná od matky, jak řešit vztahové problémy v manželství (podotýkám, že moji rodiče spolu žili 42 let do smrti mého otce, takže mě jen těžko mohla matka varovat před nástrahami, které sama nezažila) a během hovoru se dokonce o mých rodičích vyjádřila jako o "blbci" a "hloupé", což si myslím, že překračuje určité meze. Nejsem nijak vztahovačný člověk, ani křehká bytost, ale způsob ohodnocení mé osoby, mé rodiny,mých problémů (které mi dle sdělení paní doktorky vlastně dělají dobře)včetně hodnocení mnou uznávaných životních hodnot(hodný=hloupý,bezcharakterní lhář=chytrý, protože využil slabosti "hloupého")mi vyrazily dech. Vyděsil mě především fakt, že jsem k paní doktorce přišla jako ženská, která je v pohodě (v práci a nyní už i v soukromí)jen s lehčí nadváhou (která mi ale žádné psychické deprese nepřináší) a být jen o něco psychicky slabší člověk, tak odejdu s pocitem jako zamindrákovaná, hloupá, matkou na život nepřipravná, mrňavá tlusťoška, které není pomoci, protože jak mi sdělila paní doktorka, dokud se nezbavím údajného stresu, stejně nezhubnu,ale naopak. Na mé naléhání, aby mi poradila, jak se tedy zbavit stresu, který si neuvědomuji jsem ale odpověď nedostala. Během našeho hovoru mi asi 10x zopakovala, že nejsem malá, ale mrňavá a stále jsem z našeho hovoru měla pocit, že více, jak má nadváha je důležitá nepřipravenost na život, kterou podle paní doktorky měla způsobit svou špatnou výchovou má matka.
A jaký, že mám z návštěvy celkový dojem ? Myslím, že paní doktorka měla problémy s matkou, zřejmě její osobní život nepříjemně ovlivnila nějaká "mrňavá" a já jsem za cca 4.000,- (včetně placených odběrů krve) dostala "pěknou sodu" ve formě rychlého psychologického rozboru mé osoby, vytvořeného z cca 10 vět ve vstupním dotazníku. No hodně peněz za žádnou muziku. Návštěva je na rozhodnutí každého z vás, ale buďte raději připraveni na všechno :-(

Dobrý den,
osobně jsem absolvovala prohlídku u paní doktorky v ordinaci, a musím říct, že už nikdy. Možná neměla svůj den, to by snad jediné ji mohlo omlouvat. Ale platit někomu za to, že Vás absolutně přehlíží, tváří se jako byste v ordinaci nebyly, zatímco mi paní asistentka prováděla měření, a poté mu činí obtíže věnovat Vám 5 minut a probrat s Vámi Vaše výsledky z bodystatu, to mi přijde fakt dost neprofesionální.Vím, že tady na tom foru budu asi černá ovce, protože jak jsem si všimla vesměs všichni zde paní doktorku chválí. Ale když jsem se k paní doktorce objednávala byla velmi milá, poté když nastal den D jsem zjistila v čekárně, že jsme na jednu hodiny objednány tři. Já jsem šla na řadu druhá, po mně zůstala v čekárně ještě paní,se kterou jsem se zapovídala a pro kterou návštěva ordinace paní doktorky znamenala velmi moc, sama mi říkala, že musela překonat sama sebe a pomoc odborníka se upnula jako na svoji životní spásu. To ještě netušila, že paní doktorku to absolutně nebude zajímat, a místo jejího vyšetření odejde radši na oběd se slovy, že má teda smůlu. Byla jsem toho sama svědkem. O paní se pak starala jen paní asistentka, mimochodem velmi příjemná. Závěrem chci napsat jen to, že paní doktorka je možná dobrý odborník, ale z lidského hlediska ji chybí elementární lidská slušnost, takže už opravdu nikdy.

U paní doktroky jsem byla 3x, stálo mě to 3750 Kč!!! a péče mizerná. Vyžádala si odběry a pak se na ně ani nepodívala, musela jsem vyplňovat dotazník, který nečetla!!! Na kontrole mě nezvážila, nezměřila, jen mi hodinu říkala, jak je obezita těžká celoživotní nemoc. Já si za ty prachy představuji zcela jinou péči. V obezitologické ordinaci mi to, co ona (kromě bodystatu) dělali zadarmo...