Interní ordinace, systemická psychoterapie a poradenství
Domažlická 3, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Interní ordinace, systemická psychoterapie a poradenství Jiný

Paní doktorka je v první řadě skvělá ženská. Jako každá z nás.... jen je chytřejší, upřímnější, hezčí, charismatičtější a vzdělanější. Má absolutní přehled, nebojí se říct věci narovinu a je to jedna z mála žen, se kterýma se dá opravdu normálně komunikovat. Občas mám pocit, že tady u nás jsme všechny tak nějak vnitřně podrážděné a nespokojené....zajděte si k paní doktorce, pomůže Vám se usmívat, a to nejen na sebe. Život není o tom ZHUBNOUT (to slovo mi je tak odporné a hloupé!), život je o tom být zdráv a mít se rád. Každá inteligentní ženská to snad už dneska musí vědět. Držím všem palce, paní doktorce děkuji a těším se na další návštěvu.

Nejlepší doktorka, jakou znám. Během jednoho sezení jsme vyřešily hned několik problémů. Všechno mi vysvětlila odborně a konečně jsem pochopila, kde se v mém těle stal problém. Myslím, že za jednu hodinu s paní doktorkou dostanete více motivace a vyřešíte více problémů než třeba za půl roku psychoterapie u někoho jiného.

Já chodila paní Kateřině na psychoterapie a byla jsem s ní opravdu velmi spokojená. Poradila, pomohla a bylo vidět že opravdu ví o čem mluví! Přestala jsem k ní chodit pouze z důvodu naší rodinné finanční krize. Jinak za mě rozhodně DOPORUČUJI !! Míša

paní doktorku také nedoporučuji. Přesvědčovala mě jen, že po porodu už toho moc nezhubnu at si nedělám naděje. A při rozhovoru ji někdo volal a řešila s ním problém. Absolutní ignorace. Zklamala mě.

Vegetariáni také umírají na rakovinu!!A dříve se jedlo maso,pěkně tučné domácí,sádlo a dožívali se lidé ve zdraví vysokého věku!Takže všeho s mírou,ale nic nezatracovat ani maso,sádlo,máslo.Zelenina nemusí být sama o sobě také zdravá.A zkuste jíst jen to,za chvíli nebudete mít sílu a budete nemocní i z té chemie kterou se ošetřuje(pokud není bio).Člověk je lovec odnepaměti tak maso prostě potřebuje!Mudr.Cajthamlová ví o čem mluví!

prosim vas napisemi nekdo kolik to stoji kdibych do toho chtela jit divam se naten porat a je faktiki moc dobra pani doktorka napistemi prosim kolik to stoji

mila pani doktorko,moc se mi libi vas porad jen me mrzi toto.vsude se rika,ze cesky narod tloustne,ale proc misto nesmyslnych serialu neni v televizi porad,ve kterem by odbornici radili lidem jak zdrave jist,kazdy nema moznost a odvahu zucastnit se poradu jako je ten vas jste to,co jite.myslim,ze by jste udelaly velmi potrebnou a dulezitou vec.moc vam fandim at se vam dari. s pozdravem vase stala divacka

Nechapu proc DR. katerina propaguje maso a jeste to nejdrazsi(zverinu,a jine pochoutky),proc to dela,z masa nic dobreho nikdy nevzeslo.Copak nevi nic o spojitosti masa a rakoviny traviciho ustroji,at se necha poucit vegetariany.

Přeji dobrý den paní, která včera psala hodnocení na paní doktorku.
Nedá mi to a musím reagovat. Paní doktorka je internista a psychoterapeut. Obecně se říká, že internisté a endokrinologové dělají celkovou medicínu a přemýšlí o propojení určitých skutečností. Ostatní lékaři přehazují své pacienty na jiné a čekají a jakým výsledkem vyšetření se k nim vrátí. Paní doktorka vidí vše jako propojené a proto moc dobře ví, že nedváha a obezita je v 99% spojena s psychickým stavem. Jen v 1% sleností. Také jsem se u ní léčila a musím říct, že na mne prvně zapůsobila také jako drsnější, ale po zvážení toho co mi říkala, jsem došla názoru, že měla pravdu. Udělala jsem malé změny ve svém chování a zvycích a ejhle, kila šla dolů sama. Zkuste popřemýšlet o tom, co Vám paní doktorka řekla a hlavně proč to řekla. O nějaké věci jste musela začít mluvit sama, jinak by z tématu nadváha a hubnutí nepřeskočila sama od sebe na Vaši rodinu a rodiče. Nehledě na to, že tady nepíšete kolik Vám je, zda jste vdaná a podobně. Ale to sem nepatří... Jen jsem Vám chtěla říct, že dát jen na první dojem je hloupost. Mně paní doktorka velmi pomohla a moc si jí za to vážím. Myslím, že všechno je jen v hlavě a o tom, jak si dokážeme informaci přebrat. A berte život s úsměvem! Já hodnotím paní doktorku jako nejlepší.
PS administrátorům: nelze se podepsat do kolonky! Květa

Před pár týdny jsem navštívila po cca 1/2 ročním čekání paní doktorku, oběhala si veškerá potřebná vyšetření a sepsala jídelníček. Při návštěvě pak z mojí strany došlo k velkému rozčarování, neboť stejně jako někteří klienti jsem u paní doktorky postádala základní formu slušného vyjadřování a empatie. Během našeho hovoru jsem se vlastně dozvěděla jen to,že jsem mrňavá, prý vystresovaná, nevychovaná od matky, jak řešit vztahové problémy v manželství (podotýkám, že moji rodiče spolu žili 42 let do smrti mého otce, takže mě jen těžko mohla matka varovat před nástrahami, které sama nezažila) a během hovoru se dokonce o mých rodičích vyjádřila jako o "blbci" a "hloupé", což si myslím, že překračuje určité meze. Nejsem nijak vztahovačný člověk, ani křehká bytost, ale způsob ohodnocení mé osoby, mé rodiny,mých problémů (které mi dle sdělení paní doktorky vlastně dělají dobře)včetně hodnocení mnou uznávaných životních hodnot(hodný=hloupý,bezcharakterní lhář=chytrý, protože využil slabosti "hloupého")mi vyrazily dech. Vyděsil mě především fakt, že jsem k paní doktorce přišla jako ženská, která je v pohodě (v práci a nyní už i v soukromí)jen s lehčí nadváhou (která mi ale žádné psychické deprese nepřináší) a být jen o něco psychicky slabší člověk, tak odejdu s pocitem jako zamindrákovaná, hloupá, matkou na život nepřipravná, mrňavá tlusťoška, které není pomoci, protože jak mi sdělila paní doktorka, dokud se nezbavím údajného stresu, stejně nezhubnu,ale naopak. Na mé naléhání, aby mi poradila, jak se tedy zbavit stresu, který si neuvědomuji jsem ale odpověď nedostala. Během našeho hovoru mi asi 10x zopakovala, že nejsem malá, ale mrňavá a stále jsem z našeho hovoru měla pocit, že více, jak má nadváha je důležitá nepřipravenost na život, kterou podle paní doktorky měla způsobit svou špatnou výchovou má matka.
A jaký, že mám z návštěvy celkový dojem ? Myslím, že paní doktorka měla problémy s matkou, zřejmě její osobní život nepříjemně ovlivnila nějaká "mrňavá" a já jsem za cca 4.000,- (včetně placených odběrů krve) dostala "pěknou sodu" ve formě rychlého psychologického rozboru mé osoby, vytvořeného z cca 10 vět ve vstupním dotazníku. No hodně peněz za žádnou muziku. Návštěva je na rozhodnutí každého z vás, ale buďte raději připraveni na všechno :-(